Valmieras Ziņas

Ar stāvovācijām Valmieras Kultūras centrā izskanējis Lāčplēša dienas koncerts „Roks. Mīlestība. Brīvība.”

11.novembrī, kad pēc gājiena un piemiņas brīža kapos tika noliktas svecītes un nodzēstas lāpas, cilvēku straume plūda uz Valmieras Kultūras centru, lai noklausītos svētku koncertu.

Reizēm Latvijā valsts svētku koncerti ir visai gaudeni, drūmi un stīvi, bet to noteikti nevar teikt par šī gada Lāčplēša dienas koncertu Valmierā. Jau ar pirmajām dziesmas rindām „Nāc, ārā no metāla zārka!” klausītāji tika ierauti roka vilnī, kas nenoplaka visu koncerta laiku. „Dzeguzes balss”, „Ziemeļmeita”, „Piekūns skrien debesīs”, „Sena kalpu dziesma”, „Manai tautai” – šīs un citas dziesmas Valmieras kopkora un solistu sniegumā nevienu neatstāja vienaldzīgu. Droši vien klausītājiem papildus pozitīvo atmosfēru sniedza arī sajūta, ka uzstājās savējie – koristu, koklētāju vai dejotāju rindās noteikti bija kāds draugs, skolēns, radinieks, kolēģis… Un šoreiz nebija atsevišķi izdalāma Lindas Mīļās deju grupa “Baltā” un “Flash”, Zanes Sniķeres Etno kokļu kopa vai kamerkoris „Kaķi”, viss saplūda vienā veselumā un darbojās gandrīz kā trīs dimensiju attēls – priekšplānā diriģents, solisti, kokles un kori, uz skatuves – dejotāji, bet gandrīz pie griestiem – mūziķu pavadošā grupa. Kā jau pirms pasākuma bija minējis koncerta mākslinieciskais vadītājs, atraktīvais diriģents un kora „Skan” vokālais pedagogs Rūdolfs Bērtiņš, šis koncerts īpašs ar to, ka kolektīviem priekšnesumi radīti kopā, ne katram atsevišķi.

Valmierieši jau pirms tam bija iepazinuši Baibas Rancānes, Lienes Zvirbules un Madara Vanaga skanīgās balsis, bet šajā koncertā patīkams pārsteigums bija aktiera Kristiana Kareļina un paša Rūdolfa Bērtiņa balss tembrs un diapazons.  Piepildījās vēl kāda Rūdolfa prognoze – rokkoncertam cienīga enerģija ir garantēta.

Pa vidu dziesmām un dejām skanēja arī teksts, kas klausītājiem lika aizdomāties par to, kas ir patriotisms. Tā ir mīlestība pret Dzimteni, tā ir ticība Latvijai un atbilstoša rīcība. Lai nebūtu kara, lai nebūtu deportāciju lopu vagonos, lai mēs būtu arī nākamos 100 gadus, ir jāiededz svecītes un jātur dzīva liesmiņa katram pašam sevī. Savulaik to precīzi pateicis Māris Melgalvs, un tas izskanēja arī koncerta dziesmā:

Tik, cik būs uguņu uz katra kalna,

Tik mēs arī dzīvosim…

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Vidzemes slimnīca aicina savā komandā AKOPĒJU (2 vakances uz nenoteiktu laiku) Galvenie amata pienākumi: · veikt ikdienas telpu mitro uzkopšanu, pamatojoties uz telpu uzkopšanas plānu ar noteiktiem mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļiem; · veikt koplietošanas telpu uzkopšanu spontānu notraipījumu gadījumos atbilstoši higiēnas un pretepidēmiskā režīma plānam. Prasības kandidātiem: · vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgu darba pienākumu veikšanā; · augsta atbildības sajūta un spēja strādāt komandā; · nevainojama darba kvalitāte; · bez kaitīgiem ieradumiem; · pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem. Jaunā kolēģa ieguvumi: · darba līgums uz nenoteiktu laiku; · dienas darbs, summētais darba laiks; · atbildīgs, dinamisks un interesants darbs komandā; · stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas (sākot no 540 EUR bruto); · papildus piemaksas un kompensācijas; · darba devēja apmaksātas apmācības; · veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); · stabila, droša un sakārtota darba vide; · Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: SIA ”Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie Uzkopšanas nodaļas vadītājas Aijas Billes-Ļeščovas, tālrunis 20022652. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA“Vidzemes slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi; 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA“Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 29443898. Sīkāka informācija: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/ Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv

Vidzemes slimnīca aicina savā komandā GRĀMATVEDI Galvenie amata pienākumi: grāmatvedības procesu un finanšu operāciju kārtošana atbilstoši LR likumdošanai un uzņēmuma standartiem; grāmatvedības pirmdokumentu apstrāde un kontēšana; debitoru uzskaite un kontrole; krājumu uzskaites veikšana, kontrole un analīze; pamatlīdzekļu un nemateriālo ieguldījumu uzskaites veikšana, kontrole un analīze; statistikas atskaišu sagatavošana, VID atskaišu sagatavošana; analītisko aprēķinu un atskaišu sagatavošana uzņēmuma vadībai; piedalīties Slimnīcas līdzekļu un bilances posteņu inventarizācijās un norakstīšanas procesos; · citu grāmatveža ikdienas pienākumu veikšana atbilstoši darba uzdevumiem. Prasības kandidātiem: augstākā izglītība grāmatvedības, ekonomikas vai finanšu jomā; darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 3 gadi; zināšanas LR normatīvajos aktos grāmatvedības jomā, zināšanas LR nodokļu likumdošanā; valsts valodas zināšanas atbilstoši Valodu likuma prasībām; labas datora lietošanas prasmes ar MS Office programmām; analītiska domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta; prasme strādāt komandā un individuāli, labas komunikācijas prasmes; · pieredze darbā ar grāmatvedības programmu Horizon tiks uzskatīta par priekšrocību. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; normālais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas (mēnešalga 1050 līdz 1210 EUR); papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas apmācības; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); stabila, droša un sakārtota darba vide; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2020.gada 9.aprīlim uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: SIA„Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie Personāla vadības daļas vadītājas S.Kandeles pa tālr.: 29443898. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA“Vidzemes slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi; 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA“Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 29443898. Sīkāka informācija: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/ Profesija: GRĀMATVEDIS (TREŠĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-09 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv

Mūsu partneri