Valmieras Ziņas

AS “Valmieras enerģija” jauns līdzīpašnieks; uzņēmums turpinās iecerēto attīstību

Valmieras pilsētas pašvaldības domes deputāti 21. jūnija domes sēdē lēma atteikties no sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Enerģijas risinājumi” piederošo 10802 akciju sabiedrības “Valmieras enerģija” akciju pirmpirkuma tiesību izmantošanas, kā arī piekrist, ka “Adven Latvia” SIA pārņem akciju sabiedrības “Valmieras enerģija” akcionāru līgumā noteiktās sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Enerģijas risinājumi” tiesības un pienākumus.

Kā portālam “Valmieras Ziņas” skaidroja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Laura Moča,

Valmieras pilsētas pašvaldība šobrīd nesaskata nepieciešamību iegūt pilnīgu kontroli pār akciju sabiedrību “Valmieras enerģija”, kā arī pašvaldībai nav pieejami finanšu līdzekļi, lai īstenotu pirmpirkuma tiesības.

Jaunais pašvaldības partneris uzņēmumā apstiprinājis, ka paliek spēkā visas iepriekšējās vienošanās par uzņēmuma attīstības plāniem, tostarp, jaunas biomasas katlumājas būvniecību 2019. gadā, kas ļaus diversificēt siltumenerģijas ražošanā izmantojamo kurināmo veidus.

Uzņēmuma līdzīpašnieka maiņa neradīs ietekmi un siltumenerģijas tarifu gala patērētājiem. Siltumenerģijas tarifs ir atkarīgs no siltumenerģijas ražošanā izmantojamā kurināmā izmaksām. Ja kurināmā izmaksas nepieaugs, siltumenerģijas tarifi paliks nemainīgi.

Realizējot jaunās katlumājas būvniecību, iespējams, tiks samazinātas siltumenerģijas ražošanas izmaksas, kā rezultātā tarifi varētu samazināties.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā KAPSĒTAS PĀRZIŅA PALĪGU Galvenie darba pienākumi: veikt kapsētu teritoriju un tām pieguļošos teritoriju kopšanu atbilstoši sezonalitātei kopt un uzturēt kārtībā ievērojamu sabiedrisku un kultūras darbinieku kapavietas un mākslas pieminekļus. iemērīt un ierādīt kapavietas Prasības: fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu teicama saskarsmes kultūra vispārējā vidējā izglītība Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā veselības apdrošināšanu sociālās garantijas bruto darba alga no EUR 460.00 Pieteikties līdz 2020.gada 19.jūlijam, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 29327570, 27775532. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: KAPSĒTAS PĀRZIŅA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-19 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: namsaimnieks@v-nami.lv

Mūsu partneri