Valmieras Ziņas

Atjauno savu mobilo lietotni „VALMIERA”!

Lasīšanas laiks: 3 min

Lai padarītu pašvaldību iedzīvotājiem vēl pieejamāku, kā arī nodrošinātu ērti, ātri pieejamu visdažādāko informāciju par notikumiem, aktualitātēm, tūrisma iespējām un pakalpojumiem Valmierā, atjaunota mobilā lietotne „VALMIERA”. Sākot ar 13. jūniju tā lejupielādējama mobilajos telefonos (gan iOS, gan Android) jaunā, pārskatāmākā, iedzīvotāju vajadzībām un paradumiem piemērotākā veidolā.

„Jau līdz šim mobilā lietotne „Mana Valmiera” kalpoja kā ātrs un ērts kanāls saziņai ar pašvaldību, iedzīvotāju informēšanai un iesaistei pašvaldības organizētajās aktivitātēs un lojalitātes programmā. Tehnoloģijas attīstās, un iedzīvotāju paradumi mūsdienās mainās ļoti strauji un šo trīs gadu laikā esam strādājuši pie arvien jaunu iespēju ieviešanas, lietotnes tehnoloģiskās pilnveides. Valmierā nekas nestāv uz vietas. Līdz ar lietotnes dizaina pārmaiņām, līdz nāks arī pakāpeniska piedāvājuma un iespēju klāsta paplašināšana, nodrošinot pakalpojumu pieejamību Valmieras iedzīvotājiem viņu viedierīcēs,”

stāsta Valmieras pilsētas pašvaldības Informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājs Edgars Martinsons.

Viena mobilās lietotnes sadaļām, ko Valmieras iedzīvotāji līdz šim izmantojuši ļoti aktīvi, ir iespēja izteikt ierosinājumus pašvaldībai.

„Esmu gandarīts, ka mums ir izdevies mobilajā lietotnē veidot divvirzienu komunikāciju, kurā cilvēki labprāt iesaistās, izsaka savu viedokli, ziņo par nepilnībām pilsētā, norāda uz darbiem, kas vēl jāpadara, kā arī nāk ar savām idejām par to, kā kopīgi veidot Valmieru vēl pievilcīgāku un dzīvošanai patīkamāku. Visi ierosinājumi tiek izskatīti, ņemti vērā, gan plānojot ikdienas darbus, gan arī domājot par nākamā  perioda veicamajiem darbiem, tādēļ iedzīvotāji joprojām ir aicināti izmantot savus mobilos telefonus, lai ātri un tieši pašvaldība izziņotu mums par sev svarīgo,”

atzīmē Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Lai turpinātu saņemt ziņas par aktualitātēm Valmierā, uzņēmumu piedāvājumiem, tūrisma, izklaides, izglītības un citām iespējām, aicinām no saviem viedtālruņiem dzēst esošo lietotni „Mana Valmiera” un veikalā App Store (iOS ierīču lietotājiem) vai Google Play (Android ierīču lietotājiem) lejupielādēt jauno mobilo lietotni „VALMIERA”.

Tāpat lietotnes iespējas aicināti izmantot arī uzņēmumi, kuri lojālajiem Valmieras iedzīvotājiem vēlas dot īpašus piedāvājumus jeb „priekšrocību grozu”. Uzņēmumi, kuri jau ir reģistrējušies mobilajā lietotnē „Mana Valmiera”, e-pastā saņems informāciju par konta pārreģistrāciju, savukārt citi aicināti reģistrēties, rakstot pieteikumu uz e-pastu manapilseta@valmiera.lv.

Lojalitātes programma ir kā mobilās lietotnes pievienotā vērtība, ko augstu novērtējuši kā Valmieras iedzīvotāji, tā – viesi, iepazīstot vietējos uzņēmumus un to piedāvājumu.

„Lojalitāte nav tikai atzīme iedzīvotāju reģistrā par deklarēto dzīvesvietu. Tā ir piederības un iekļaušanās sajūta, līdzatbildīgas rūpes par vidi, kurā dzīvojam. Tādēļ īpaši novērtējam uzņēmumu līdzdalību Valmieras kopienas vienotības stiprināšanā arī ar mobilās lietotnes starpniecību,”

norāda Jānis Baiks.

Šobrīd norit darbs pie jaunu iespēju pilnveides, papildinot mobilo lietotni ar noderīgiem un interesantiem lojalitātes programmas elementiem, dodot iespēju iedzīvotājiem ar lietotnes palīdzību uzzināt par sev aktuālajiem pašvaldības pakalpojumiem, piedāvātajām iespējām, sabiedriskā transporta kustību sarakstiem un daudz ko citu.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri