Valmieras Ziņas

Bijušajā Vaidavas pamatskolas ēkā veiks energoefektivitātes uzlabošanas darbus

Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstītā projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana izglītības iestādē Nākotnes ielā 1, Vaidavā” ietvaros Kocēnu novada dome noslēgusi būvdarbu līgumu ar SIA “Krafter” par energoefektivitāti paaugstinošu pasākumu īstenošanu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Saskaņā ar SIA “EIROPRO” izstrādāto būvprojektu plānots veikt ēkas fasādes atjaunošanu, kas ietver jumta siltināšanu un jauna seguma uzklāšanu, sienu siltināšanu gan skolas, gan sporta zāles korupusā, izmantojot vēdināmo fasāžu siltināšanas sistēmu. Tāpat tiks veikta arī cokola siltināšana, logu un durvju nomaiņa, apkures sistēmas rekonstrukcija, ventilācijas sistēmas rekonstrukcija, lietus notekūdens novadīšanas sistēmu izbūve, kā arī apgaismojuma nomaiņa uz jauniem LED gaismekļiem. Ēkas dienvidrietumu fasādē plānots uzstādīt āra žalūzijas, lai izvairītos no ēkas pārkaršanas no tiešajiem saules stariem pie augstām āra gaisa temperatūrām, kā arī aizsargātu zāli no tiešiem saules stariem, kas traucē sporta nodarbību un aktivitāšu norisei.

Energoefektivitātes pasākumu īstenošanu pamato veiktais energoaudits, kurā tika konstatētas nesamērīgi lielas siltumapgādes izmaksas – ēkas energosertikātā tai piešķirta F energoefektivitātes klase, jo gadā apkurei tiek patērētas 223 kWh/m2, normatīviem atbilstošai ēkai jāpatērē 100 kWh/m2 gadā. Projekta īstenošanas rezultātā plānots samazināt siltumenerģijas patēriņu par aptuveni trīs reizēm, tādējādi samazinot oglekļa dioksīda emisijas.

Būvdarbus plānots pabeigt līdz 2019. gada jūlijam. Projekta kopējās izmaksas 1 171 582,24 EUR, no tiem 773 328 EUR finansē ERAF, valsts budžeta dotācija pašvaldībām – 48 000 EUR, Kocēnu novada domes līdzfinansējums – 214 284,24 EUR.

Elīna Upīte pastāstīja, ka Vaidava ar savu pievilcīgo vidi un sakārtoto infrastruktūru ir ļoti pieprasīta vieta dažādu aktivitāšu norisei visa gada garumā. Ēka Nākotnes ielā 1, Vaidavā tiek izmantota Ziemeļvidzemes internātpamatskolas audzēkņu sporta nodarbību norisei, tajā atrodas Vaidavas novusa kluba sporta bāze, kur norisinās treniņu process un tiek rīkotas gan vietēja, gan Latvijas mēroga sacensības, treniņu procesam ēku izmanto florbola un basketbola komandas, iedzīvotājiem pieejama trenažieru zāle, ko izveidojusi Kocēnu novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību – sporta klubu “Efekts” un Ziemeļvidzemes atlētu savienību. Vasarā ēkā norisinās dažādas nometnes – radošas dažādu mākslas veidu nometnes, kā arī sporta organizāciju rīkotas. No 2017. gada janvāra ēkā darbu uzsākusi Kocēnu sporta skola.

“Kopš novada izveides pašvaldība regulāri iegulda finansējumu ēkas uzturēšanā – tā tiek apkurināta, veikti nepieciešamie remontdarbi, piemēram, novērsti bojājumi jumta segumā, sakārtoti sanitārie mezgli, veikti remontdarbi dušas telpās un citi darbi. Piesaistītais Eiropas Savienības struktūrfondu finansējums būs svarīgs atbalsts pašvaldības budžetam, lai uzlabotu ēkas energoefektivitāti, tādējādi būtiski samazinot turpmākās izmaksas, kas saistītas ar ēkas uzturēšanu,” uzsvēra pašvaldības pārstāve.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievadapmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Nodrošināt laipnu un profesionālu klientu apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Nodrošināt vizuāli labu preču izkārtojumu tirdzniecības zālē Pārbaudīt preču aprakstu un derīguma termiņu atbilstību uz precēm Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus (kases sektorā strādājošajiem) Atalgojums: 3.10 EUR/h – 3.50 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.20 EUR/h – 7.00 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu Piesakies, sūtot savu CV ar norādi "Pārdevējs_Valmiera, Fabrikas 2" uz e-pastu personals@rimibaltic.com vai zvanot uz 80007464. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Fabrikas iela 2, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: personals@rimibaltic.com, 80007464

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina darbā ANGĻU VALODAS SKOLOTĀJU (profesijas kods 233001, līdz 1,1 slodzei (drīkst pieteikties arī mazākai slodzei), darba vietas adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) uz nenoteiktu laiku. Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir motivācija: īstenot pamatizglītības un vidējās izglītības standartu svešvalodās; mācīties un praksē īstenot pilnveidoto mācību saturu un pieeju; individuālam darbam ar skolēniem ar augstiem mācību sasniegumiem; diferencētam darbam klasē; un ja Tev ir: atbilstoša profesionālā kvalifikācija; valsts valodas prasme augstākajā līmenī; augsta saskarsmes kultūra un prasme strādāt komandā; prasme sadarboties ar kolēģiem, skolēniem un viņu vecākiem; mēs piedāvājam: pilnu darba laiku (līdz 27 kontaktstundām nedēļā) atalgojumu no 900 līdz 908 euro mēnesī par 1 slodzi (21 kontaktstundu nedēļā) pirms nodokļu nomaksas; papildus valsts ģimnāzijas piemaksu; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas; darbu profesionālā un radošā kolektīvā; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumentu kopijas gaidīsim līdz 2019.gada 27.decembrim personīgi (adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) vai e-pastā vpvg@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64235793, 29502385. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf . Profesija: PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 4, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.un izgl.dok.kopijas iesniegt pers. vai sūtīt uz vpvg@valmiera.edu.lv; t. 29502385.

Mūsu partneri