“BK Valmiera” piedzīvo zaudējumu pret BK “Latvijas Universitāte”

Svētdien, 11. janvārī “Aldaris” Latvijas Basketbola līgas spēlē “BK Valmiera” nespēja uzveikt neparocīgi spēlējošos “Latvijas Universitāte” basketbolistus, piekāpjoties ar rezultātu 66:75.

Spēles sākums sekmīgāks padevās LU basketbolistiem, kuri izmantoja viesu pieļautās kļūdas, audzējot pārsvaru. Pirmās ceturtdaļas vidū Māris Ziediņš izprovocēja piezīmi trīs punktu metienā un realizēja visus soda metienus, bet neskatoties uz to “Latvijas Universitāte” noslēdza pirmās desmit minūtes ar divdesmit punktu pārsvaru, atstājot “BK Valmiera” iedzinējos ar 12:22. Otrās ceturtdaļas ievadā Jānis Engers ar precīzu trejaci palīdzēja LU sasniegt 15 punktu pārsvaru, bet valmierieši kopīgām pūlēm līdz puslaika noslēgumam samazināja starpību līdz viena precīza metiena attālumam, dodoties puslaika pārtraukumā pie rezultāta 33:35.

Trešajā ceturksnī risinājās līdzīga cīņa, abām komandām vairākkārt apmainoties ar vadību. Ceturtdaļas pēdējā minūtē Ziediņš izvirzīja vadībā valmieriešus, bet Ingars Aizspurs izlīdzināja rezultātu un pirms spēles izšķirošās daļas rezultāta tablo vēstīja neizšķiru – 52:52. Izšķirošās ceturtdaļas sākumā Mārtiņš Vīņauds un Sems Dovers panāca piecu punktu pārsvaru “BK Valmiera”, bet Aizpurs vienpersoniski rezultātu izlīdzināja. Mirkli vēlāk Džastins Hērts un Aigars Šķēle katrs pa reizei panāca 4 punktu pārsvaru, bet Engers ar pieciem pēc kārtas gūtiem punktiem ceturtdaļas vidū izvirzīja vadībā LU. Mača noslēdzošajā minūtēs “Latvijas Universitāte” realizēja vairākus tālmetienus, bet valmieriešu metieni spītīgi nekrita grozā, liekot “BK Valmiera” piedzīvot zaudējumu ar 66:75.

“BK Valmiera” – “Latvijas Universitāte” 66:75 (12:22, 21:13, 19:17, 14:23)
Hērts 14, Dovers 13, Rozītis 13, Ziediņš 9+12ab, Vīņauds 7, Vītols 6, Šķēle 3, Elksnis 1, Dārgais, Iļjins.
Aizpurs 23, Zēbergs 10, Rubenis 8, Engers 8, Ošiņš 7, Rēķis 5, Krūmiņš 3, Bikše 3+8rp, Plivda 3, Lasenbergs 3, Jaunzems 2

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218