Valmieras Ziņas

Negaidīti liela atsaucība jaunajam, Mazlietotu un lietotu auto tirdzniecības pārstāvim Valmierā – AUTOVIA

Šī gada 31.oktobrī Valmierā atvērts mazlietotu un lietotu auto parks – AUTOVIA. Jaunā auto parka atklāšanas svētkos, Rīgas ielā, lielais skaits interesentu bija ieradušies ne tikai, lai apskatītu auto tirdzniecības laukumu, bet arī ieradušies, lai apsveiktu un vēlētu veiksmi turpmākajā darbībā jaunā uzņēmuma vadītājus.

Jau pirmajā darba dienā uzņēmums pārdevis savus pirmos transportlīdzekļus, iepriecinot vietējos iedzīvotājus ar jauniem braucamrīkiem un paši sevi ar dāvanu – pirmajiem klientiem – atklāšanas svētkos!

Atklāšanā viss kā ierasts – kūkas, silta tēja un kafija, dekorācijas un smaidīgi, atvērti cilvēki visapkārt! Viena lieta gan ne tik ierasta auto tirdzniecībā – netipiski svinīga un jautra gaisotne. Tāda tā tiek uzturēta katru dienu, lai ikviens klients jūtas patīkami arī gadījumā, ja savu, ilgi sapņos loloto, auto tomēr neatrod.


Jau izsenis šī vieta, kur tagad mājo AUTOVIA, pilsētas iedzīvotājiem un kaimiņiem ir bijusi pirmā vieta, kur doties meklēt savu jauno auto. Arī turpmāk, šeit, Valmierā varēs iegādāties gan mazlietotas, gan lietotas automašīnas no Vācijas un citām Eiropas valstīm. Ja šeit savu “īsto un vienīgo” neatradīsiet, uzņēmums ir ieinteresēts palīdzēt to atrast un nogādāt Jūsu rokās no sadarbības partneriem Eiropā. Tāpat, ja Jūsu šī brīža auto būsiet nolēmis pārdot, to varēs izdarīt ar AUTOVIA palīdzību vai iegādājoties jaunu auto, veco atstāt, kā pirmo iemaksu.

Šī ir bijusi vieta, kur iegādāties ne tikai kādu transportlīdzekli, bet arī iegādāties vai īrēt piekabes. Piekabju īre Valmierā, Rīgas ielā 62, pieejama joprojām.  Jaunais auto tirdzniecības laukums savu pakalpojumu klāstu paplašinājis, iepriecinot vietējos iedzīvotājus, nemainīt ieradumus un nesagādājot jaunas galvassāpes, kur izīrēt piekabi dažādiem dzīves gadījumiem.

Vidzemes jaunais auto tirgotājs 2020. gada ietvaros slēdzis dažādas sadarbības ar vietējiem uzņēmējiem, kā piemēram OCTRiepas.lv. Izcili! Pērc auto ziemas periodā (1. decembris līdz 28. februāris) un izvēlies, pēc kā sirds vairāk jūsmo –  jauna akumulatora, jauniem ziemas “zābaciņiem vai pilnas bākas!

Uzņēmuma AUTOVIA auto tirgotāji šajā jomā strādā ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. Zinoši, gudri, atvērti un galvenais – pieredzējuši! Tādi ir AUTOVIA speciālisti, kuri noteikti palīdzēs ik vienam atrast savu sapņu auto, kas būs pa prātam ne tikai Jums, arī maciņam!

AUTOVIA vadītājs Raivis Popovs atzīst: “Esam ļoti priecīgi par ienākšanu Valmieras auto tirdzniecības tirgū. Šī pilsēta, tās cilvēki un ikdienas ritms mums ir kas jauns. Cilvēki ir atvērti jauniem uzņēmējiem un izsaka komplimentus par lielajām izvēles iespējām. Esam lepni un motivēti turpināt darbību tikpat dinamiski un vēl labāk!”

Uzņēmums Valmierā vārtus vēris ik vienam auto gribētājam no pirmdienas līdz sestdienai! Vairāk par AUTOVIA darba laiku meklē šeit – https://autovia.lv/kontakti

AUTOVIA Jūs gaidīs ciemos
Valmierā, Rīgas ielā 62!

Meklē mūs sociālajos tīklos!

   

 

Mūsu partneri