Valmieras Ziņas

Biedrības “Valmieras-Giterslo reģionu sadarbībai” delegācija viesojas Vācijā

Lasīšanas laiks: 2 min

No 5.maija līdz 9. maijam biedrības “Valmieras Giterslo reģionu sadarbībai” delegācija devusies darba vizītē uz Giterslo apriņķi Vācijā, lai kopā ar sadarbības partneriem apspriestu jautājumus, kas saistīti ar ceļu satiksmes drošību, iedzīvotāju līdzdalību dažādu jautājumu apspriešanā un pašvaldības darbinieku novērtēšanu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Eva Eglīte.

Pēc viņas teiktā, vizītes laikā paredzēts diskutēt par to, kā veiksmīgāk iesaistīt iedzīvotājus sabiedrisku un juridisku jautājumu apspriešanā, par to, kā nodrošināt ceļu satiksmes drošību, kā arī – kā efektīvāk novērtēt pašvaldības un pašvaldības iestāžu darbiniekus.

Vizītes laikā biedrības pārstāvjiem paredzēts apmeklēt Ķelnes pilsētas veselības departamentu, Rītenbergas novadpētniecības muzeju, Sadarbības parku Melles pilsētā, mākslinieku darbnīcu “Dauntown” Borgholchauzenā, kā arī plānotas vairākas individuālās programmas un tikšanās ar konkrētiem sadarbības partneriem.

Biedrības delegācijai plānota oficiāla pieņemšanas vizīte pie Rītenbergas birģermeistara Andreasa Zundera (Andreas Sunder), Halles pilsētas birģermeistares Annes Rodenbrokas – Veselmanes (Anne Rodenbroka-Wesselmann), kā arī pie Borgnolchauzenas birģermeistara Klemensa Kellera (Klemens Keller).

Pēc E.Eglītes teiktā, sadarbības partneri tiksies arī ar Giterslo apriņķa landrātu Svenu Georgu Adenaueru (Sven-Georg Adenauer) un sadarbības koordinatoru Hansu Joahimu Švolovu (Hans-Joachim Schwolow).

Biedrību 2009.gadā dibināja bijušā Valmieras rajona teritorijā izveidotās pašvaldības – Beverīnas, Burtnieku, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas un Kocēnu novads, kā arī republikas pilsēta Valmiera. Līdz administratīvi teritoriālās reformas īstenošanai Valmieras rajona un Giterslo apriņķa sadarbība ilga 17 gadus. Lai turpinātu draudzīgās attiecības, bijušajā Valmieras rajona teritorijā ietilpstošās pašvaldības izveidoja biedrību sadarbībai ar Giterslo apriņķi, un šobrīd rit sadarbības 22.gads.

Biedrības “Valmieras-Giterslo reģionu sadarbībai” mērķi ir veicināt Latvijas Vācijas sadarbību saimnieciskās, sociālās, izglītības, sporta interesēs, rosināt abpusēju pieredzes rosināšanu un apmaiņu izglītībā, kultūras un sporta jomā, kā arī veicināt Eiropas identitātes izjūtu.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Pašvaldības administrācijas Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā BIROJA ADMINISTRATORU Strenču apvienības pārvaldē (turpmāk – Apvienība) (uz nenoteiktu laiku). Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu un arhīva pārvaldību Apvienībā, sniegt konsultācijas Apvienības darbiniekiem dokumentu pārvaldības jautājumos; • īstenot biroja administrēšanas funkcijas, nodrošinot Apvienības pārvaldes vadītāja darbu; • konsultēt apmeklētājus sniedzot vispārēju informāciju par Pašvaldības un Apvienības sniegtajiem pakalpojumiem, to saņemšanas kārtību, procedūru un nepieciešamajiem dokumentiem; un ja Tev ir: • augstākā izglītība; • vismaz trīs gadu darba pieredze dokumentu pārvaldības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; • valsts valodas prasme augstākajā līmenī; • labas datorprasmes, prasme strādāt ar MS Office programmām un biroja tehniku; • kompetences: labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt gan individuāli, gan komandā, profesionāla attieksme pret darba pienākumiem; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; Mēs piedāvājam: • darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; • stabilu atalgojumu (atbilstoši 9.mēnešalgu grupai no 890 EUR līdz 955 EUR un darbinieka individuālajam novērtējumam); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam • profesionālās pilnveidošanās iespējas. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopijas var iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā adrese: Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Biroja administrators” līdz 2022.gada 27.janvārim. Tālrunis papildu informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 16, Strenči, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-27 Kontaktpersona: CV, motivācijas vēst. un izgl.dok.kopiju sūtīt uz personals@valmierasnovads.lv, t. 64207148. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

 izsludina konkursu uz vakanto DATORSPECIĀLISTA amatu (0,8 slodze) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs, vai pēdējo kursu students; labas latviešu un angļu valodas zināšanas; augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas un sadarbības spējas; prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, vēlme apgūt jaunas prasmes un papildināt savas zināšanas; analītiska domāšana, iniciatīva; sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Galvenie pienākumi: nodrošināt IT atbalstu; veikt datortehnikas un aprīkojuma uzturēšanu, tehnisko apkopi un remontu, kā arī programmatūras atjaunināšanu; veikt audio, foto un video tehnikas izsniegšanu, uzturēšanu un apkopi; E-mācību vides sistēmas lietotāju atbalsts (Moodle). Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu; sociālās garantijas; garantētu atalgojumu par padarīto darbu (768.00 EUR pirms nodokļu nomaksas); papildu atalgojumu projektos vai akadēmiskajā darbā (0,2 slodze) pēc iespējām un intereses. Interesentiem līdz 2022.gada 23.janvārim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv) ar norādi „Datorspeciālista vakancei”. Profesija: DATORSISTĒMU TEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-23 Kontaktpersona: Sūtīt CV un motivācijas vēstuli ar amata norādi uz agrita.somase@va.lv, t. 26186555. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri