Valmieras Ziņas

Ar turnīru Burtniekos noslēgusies Latvijas Kausa izcīņa galda hokejā

Sestdien, 25.martā, Burtnieku pagasta Kultūras centrā norisinājās Latvijas Kausa izcīņas noslēdzošais 4.posms galda hokejā, kā arī Amatieru Līgas 5.posms. Līdz ar to tika noskaidroti 2016/2017 sezonas labākie galda hokejisti arī visu posmu kopvērtējumā. Turnīrā Burtniekos piedalījās 81 dalībnieks (43 profesionāļi un 38 amatieri). Ar panākumiem startējuši arī Valmieras puses galda hokejisti.

Amatieru Līgas turnīra 5.posmā junioru konkurencē 1.vieta burtniecietim Robertam Pelšam. Savukārt vīru konkurencē 2.vieta vaidavietim Jānim Markevicam, kas ir atzīstams sasniegums, ņemot vērā to, ka šīs bija viņa pirmās sacensības Latvijas mērogā. Amatieru Līgas visu posmu kopvērtējumā junioru konkurencē pirmās divas vietas burtnieciešiem Rolandam Riekstiņam (1.vieta) un Robertam Pelšam (2.vieta).

Prestižākajā profesionāļu turnīrā labākais no valmieriešiem šajā posmā Emīls Krasts – 24.vieta Open klasē un 6.vieta junioru konkurencē. Pavisam nedaudz pietrūka Kristapam Riekstiņam, lai aizsniegtos līdz godalgām jaunāko junioru konkurencē, šoreiz posmā 4.vieta. Tomēr tas neliedza Kristapam saņemt kausu par izcīnīto 2.vietu savā vecuma grupā visu posmu kopvērtējumā. Sveicam!

Latvijas Galda hokeja federācija izsaka pateicību Burtnieku novadam un SIA “Valmiermuižas alus” par sagādātajām speciālbalvām, kā arī Burtnieku MJIC vadītājai Daigai Kīnai par atbalstu turnīra rīkošanā.

Visi turnīru rezultāti atrodami Latvijas Galda hokeja federācijas mājaslapā www.galdahokejs.lv. Informācija par nodarbībām un gaidāmajiem turnīriem Valmieras pusē www.draugiem.lv domubiedru grupā “Galda hokejs Valmierā”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Lat Met" aicina darbā ROKAS LOKMETINĀTĀJU (MMA). Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta. Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Darba laiks: darba dienās 09:00 – 17:00, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikties uz brīvo metinātāja vietu iespējams sazinoties pa tālruni 29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com SIA "Lat Met" pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-23 Kontaktpersona: Pieteikties iespējams sazinoties pa tālr.29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com

Mūsu partneri