Valmieras Ziņas

Biedrības “Valmieras-Giterslo reģionu sadarbībai” delegācija viesojas Vācijā

No 5.maija līdz 9. maijam biedrības “Valmieras Giterslo reģionu sadarbībai” delegācija devusies darba vizītē uz Giterslo apriņķi Vācijā, lai kopā ar sadarbības partneriem apspriestu jautājumus, kas saistīti ar ceļu satiksmes drošību, iedzīvotāju līdzdalību dažādu jautājumu apspriešanā un pašvaldības darbinieku novērtēšanu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Eva Eglīte.

Pēc viņas teiktā, vizītes laikā paredzēts diskutēt par to, kā veiksmīgāk iesaistīt iedzīvotājus sabiedrisku un juridisku jautājumu apspriešanā, par to, kā nodrošināt ceļu satiksmes drošību, kā arī – kā efektīvāk novērtēt pašvaldības un pašvaldības iestāžu darbiniekus.

Vizītes laikā biedrības pārstāvjiem paredzēts apmeklēt Ķelnes pilsētas veselības departamentu, Rītenbergas novadpētniecības muzeju, Sadarbības parku Melles pilsētā, mākslinieku darbnīcu “Dauntown” Borgholchauzenā, kā arī plānotas vairākas individuālās programmas un tikšanās ar konkrētiem sadarbības partneriem.

Biedrības delegācijai plānota oficiāla pieņemšanas vizīte pie Rītenbergas birģermeistara Andreasa Zundera (Andreas Sunder), Halles pilsētas birģermeistares Annes Rodenbrokas – Veselmanes (Anne Rodenbroka-Wesselmann), kā arī pie Borgnolchauzenas birģermeistara Klemensa Kellera (Klemens Keller).

Pēc E.Eglītes teiktā, sadarbības partneri tiksies arī ar Giterslo apriņķa landrātu Svenu Georgu Adenaueru (Sven-Georg Adenauer) un sadarbības koordinatoru Hansu Joahimu Švolovu (Hans-Joachim Schwolow).

Biedrību 2009.gadā dibināja bijušā Valmieras rajona teritorijā izveidotās pašvaldības – Beverīnas, Burtnieku, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas un Kocēnu novads, kā arī republikas pilsēta Valmiera. Līdz administratīvi teritoriālās reformas īstenošanai Valmieras rajona un Giterslo apriņķa sadarbība ilga 17 gadus. Lai turpinātu draudzīgās attiecības, bijušajā Valmieras rajona teritorijā ietilpstošās pašvaldības izveidoja biedrību sadarbībai ar Giterslo apriņķi, un šobrīd rit sadarbības 22.gads.

Biedrības “Valmieras-Giterslo reģionu sadarbībai” mērķi ir veicināt Latvijas Vācijas sadarbību saimnieciskās, sociālās, izglītības, sporta interesēs, rosināt abpusēju pieredzes rosināšanu un apmaiņu izglītībā, kultūras un sporta jomā, kā arī veicināt Eiropas identitātes izjūtu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums aicina darbā: mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistu/-i Galvenie pienākumi: Produktu un pakalpojumu virzība starptautiskā tirgū Uzņēmuma iekšējās un ārējās komunikācijas veidošana un uzturēšana Uzņēmuma tēla veidošana un uzturēšana Sagaidām kandidātu ar: augstāko izglītību sociālo zinātņu jomā (mārketings, komunikācija vai tml.) veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi mārketinga un sabiedrisko attiecību jomā veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi projektu vadībā analītisku un radošu domāšanu un spēju kompleksi risināt problēmas teicamām svešvalodu zināšanām un visaptverošām komunikācijas prasmēm aktīvu, uz sadarbību un rezultātu orientētu personību ar inovatīvām idejām Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no Eur 1000 mēnesī, dažādus papildu labumus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64 207 235 Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-21 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235, 29413500; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera. Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220   aicina darbā Apkopēju (Valmieras AO) uz noteiktu laiku no š.g.5. jūlija līdz 2. septembrim DARBA PIENĀKUMI: · uzkopt darba, palīgtelpas un autoostas teritoriju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · pamatizglītība · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba algu – valstī noteiktā minimālā stundas tarifa likme CV vēstuli ar norādi vakancei „Apkopējs” lūdzam līdz 2021. gada 1. jūlijam iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi Valmieras autoostas kasē Stacijas ielā 1, Valmierā vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Informācija 26558027 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-01 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz info@vtu-valmiera.lv Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri