Valmieras Ziņas

Bērnudārzā „Buratino” darbu sāk jauna vadītāja

Līdzšinējai bērnudārza “Buratino” vadītājai dodoties pelnītā atpūtā, 2018.gada 27.decembra Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē par bērnudārza jauno vadītāju iecelta Sarmīte Bukava, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Sarmītes Bukavas iepriekšējā darba pieredze saistīta gan ar audzinātājas un pirmsskolas skolotājas darbu, gan izglītības iestāžu vadību. Kā pedagogs viņa guvusi pieredzi bērnudārzos Kauguru pagastā, Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē “Sprīdītis”, kā arī Talsos un Talsu novadā. Viņa ir bijusi vadītāja arī privātajās pirmsskolas izglītības iestādēs “Kamoliņš”, “Panda” un “Laimes lācis”, kā arī septiņus gadus ir vadījusi pirmsskolas izglītības iestādi “Ķipars”. Ir guvusi pieredzi, strādājot Talsu novada Ģibuļu pagasta Bāriņtiesā, kā arī darbojoties kā Ziemeļvidzemes internātpamatskolas direktora vietniece.

Jaunā bērnudārza “Buratino” vadītāja par galveno izglītības iestādes sekmīgai darbībai saskata komandas darbu ar vienotu mērķi veidot un attīstīt katra bērna intereses un personību. Kā bērnudārza “Buratino” nākotnes attīstības vīziju jaunā vadītāja saredz piedāvātās izglītības programmas paplašināšanu, bērnudārzā izglītojot arī bērnus ar mācīšanās traucējumiem. Bērnudārzā lielāka vērība tiks pievērsta mūzikas un sporta nodarbību papildu apguvei.

Valmieras pilsētas pašvaldības bērnudārzs “Buratino” dibināts 1979.gadā. Tas atrodas Beātes ielā 42. Tajā iespējams apgūt pirmsskolas izglītību, kā arī speciālo pirmsskolas izglītības programmu bērniem ar valodas traucējumiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri