Valmieras Ziņas

Atklāts Valmieras disku golfa laukums Sajūtu parkā

6.augustā, spītējot lietainajiem laikapstākļiem, tika atklāts Valmieras disku golfa laukums, kas papildina Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka aktivitāšu klāstu. Laukuma atklāšanā piedalījās Sajūtu parka, Vidzemes Olimpiskā centra un Latvijas Disku golfa federācijas pārstāvji, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums, kuram bija iespēja izdarīt pirmo metienu šajā trasē, oficiāli atklājot tās darbību.

Uz laukuma atklāšanas sacensībām bija ieradies prāvs skaits spēlētāju no Valmieras, Cēsīm, Palsmanes, Rīgas un citiem Latvijas reģioniem. Priecēja arī tie dalībnieki, kuri disku golfu iepriekš nebija spēlējuši, bet bija ieradušies uz sacensībām, lai ar to iepazītos un izmēģinātu savus spēkus.

Visi 38 sacensību dalībnieki tika sadalīti četrās grupās: vīrieši iesācēji un lietpratēji, sievietes iesācējas un lietpratējas. Paredzēts, ka katrā no Valmieras disku golfa laukuma groziem ir nepieciešami trīs metieni, lai raidītu disku grozā. Iekavās norādītais skaitlis apzīmē izdarīto metienu skaitu, kas ir lielāks vai mazāks par noteikto vidējo. Apsveicam godalgoto vietu ieguvējus ar sasniegto rezultātu!

  • Sievietes iesācējas: 1.vieta Indra Mize (+5), 2. vieta Gunita Skare (+6), 3. vieta Deina Mize (+6);
  • Vīrieši iesācēji: 1. vieta Aleksandrs Mizis (+1), 2. vieta Toms Cers (+2), 3. vieta Jānis Matīss (+4);
  • Sievietes lietpratējas: 1. vieta Krista Kozulāne (-3), 2. vieta Liene Krastiņa (0), 3. vieta Monta Ārste (+1);
  • Vīrieši lietpratēji: 1. vieta Ingemārs Stalšāns (-4), 2. vieta Juris Čeičs (-3), 3. vieta Gints Mucenieks (-2)

Turpmāk ikvienam ir iespēja bez maksas izmantot Valmieras disku golfa laukumu, iepriekš noskenējot QR kodu, kas atrodas uz izmetienu zīmēm un laukuma kartes. Tiem, kuriem savu disku vēl nav, ir iespēja tos iznomāt Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka centrā, Jāņa Daliņa ielā 2, Valmierā.

Valmieras disku golfa laukums ir pagaidu laukums, kas darbosies līdz 2020.gada  pavasarim. Pēc tam tiks izskatīta iespēja Valmierā ierīkot pastāvīgo 18 grozu disku golfa laukumu, kurā rīkot gan vietēja mēroga, gan starptautiskās sacensības.

Disku golfa laukums ir tapis sadarbojoties Latvijas Disku golfa federācijai, Aktīva dzīvesveida klubam “Savējais” un disku golfa entuziastiem no Valmieras un Cēsīm, kā arī pateicoties Valmieras pilsētas pašvaldības, Vidzemes Olimpiskā centra un Sajūtu parka atbalstam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri