Valmieras Ziņas

Bitumena šindeļi – Latvijas klimatam ideāli piemērots jumta segums

Lasīšanas laiks: 3 min

Mūsu klimatiskajā joslā, būvējot ēkas un izvēloties materiālus to apdarei, jārēķinās ar faktoriem, kurus diktē izaicinoši un mainīgi laikapstākļi. Vasarā tā var būt intensīva saule un ilgstošs karstums, pavasarī un rudenī lietavas, sals un sniegs ziemā. Ne visi celtniecības materiāli spēj ilgstoši izturēt šādas apstākļu izmaiņas un var zaudēt gan savu izturību, gan labo izskatu. 

Jumta segumu kategorijā viens no mūsu klimatam piemērotākajiem materiāliem ir bitumena šindeļi – mūsdienīgs mīkstais jumta segums, kas izceļas ar skarbam klimatam īpaši pielāgotām īpašībām.

Kanādas uzņēmums IKO – līderis bitumena šindeļu ražošanā

Kanādā bāzētais koncerns IKO ir pasaules tirgus līderis daudzu asfalta un bitumena hidroizolācijas produktu, tajā skaitā arī bitumena šindeļu, ražošanā. Vairākas uzņēmuma ražotnes atrodas gan Ziemeļamerikā, gan Eiropā, lai nodrošinātu ātru un efektīvu klientu apgādi ar pieprasītajiem materiāliem visā pasaulē. IKO savu darbību sācis jau 20. gadsimta vidū un līdz šim nepārtraukti attīstījis produktus, pielāgojot tos klientu vajadzībām un ieviešot modernas ražošanas tehnoloģijas. Tas ļāvis radīt ne tikai labākos bitumena šindeļus tirgū, bet arī daudzas citas klientu augsti novērtētas preces. Latvijas tirgū IKO bitumena šindeļi pazīstami jau vairāk nekā 20 gadus un redzami gan uz daudzu privātmāju jumtiem, gan citām ēkām.

IKO bitumena šindeļi – ne tikai izturīgi, bet arī estētiski

Kāpēc IKO bitumena šindeļiem izdevies veiksmīgi iekarot visas pasaules tirgu un ilgstoši noturēties tā virsotnē? Jo uzņēmums ir radījis tādu jumta segumu, kas spēj apmierināt visas mūsdienīga klienta prasības un vajadzības. Šis mīkstais jumta segums piedāvā daudzas priekšrocības, kuru dēļ arī klienti dod priekšroku tieši šim materiālam.

  • Tiem ir augsta izturība skarbos laikapstākļos – sniegā, lietū, vējā, salā.
  • Tam ir skaņu absorbējošas īpašības, kas palielina komfortu mājoklī.
  • Ar IKO šindeļiem var noklāt jebkuras sarežģītības jumtu un vertikālu virsmu.
  • Šie šindeļi ir ilgmūžīgi – tie kalpo pat līdz 30 gadiem, nezaudējot labu izskatu.
  • Pieejams plašs skaistu dizainu un toņu klāsts katrai gaumei un ēkas specifikai.
  • Pateicoties dubultai naglošanas joslai, IKO šindeļi ir īpaši ērti montējami.
  • Šindeļi ir izturīgi pret krāsu izbalēšanu, tāpēc lieliski izskatīsies visu laiku.
  • Preču klāstā pieejami arī ugunsdroši IKO bitumena šindeļi.
  • IKO parūpējies par visiem vajadzīgajiem papildmateriāliem jumta uzklāšanai.

Kur iegādāties IKO bitumena šindeļus

Iepazīstoties ar visām lieliskajām IKO bitumena šindeļu īpašībām, loģisks ir jautājums – kur šo jumta segumu Latvijā var iegādāties? Vietējais uzņēmums “RIPO International” ir kļuvis par vienu no IKO produktu izplatītājiem, kas piedāvā plašu šindeļu klāstu un konkurētspējīgas cenas. IKO šindeļus var pasūtīt uzņēmuma mājaslapā ripointernational.lv. Sortimentā pieejami tradicionālie un rombveida, kā arī laminētie divslāņu IKO šindeļi, kuri šobrīd ir ļoti pieprasīti to īpaši augstās izturības dēļ.

“RIPO International” jau daudzus gadus saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes preces mājas un teritorijas labiekārtošanai, kā arī būvniecībai – sētas, garāžu un industriālos vārtus, ēnojuma sistēmas, apdares flīzes, insektu sietus, jumta segumus un logus, ārsienu veidņus un citus kvalitatīvus pašu ražotus un pasaulē pazīstamu zīmolu produktus.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VIDZEMES AUGSTSKOLA (Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto vecākā grāmatveža amatu (uz noteiktu laiku; normālais darba laiks - 40 stundas nedēļā; darbs klātienē) Prasības pretendentam: · augstākā vai vidējā profesionālā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā, · darba pieredze grāmatvedības darbā (vismaz 2 gadi), · teicamas prasmes darbā ar MS Office datorprogrammām, · iepriekšēja pieredze datorsistēmu Visma  HORIZON lietošanā tiks uzskatīta par priekšrocību, · prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, · augsta atbildības sajūta, precizitāte, pienākuma apziņa, · iniciatīva, godīgums un spēja strādāt komandā, · grāmatvedības uzskaites principu un saistīto normatīvo aktu pārzināšana, · sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Galvenie pienākumi: grāmatvedības datu apstrāde, uzskaite, kontrole, sadarbība ar auditoriem nepieciešamās informācijas sniegšanā, dalība gada pārskata sagatavošanā. Mēs piedāvājam: · regulāru pamata atalgojumu (791,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas, · interesantu un dinamisku darbu, iespēju iesaistīties papildus projektos, · profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas. Interesentiem līdz 2021.gada 14.decembrim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv, 26681800; 26186555) ar norādi „Vecākā grāmatveža vakancei”. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-14 Kontaktpersona: Agrita Šomase Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: · Uzraudzīt ražošanas iekārtu nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību; · Ražot produkciju, ievērojot kvalitātes prasības; · Pareizi, korekti un precīzi marķēt, pakot un svērt produkciju; · Savlaicīgi iekārtot darba vietu ar izejmateriāliem un palīgmateriāliem; · Vizuāli novērtēt produkcijas kvalitāti, kā arī veikt attiecīgo kvalitātes rādījumu pierakstus; · Nepieļaut neatbilstoša produkta ražošanu; · Regulāri, rūpīgi un savlaicīgi veikt iekārtu plānveida tīrīšanu; · Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: · Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; · Augsta atbildības sajūta; · Akurātība un precizitāte; · Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; · Noturīga uzmanība; · Noturība saspringtos darba apstākļos. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); Atalgojumu jau apmācību laikā ap 900 EUR pirms nodokļu nomaksas; Atalgojumu pēc apmācību pabeigšanas sākot no 1200-1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Organizētu transports uz-no darba 5 maršrutos; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E sūti uz e-pasta adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: SPOLĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri