Valmieras Ziņas

Autoskola Valmierā “Einšteins” – modernākā apmācību pieredze pilsētā

Lasīšanas laiks: 3 min

Autoskola Valmierā “Einšteins” ir izcila izvēle tiem, kuri vēlas iegūt autovadītāja apliecību. Tā ir otra lielākā autoskolas “Einšteins” filiāle Latvijā, kas piedāvā plašu kategoriju klāstu – AM, A, B, BE, C, CE, D kategoriju, 95. kodu un Pirmās medicīniskās palīdzības kursus –, nodrošinot visu nepieciešamo gan teorētiskajai, gan praktiskajai apmācībai. Ja jūs plānojat iegūt autovadītāja apliecību un meklējat uzticamu un profesionālu apmācību iestādi, autoskolas “Einšteins” profesionālie pasniedzēji un braukšanas instruktori palīdzēs to īstenot, vienlaikus palīdzot kļūt par pārliecinātu ceļu satiksmes dalībnieku.

Teorijas apmācība online un moderna eDrive platforma

Autoskola Valmierā “Einšteins” piedāvā mūsdienīgas apmācības iespējas ikvienam! Viena no autoskolas priekšrocībām ir teorijas apmācības iespēja tiešsaistē. Tas attiecas uz AM, A, B, BE un C kategorijām, piedāvājot audzēkņiem ērtu mācību procesu. Apmācības notiek mūsdienīgā online apmācību platformā eDrive, nodrošinot efektīvu un modernu mācību vidi.

Profesionāli braukšanas instruktori

Autoskola Valmierā “Einšteins” izceļas ar savu profesionālismu un pieredzi. Kvalificētie instruktori nodrošina augstas kvalitātes braukšanas apmācību, palīdzot iegūt vēlamo kategoriju īsākā laika posmā. “Einšteins” filiālē Valmierā ir pieejami instruktori, kuri piedāvā praktiskās braukšanas nodarbības gan uz manuālās, gan automātiskās pārnesumkārbas. Autoskolas mērķis ir ne tikai sagatavot audzēkņus eksāmenam, bet arī palīdzēt kļūt par drošiem un pārliecinātiem autovadītājiem, kuri ir spējīgi rīkoties dažādās ceļu satiksmes situācijās.

Iespēja izvēlēties sev ērtākos apmācību laikus

Lai atvieglotu mācību procesu, autoskola Valmierā “Einšteins”, kas atrodas pašā pilsētas centrā, piedāvā dažādus nodarbību laikus, tostarp klātienes teorētiskās apmācības rītos, vakaros un brīvdienās. Tas nozīmē, ka jūs varat viegli pielāgot mācības savam grafikam. Turklāt, ja izvēlaties tiešsaistes teorētiskās apmācības AM, A, B, BE un C kategorijām, apgūt teoriju varēsiet jebkurā jums ērtā laikā un vietā eDrive apmācību platformā (taču jāņem vērā, ka pēdējās 3 nodarbības būs jāapmeklē klātienē). Teorijas apmācības autoskolā “Einšteins” pasniedz pieredzējuši un profesionāli pasniedzēji, un tas atspoguļojas augstajos statistikas rādītājos, par ko var pārliecināties CSDD mājaslapā.

Einšteins – modernākā autoskola Valmierā

Autoskolas “Einšteins” audzēkņiem ir iespēja izmantot modernu elektronisko platformu, kurā iespējams ne tikai apgūt teorētiskās apmācības, bet arī kontrolēt savas izmaksas, pieteikties nodarbībām un sekot līdzi saviem rezultātiem un progresam.

Elektroniskās platformas priekšrocības

Autoskola Valmierā “Einšteins” ir vienīgā autoskola, kas piedāvā audzēkņiem tādas iespējas kā studentu vērtēšanas sistēma (B kategorija), elektroniska autoskolas pakalpojumu pieteikšana, droši maksājumi un ērti pārvaldāms apmācību process. Turklāt elektroniska pieteikšanās pie instruktoriem un attālināta līguma noformēšana padara visu apmācību procesu vēl ātrāku un ērtāku.

Iemesli izvēlēties autoskolu Valmierā “Einšteins”

Autoskola “Einšteins” lepojas ar lieliskām atsauksmēm un augstu novērtējumu no savu audzēkņu puses – Valmierā autoskola darbojas jau kopš 2010. gada! Viena no autoskolas prioritātēm ir individuālas pieejas nodrošināšana audzēkņiem, piemēram, ja nepieciešams iegūt autovadītāja apliecību paātrināti, autoskola piedāvā īpašu apmācību plāna izstrādi atbilstoši prasībām. Tāpat autoskola piedāvā ne tikai modernu, individuālu un efektīvu mācību pieredzi, bet arī lielisku cenu par augstāko kvalitāti.

Moderns autoparks un auto identiski kā CSDD

Autoskola “Einšteins” Valmierā nodrošina modernu autoparku ar automašīnām, kas ir identiskas kā CSDD, un tiem, kuri vēlas iegūt kravas autovadītāja apliecību, autoskola piedāvā pavisam jaunu kravas auto braukšanas apmācībām ar automātisko pārnesumkārbu. Ieguvumu izvēloties autoskolu “Einšteins” ir patiesi daudz – no elektroniska apmācību procesa organizēšanas līdz profesionāliem pasniedzējiem un braukšanas instruktoriem. Izvēlieties teorētiskās un praktiskās apmācības šajā autoskolā arī jūs!

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri