Valmieras Ziņas

Bitumena šindeļi – Latvijas klimatam ideāli piemērots jumta segums

Lasīšanas laiks: 3 min

Mūsu klimatiskajā joslā, būvējot ēkas un izvēloties materiālus to apdarei, jārēķinās ar faktoriem, kurus diktē izaicinoši un mainīgi laikapstākļi. Vasarā tā var būt intensīva saule un ilgstošs karstums, pavasarī un rudenī lietavas, sals un sniegs ziemā. Ne visi celtniecības materiāli spēj ilgstoši izturēt šādas apstākļu izmaiņas un var zaudēt gan savu izturību, gan labo izskatu. 

Jumta segumu kategorijā viens no mūsu klimatam piemērotākajiem materiāliem ir bitumena šindeļi – mūsdienīgs mīkstais jumta segums, kas izceļas ar skarbam klimatam īpaši pielāgotām īpašībām.

Kanādas uzņēmums IKO – līderis bitumena šindeļu ražošanā

Kanādā bāzētais koncerns IKO ir pasaules tirgus līderis daudzu asfalta un bitumena hidroizolācijas produktu, tajā skaitā arī bitumena šindeļu, ražošanā. Vairākas uzņēmuma ražotnes atrodas gan Ziemeļamerikā, gan Eiropā, lai nodrošinātu ātru un efektīvu klientu apgādi ar pieprasītajiem materiāliem visā pasaulē. IKO savu darbību sācis jau 20. gadsimta vidū un līdz šim nepārtraukti attīstījis produktus, pielāgojot tos klientu vajadzībām un ieviešot modernas ražošanas tehnoloģijas. Tas ļāvis radīt ne tikai labākos bitumena šindeļus tirgū, bet arī daudzas citas klientu augsti novērtētas preces. Latvijas tirgū IKO bitumena šindeļi pazīstami jau vairāk nekā 20 gadus un redzami gan uz daudzu privātmāju jumtiem, gan citām ēkām.

IKO bitumena šindeļi – ne tikai izturīgi, bet arī estētiski

Kāpēc IKO bitumena šindeļiem izdevies veiksmīgi iekarot visas pasaules tirgu un ilgstoši noturēties tā virsotnē? Jo uzņēmums ir radījis tādu jumta segumu, kas spēj apmierināt visas mūsdienīga klienta prasības un vajadzības. Šis mīkstais jumta segums piedāvā daudzas priekšrocības, kuru dēļ arī klienti dod priekšroku tieši šim materiālam.

  • Tiem ir augsta izturība skarbos laikapstākļos – sniegā, lietū, vējā, salā.
  • Tam ir skaņu absorbējošas īpašības, kas palielina komfortu mājoklī.
  • Ar IKO šindeļiem var noklāt jebkuras sarežģītības jumtu un vertikālu virsmu.
  • Šie šindeļi ir ilgmūžīgi – tie kalpo pat līdz 30 gadiem, nezaudējot labu izskatu.
  • Pieejams plašs skaistu dizainu un toņu klāsts katrai gaumei un ēkas specifikai.
  • Pateicoties dubultai naglošanas joslai, IKO šindeļi ir īpaši ērti montējami.
  • Šindeļi ir izturīgi pret krāsu izbalēšanu, tāpēc lieliski izskatīsies visu laiku.
  • Preču klāstā pieejami arī ugunsdroši IKO bitumena šindeļi.
  • IKO parūpējies par visiem vajadzīgajiem papildmateriāliem jumta uzklāšanai.

Kur iegādāties IKO bitumena šindeļus

Iepazīstoties ar visām lieliskajām IKO bitumena šindeļu īpašībām, loģisks ir jautājums – kur šo jumta segumu Latvijā var iegādāties? Vietējais uzņēmums “RIPO International” ir kļuvis par vienu no IKO produktu izplatītājiem, kas piedāvā plašu šindeļu klāstu un konkurētspējīgas cenas. IKO šindeļus var pasūtīt uzņēmuma mājaslapā ripointernational.lv. Sortimentā pieejami tradicionālie un rombveida, kā arī laminētie divslāņu IKO šindeļi, kuri šobrīd ir ļoti pieprasīti to īpaši augstās izturības dēļ.

“RIPO International” jau daudzus gadus saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes preces mājas un teritorijas labiekārtošanai, kā arī būvniecībai – sētas, garāžu un industriālos vārtus, ēnojuma sistēmas, apdares flīzes, insektu sietus, jumta segumus un logus, ārsienu veidņus un citus kvalitatīvus pašu ražotus un pasaulē pazīstamu zīmolu produktus.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē Valmieras apzaļumošanu, puķu dobes, rotācijas apļu stādījumus vasaras sezonā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Akciju sabiedrība "G4S Latvia",  reģ. Nr. 40103058465 Meklējam apsargu, Maxima XX, veikals, Georga Apiņa iela 10a, Valmiera ar stundas likmi 4,64 Eur/h bruto + darba dienās apmaksātas pusdienas Piedāvājam:-Stabilu, vienmēr izmaksātu atalgojumu 4, 64 EUR/h bruto;-Darba laiks: 07.00-20.00 vai 11.00-22.00;-Pilnu sociālo garantiju komplektu (apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas);-Virstundu apmaksu atbilstoši likumdošanai;-Ērtu darba formu;-Darba vieta tuvu mājām ar elastīgu darba grafiku.Prasības kandidātam:-Latviešu valodas zināšanas;-Datorzināšanas pamatlīmenī;-Vēlams derīgs apsardzes sertifikāts. Kontaktinformācija: 27807264, cv@lv.g4s.com. Informējam, ka, iesniedzot savu pieteikumu, Jūs esat iepazīstināts, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu AS G4S Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā AS G4S Latvia pretendentu personu datu apstrādes noteikumiem, ar kuru pilno versiju varat iepazīties mūsu mājas lapā. Profesija: APSARDZES DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 10A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-09-30 Darba sākšanas datums: 2026-08-25 Kontaktpersona: Pieteikties pa tālruni - 27807264, CV sūtīt uz e-pastu: cv@lv.g4s.com Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri