Valmieras Ziņas

Negaidīti liela atsaucība jaunajam, Mazlietotu un lietotu auto tirdzniecības pārstāvim Valmierā – AUTOVIA

Lasīšanas laiks: 4 min

Šī gada 31.oktobrī Valmierā atvērts mazlietotu un lietotu auto parks – AUTOVIA. Jaunā auto parka atklāšanas svētkos, Rīgas ielā, lielais skaits interesentu bija ieradušies ne tikai, lai apskatītu auto tirdzniecības laukumu, bet arī ieradušies, lai apsveiktu un vēlētu veiksmi turpmākajā darbībā jaunā uzņēmuma vadītājus.

Jau pirmajā darba dienā uzņēmums pārdevis savus pirmos transportlīdzekļus, iepriecinot vietējos iedzīvotājus ar jauniem braucamrīkiem un paši sevi ar dāvanu – pirmajiem klientiem – atklāšanas svētkos!

Atklāšanā viss kā ierasts – kūkas, silta tēja un kafija, dekorācijas un smaidīgi, atvērti cilvēki visapkārt! Viena lieta gan ne tik ierasta auto tirdzniecībā – netipiski svinīga un jautra gaisotne. Tāda tā tiek uzturēta katru dienu, lai ikviens klients jūtas patīkami arī gadījumā, ja savu, ilgi sapņos loloto, auto tomēr neatrod.


Jau izsenis šī vieta, kur tagad mājo AUTOVIA, pilsētas iedzīvotājiem un kaimiņiem ir bijusi pirmā vieta, kur doties meklēt savu jauno auto. Arī turpmāk, šeit, Valmierā varēs iegādāties gan mazlietotas, gan lietotas automašīnas no Vācijas un citām Eiropas valstīm. Ja šeit savu “īsto un vienīgo” neatradīsiet, uzņēmums ir ieinteresēts palīdzēt to atrast un nogādāt Jūsu rokās no sadarbības partneriem Eiropā. Tāpat, ja Jūsu šī brīža auto būsiet nolēmis pārdot, to varēs izdarīt ar AUTOVIA palīdzību vai iegādājoties jaunu auto, veco atstāt, kā pirmo iemaksu.

Šī ir bijusi vieta, kur iegādāties ne tikai kādu transportlīdzekli, bet arī iegādāties vai īrēt piekabes. Piekabju īre Valmierā, Rīgas ielā 62, pieejama joprojām.  Jaunais auto tirdzniecības laukums savu pakalpojumu klāstu paplašinājis, iepriecinot vietējos iedzīvotājus, nemainīt ieradumus un nesagādājot jaunas galvassāpes, kur izīrēt piekabi dažādiem dzīves gadījumiem.

Vidzemes jaunais auto tirgotājs 2020. gada ietvaros slēdzis dažādas sadarbības ar vietējiem uzņēmējiem, kā piemēram OCTRiepas.lv. Izcili! Pērc auto ziemas periodā (1. decembris līdz 28. februāris) un izvēlies, pēc kā sirds vairāk jūsmo –  jauna akumulatora, jauniem ziemas “zābaciņiem vai pilnas bākas!

Uzņēmuma AUTOVIA auto tirgotāji šajā jomā strādā ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. Zinoši, gudri, atvērti un galvenais – pieredzējuši! Tādi ir AUTOVIA speciālisti, kuri noteikti palīdzēs ik vienam atrast savu sapņu auto, kas būs pa prātam ne tikai Jums, arī maciņam!

AUTOVIA vadītājs Raivis Popovs atzīst: “Esam ļoti priecīgi par ienākšanu Valmieras auto tirdzniecības tirgū. Šī pilsēta, tās cilvēki un ikdienas ritms mums ir kas jauns. Cilvēki ir atvērti jauniem uzņēmējiem un izsaka komplimentus par lielajām izvēles iespējām. Esam lepni un motivēti turpināt darbību tikpat dinamiski un vēl labāk!”

Uzņēmums Valmierā vārtus vēris ik vienam auto gribētājam no pirmdienas līdz sestdienai! Vairāk par AUTOVIA darba laiku meklē šeit – https://autovia.lv/kontakti

AUTOVIA Jūs gaidīs ciemos
Valmierā, Rīgas ielā 62!

Meklē mūs sociālajos tīklos!

   

 

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā SKOLOTĀJU - LOGOPĒDU uz pilnu darba likmi (30 stundas nedēļā). Darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • veikt izglītojamo runas, valodas un rakstu valodas attīstības izvērtēšanu, attīstības dinamikas izpēti; • nodrošināt izglītojamiem logopēdiskās nodarbības; • sadarboties ar izglītojamo vecākiem un skolotājiem, sniegt konsultācijas un skaidrojumu par veiktās izpētes rezultātiem, attīstības dinamiku un ieteikumus turpmākam izglītības procesam; • sagatavot rakstveida atzinumus par izglītojamo pārbaudes rezultātiem; • plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju; • sagatavot nepieciešamo dokumentāciju e-vidē; • iesaistīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: • otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība pedagoģijā un skolotāja logopēda kvalifikācija; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; • prasmes darbā ar datoru; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 900 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2022. gada 31.augustam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJS LOGOPĒDS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-31

Pievienojies mūsu komandai! Strenču Mūzikas skola aicina darbā uz nenoteiktu laiku klavierspēles pedagogu – koncertmeistaru (profesijas klasifikatora kods 2320 02) no 2022./2023.mācību gada 1.septembra, darba vietas adrese: Gaujas iela 9, Strenči, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • plānot un nodrošināt radošu un kvalitatīvu, profesionālās ievirzes izglītības programmai atbilstošu mācību procesu; • pilnveidot savu profesionālo kompetenci un dalīties ar kolēģiem “labās prakses” piemēros; • iesaistīties skolas attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; • kļūt par atbalstošu koncertmeistaru topošajiem māksliniekiem; • būt draugos ar amata veikšanai nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanu; un ja Tev ir: • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: prasme patstāvīgi un mērķtiecīgi organizēt savu darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • 0,9 likmes; • atalgojumu EUR 900 mēnesī par likmi pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • atsaucīgu, radošu kolektīvu. CV un pieteikumu lūdzam sūtīt uz e-pastu: ralda.ziemule@valmiera.edu.lv līdz 2022.gada 31.augustam. Tālrunis informācijai: 26330551. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PROFESIONĀLĀS IEVIRZES IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaujas iela 9, Strenči, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-31

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Krācītes” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz nenoteiktu laiku saimniecības vadītāju, darba vietas adrese: Pārgaujas iela 11A, Valmiera, Valmieras novads (0.5 darba likmes (20 stundas nedēļā)). Ja Tev ir vēlme: - vadīt, organizēt un pārraudzīt Iestādes tehniskā personāla darbu; - nodrošināt un organizēt Iestādes ēku inženiertīklu savlaicīgu tehnisko un profilaktisko apkalpošanu; - piedalīties Iestādes budžeta plānošanā un iepirkuma procedūras izstrādē un organizēšanā; - iegādāties nepieciešamo inventāru, instrumentus un citas materiālās vērtības, nepieciešamības gadījumos sastādīt tehnisko specifikāciju un veikt tirgus izpēti; un ja Tev ir: - vispārējā vidējā vai vismaz profesionālā vidējā izglītība; - darba drošības un ugunsdrošības jautājumu pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību; - valsts valodas prasme augstākajā līmenī; - labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office programmām, interneta pārlūkprogrammām un sociālajiem tīkliem); - kompetences: elastība, atbildība, iniciatīva; teicamas komunikācijas prasmes; mēs piedāvājam: - stabilu atalgojumu EUR 345.00 (atbilstoši 6 mēnešalgu grupai); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 25.augustam e-pastā: kracites@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 64232458. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pārgaujas iela 11A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-25

Mūsu partneri