Valmieras Ziņas

Atklāts Valmieras disku golfa laukums Sajūtu parkā

6.augustā, spītējot lietainajiem laikapstākļiem, tika atklāts Valmieras disku golfa laukums, kas papildina Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka aktivitāšu klāstu. Laukuma atklāšanā piedalījās Sajūtu parka, Vidzemes Olimpiskā centra un Latvijas Disku golfa federācijas pārstāvji, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums, kuram bija iespēja izdarīt pirmo metienu šajā trasē, oficiāli atklājot tās darbību.

Uz laukuma atklāšanas sacensībām bija ieradies prāvs skaits spēlētāju no Valmieras, Cēsīm, Palsmanes, Rīgas un citiem Latvijas reģioniem. Priecēja arī tie dalībnieki, kuri disku golfu iepriekš nebija spēlējuši, bet bija ieradušies uz sacensībām, lai ar to iepazītos un izmēģinātu savus spēkus.

Visi 38 sacensību dalībnieki tika sadalīti četrās grupās: vīrieši iesācēji un lietpratēji, sievietes iesācējas un lietpratējas. Paredzēts, ka katrā no Valmieras disku golfa laukuma groziem ir nepieciešami trīs metieni, lai raidītu disku grozā. Iekavās norādītais skaitlis apzīmē izdarīto metienu skaitu, kas ir lielāks vai mazāks par noteikto vidējo. Apsveicam godalgoto vietu ieguvējus ar sasniegto rezultātu!

  • Sievietes iesācējas: 1.vieta Indra Mize (+5), 2. vieta Gunita Skare (+6), 3. vieta Deina Mize (+6);
  • Vīrieši iesācēji: 1. vieta Aleksandrs Mizis (+1), 2. vieta Toms Cers (+2), 3. vieta Jānis Matīss (+4);
  • Sievietes lietpratējas: 1. vieta Krista Kozulāne (-3), 2. vieta Liene Krastiņa (0), 3. vieta Monta Ārste (+1);
  • Vīrieši lietpratēji: 1. vieta Ingemārs Stalšāns (-4), 2. vieta Juris Čeičs (-3), 3. vieta Gints Mucenieks (-2)

Turpmāk ikvienam ir iespēja bez maksas izmantot Valmieras disku golfa laukumu, iepriekš noskenējot QR kodu, kas atrodas uz izmetienu zīmēm un laukuma kartes. Tiem, kuriem savu disku vēl nav, ir iespēja tos iznomāt Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka centrā, Jāņa Daliņa ielā 2, Valmierā.

Valmieras disku golfa laukums ir pagaidu laukums, kas darbosies līdz 2020.gada  pavasarim. Pēc tam tiks izskatīta iespēja Valmierā ierīkot pastāvīgo 18 grozu disku golfa laukumu, kurā rīkot gan vietēja mēroga, gan starptautiskās sacensības.

Disku golfa laukums ir tapis sadarbojoties Latvijas Disku golfa federācijai, Aktīva dzīvesveida klubam “Savējais” un disku golfa entuziastiem no Valmieras un Cēsīm, kā arī pateicoties Valmieras pilsētas pašvaldības, Vidzemes Olimpiskā centra un Sajūtu parka atbalstam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “BEST WOOD Europa” aicina darbā apkures/ katlu KURINĀTĀJU. Darba apraksts: Apkures iekārtu apkalpošana, kurināšana. Sekot apkures iekārtu kontroles aparatūras rādītājiem saskaņā ar katlu ekspluatācijas noteikumiem un instrukcijām. Sekot apkures iekārtu armatūru, cirkulācijas sūkņu, dūmsūkņa, skursteņa un dūmvadu tehniskajam stāvoklim un to drošai ekspluatācijai. Veikt apkures iekārtu uzturēšanu pastāvīgā darba kārtībā. Fiksēt uzskaites datus reģistrācijas žurnālos. Prasības kandidātiem: Augsta atbildības sajūta. Apkures krāšņu/ katlu kurinātāja sertifikāts/operatora apliecība. Pieredze profesijā. Uzņēmums piedāvā: Stabilu darba vietu. Konkurētspējīgu atalgojumu. Daļēji apmaksātas pusdienas. Apmaksātus ceļa izdevumus no Valmieras. Ražotnes atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245. Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laika veids: maiņu darbs. Alga: EUR 4,25 bruto stundā (papildus piemaksas par apzinīgi veiktu darbu). Pieteikšanās: sūtīt CV norādi “Kurinātājs_Brenguļi” uz e-pastu bwe@bwe.lv līdz 2019.gada 27.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 24966076. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: APKURES /KRĀŠŅU KURINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Zālītes, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz e-pasta adresi bwe@bwe.lv, t. 24966076.

Mūsu partneri