Valmieras Ziņas

Negaidīti liela atsaucība jaunajam, Mazlietotu un lietotu auto tirdzniecības pārstāvim Valmierā – AUTOVIA

Šī gada 31.oktobrī Valmierā atvērts mazlietotu un lietotu auto parks – AUTOVIA. Jaunā auto parka atklāšanas svētkos, Rīgas ielā, lielais skaits interesentu bija ieradušies ne tikai, lai apskatītu auto tirdzniecības laukumu, bet arī ieradušies, lai apsveiktu un vēlētu veiksmi turpmākajā darbībā jaunā uzņēmuma vadītājus.

Jau pirmajā darba dienā uzņēmums pārdevis savus pirmos transportlīdzekļus, iepriecinot vietējos iedzīvotājus ar jauniem braucamrīkiem un paši sevi ar dāvanu – pirmajiem klientiem – atklāšanas svētkos!

Atklāšanā viss kā ierasts – kūkas, silta tēja un kafija, dekorācijas un smaidīgi, atvērti cilvēki visapkārt! Viena lieta gan ne tik ierasta auto tirdzniecībā – netipiski svinīga un jautra gaisotne. Tāda tā tiek uzturēta katru dienu, lai ikviens klients jūtas patīkami arī gadījumā, ja savu, ilgi sapņos loloto, auto tomēr neatrod.


Jau izsenis šī vieta, kur tagad mājo AUTOVIA, pilsētas iedzīvotājiem un kaimiņiem ir bijusi pirmā vieta, kur doties meklēt savu jauno auto. Arī turpmāk, šeit, Valmierā varēs iegādāties gan mazlietotas, gan lietotas automašīnas no Vācijas un citām Eiropas valstīm. Ja šeit savu “īsto un vienīgo” neatradīsiet, uzņēmums ir ieinteresēts palīdzēt to atrast un nogādāt Jūsu rokās no sadarbības partneriem Eiropā. Tāpat, ja Jūsu šī brīža auto būsiet nolēmis pārdot, to varēs izdarīt ar AUTOVIA palīdzību vai iegādājoties jaunu auto, veco atstāt, kā pirmo iemaksu.

Šī ir bijusi vieta, kur iegādāties ne tikai kādu transportlīdzekli, bet arī iegādāties vai īrēt piekabes. Piekabju īre Valmierā, Rīgas ielā 62, pieejama joprojām.  Jaunais auto tirdzniecības laukums savu pakalpojumu klāstu paplašinājis, iepriecinot vietējos iedzīvotājus, nemainīt ieradumus un nesagādājot jaunas galvassāpes, kur izīrēt piekabi dažādiem dzīves gadījumiem.

Vidzemes jaunais auto tirgotājs 2020. gada ietvaros slēdzis dažādas sadarbības ar vietējiem uzņēmējiem, kā piemēram OCTRiepas.lv. Izcili! Pērc auto ziemas periodā (1. decembris līdz 28. februāris) un izvēlies, pēc kā sirds vairāk jūsmo –  jauna akumulatora, jauniem ziemas “zābaciņiem vai pilnas bākas!

Uzņēmuma AUTOVIA auto tirgotāji šajā jomā strādā ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. Zinoši, gudri, atvērti un galvenais – pieredzējuši! Tādi ir AUTOVIA speciālisti, kuri noteikti palīdzēs ik vienam atrast savu sapņu auto, kas būs pa prātam ne tikai Jums, arī maciņam!

AUTOVIA vadītājs Raivis Popovs atzīst: “Esam ļoti priecīgi par ienākšanu Valmieras auto tirdzniecības tirgū. Šī pilsēta, tās cilvēki un ikdienas ritms mums ir kas jauns. Cilvēki ir atvērti jauniem uzņēmējiem un izsaka komplimentus par lielajām izvēles iespējām. Esam lepni un motivēti turpināt darbību tikpat dinamiski un vēl labāk!”

Uzņēmums Valmierā vārtus vēris ik vienam auto gribētājam no pirmdienas līdz sestdienai! Vairāk par AUTOVIA darba laiku meklē šeit – https://autovia.lv/kontakti

AUTOVIA Jūs gaidīs ciemos
Valmierā, Rīgas ielā 62!

Meklē mūs sociālajos tīklos!

   

 

„Valsts augu aizsardzības dienests (reģ.Nr.90000042982) izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amatu – Vidzemes reģionālās nodaļas vecākais inspektors Prasības pretendentiem: - atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām - augstākā izglītība lauksaimniecībā, mežsaimniecībā vai bioloģijā - darba pieredze attiecīgajā profesijā vai specialitātē, vēlama lauksaimniecībā - vēlamas zināšanas par augu karantīnas jomu un sēklu kontroles jomu regulējošiem normatīviem aktiem - dokumentu un tekstu sagatavošanas prasmes - autovadītāja apliecība - prasme strādāt ar datoru - spēja pieņemt lēmumus savu pilnvaru robežās un uzņemties atbildību   Galvenie darba uzdevumi: - uzraudzīt un kontrolēt normatīvo aktu izpildi sēklu aprites jomā un fitosanitārās uzraudzības un kontroles jomā - sastādīt pārbaudes aktus - sniegt konsultācijas savas kompetences ietvaros augu karantīnas un sēklu aprites jomā - ņemt augu un augu produktu paraugus - sagatavot darba plānus un pārskatus par savu pienākumu izpildi dienestā noteiktajā kārtībā un termiņos - ikdienas darbs saistīts ar izbraukumiem  Ierēdņa dienesta vieta Valmiera Pieteikuma dokumenti iesniedzami Valsts augu aizsardzības dienesta Personāla daļā 20 kalendāro dienu laikā no sludinājuma publicēšanas, Rīgā, Lielvārdes ielā 36, tālr. 67027219 vai e-pasts: personals@vaad.gov.lv”.   Profesija: VECĀKAIS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-05 Kontaktpersona: Personāla Daļa

Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”, reģ. Nr. 40008001803, dienests “Samariešu atbalsts mājās” aicina darbā izbraukuma brigādes aprūpētāju darbam Vidzemē (Valmiera, Cēsis, Smiltenes novads u.c.) uz pilnu slodzi Darba pienākumi: Nodrošināt klientu sociālo aprūpi mājās un ar to saistītās darbības (personiskā aprūpe mobilā aprūpes kompleksā, malkas ienešana, produktu piegāde u.c.) Vadīt speciāli aprīkotu aprūpes auto- mobilo aprūpes kompleksu. Piedāvājam: Sociālās garantijas Stabilu atalgojumu (750 eiro pirms nodokļu nomaksas par pilnu slodzi) Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu Apmācības darba pienākumu apguvei Prasības: vismaz vidējā/profesionālā vidējā izglītība un pieredze aprūpes darbā B kategorijas autovadītāja apliecība un labas auto vadīšanas prasmes Labas latviešu un krievu valodas zināšanas Prasme plānot savu darbu un organizēt darba procesu Labas komunikācijas spējas, iejūtība Spēja strādāt komandā Augsta atbildības sajūta CV lūdzam līdz 2021. gada 25.aprīlim sūtīt uz e- pastu:  aprupesdarbi@samariesi.lv ar norādi - Vidzemei. Kontakttālrunis uzziņām: Sandra Kārkliņa (25691392). Profesija: APRŪPĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-25 Darba sākšanas datums: 2021-05-05 Kontaktpersona: Sandra Kārkliņa Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri