Valmieras Ziņas

Atjauno savu mobilo lietotni „VALMIERA”!

Lai padarītu pašvaldību iedzīvotājiem vēl pieejamāku, kā arī nodrošinātu ērti, ātri pieejamu visdažādāko informāciju par notikumiem, aktualitātēm, tūrisma iespējām un pakalpojumiem Valmierā, atjaunota mobilā lietotne „VALMIERA”. Sākot ar 13. jūniju tā lejupielādējama mobilajos telefonos (gan iOS, gan Android) jaunā, pārskatāmākā, iedzīvotāju vajadzībām un paradumiem piemērotākā veidolā.

„Jau līdz šim mobilā lietotne „Mana Valmiera” kalpoja kā ātrs un ērts kanāls saziņai ar pašvaldību, iedzīvotāju informēšanai un iesaistei pašvaldības organizētajās aktivitātēs un lojalitātes programmā. Tehnoloģijas attīstās, un iedzīvotāju paradumi mūsdienās mainās ļoti strauji un šo trīs gadu laikā esam strādājuši pie arvien jaunu iespēju ieviešanas, lietotnes tehnoloģiskās pilnveides. Valmierā nekas nestāv uz vietas. Līdz ar lietotnes dizaina pārmaiņām, līdz nāks arī pakāpeniska piedāvājuma un iespēju klāsta paplašināšana, nodrošinot pakalpojumu pieejamību Valmieras iedzīvotājiem viņu viedierīcēs,”

stāsta Valmieras pilsētas pašvaldības Informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājs Edgars Martinsons.

Viena mobilās lietotnes sadaļām, ko Valmieras iedzīvotāji līdz šim izmantojuši ļoti aktīvi, ir iespēja izteikt ierosinājumus pašvaldībai.

„Esmu gandarīts, ka mums ir izdevies mobilajā lietotnē veidot divvirzienu komunikāciju, kurā cilvēki labprāt iesaistās, izsaka savu viedokli, ziņo par nepilnībām pilsētā, norāda uz darbiem, kas vēl jāpadara, kā arī nāk ar savām idejām par to, kā kopīgi veidot Valmieru vēl pievilcīgāku un dzīvošanai patīkamāku. Visi ierosinājumi tiek izskatīti, ņemti vērā, gan plānojot ikdienas darbus, gan arī domājot par nākamā  perioda veicamajiem darbiem, tādēļ iedzīvotāji joprojām ir aicināti izmantot savus mobilos telefonus, lai ātri un tieši pašvaldība izziņotu mums par sev svarīgo,”

atzīmē Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Lai turpinātu saņemt ziņas par aktualitātēm Valmierā, uzņēmumu piedāvājumiem, tūrisma, izklaides, izglītības un citām iespējām, aicinām no saviem viedtālruņiem dzēst esošo lietotni „Mana Valmiera” un veikalā App Store (iOS ierīču lietotājiem) vai Google Play (Android ierīču lietotājiem) lejupielādēt jauno mobilo lietotni „VALMIERA”.

Tāpat lietotnes iespējas aicināti izmantot arī uzņēmumi, kuri lojālajiem Valmieras iedzīvotājiem vēlas dot īpašus piedāvājumus jeb „priekšrocību grozu”. Uzņēmumi, kuri jau ir reģistrējušies mobilajā lietotnē „Mana Valmiera”, e-pastā saņems informāciju par konta pārreģistrāciju, savukārt citi aicināti reģistrēties, rakstot pieteikumu uz e-pastu manapilseta@valmiera.lv.

Lojalitātes programma ir kā mobilās lietotnes pievienotā vērtība, ko augstu novērtējuši kā Valmieras iedzīvotāji, tā – viesi, iepazīstot vietējos uzņēmumus un to piedāvājumu.

„Lojalitāte nav tikai atzīme iedzīvotāju reģistrā par deklarēto dzīvesvietu. Tā ir piederības un iekļaušanās sajūta, līdzatbildīgas rūpes par vidi, kurā dzīvojam. Tādēļ īpaši novērtējam uzņēmumu līdzdalību Valmieras kopienas vienotības stiprināšanā arī ar mobilās lietotnes starpniecību,”

norāda Jānis Baiks.

Šobrīd norit darbs pie jaunu iespēju pilnveides, papildinot mobilo lietotni ar noderīgiem un interesantiem lojalitātes programmas elementiem, dodot iespēju iedzīvotājiem ar lietotnes palīdzību uzzināt par sev aktuālajiem pašvaldības pakalpojumiem, piedāvātajām iespējām, sabiedriskā transporta kustību sarakstiem un daudz ko citu.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri