Valmieras Ziņas

Automašīna ar piekabi iestrēgs smiltīs, bloķējot Valmieras – Rūjienas ceļu

4.aprīlī pulksten 14:40 Burtnieku novadā, Valmieras pagastā autoceļa Valmiera – Rūjiena – Igaunijas robeža 3.kilometrā, uz ceļa braucamās daļas, automašīna sakabē ar piekabi iestrēga ceļa malā smiltīs, kā rezultātā satiksme tika bloķēta. Automašīna tika izvilkta un satiksme atjaunota. Negadījumā cietušo nav, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

4.aprīlī pulksten 17:30 Valmierā, Diakonāta ielā pasažieris kāpjot ārā no automašīnas aizķēra ar durvīm pretī braucošu velosipēdistu, kā rezultātā velosipēdists krita un salauza blakus stāvošai automašīnai spoguli. Negadījumā cietušo nav.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā saņemta informācija par 122 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, nav sēdies neviens vadītājs. Noformēti 71 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes noteikumu jomā, no kuriem 31 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri