Valmieras Ziņas

Bērnudārzā „Buratino” darbu sāk jauna vadītāja

Līdzšinējai bērnudārza “Buratino” vadītājai dodoties pelnītā atpūtā, 2018.gada 27.decembra Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē par bērnudārza jauno vadītāju iecelta Sarmīte Bukava, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Sarmītes Bukavas iepriekšējā darba pieredze saistīta gan ar audzinātājas un pirmsskolas skolotājas darbu, gan izglītības iestāžu vadību. Kā pedagogs viņa guvusi pieredzi bērnudārzos Kauguru pagastā, Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē “Sprīdītis”, kā arī Talsos un Talsu novadā. Viņa ir bijusi vadītāja arī privātajās pirmsskolas izglītības iestādēs “Kamoliņš”, “Panda” un “Laimes lācis”, kā arī septiņus gadus ir vadījusi pirmsskolas izglītības iestādi “Ķipars”. Ir guvusi pieredzi, strādājot Talsu novada Ģibuļu pagasta Bāriņtiesā, kā arī darbojoties kā Ziemeļvidzemes internātpamatskolas direktora vietniece.

Jaunā bērnudārza “Buratino” vadītāja par galveno izglītības iestādes sekmīgai darbībai saskata komandas darbu ar vienotu mērķi veidot un attīstīt katra bērna intereses un personību. Kā bērnudārza “Buratino” nākotnes attīstības vīziju jaunā vadītāja saredz piedāvātās izglītības programmas paplašināšanu, bērnudārzā izglītojot arī bērnus ar mācīšanās traucējumiem. Bērnudārzā lielāka vērība tiks pievērsta mūzikas un sporta nodarbību papildu apguvei.

Valmieras pilsētas pašvaldības bērnudārzs “Buratino” dibināts 1979.gadā. Tas atrodas Beātes ielā 42. Tajā iespējams apgūt pirmsskolas izglītību, kā arī speciālo pirmsskolas izglītības programmu bērniem ar valodas traucējumiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri