Valmieras Ziņas

Ar Eksporta ielas izbūvi sākusies industriālās zonas izveide bijušā gaļas kombināta teritorijā (2)

Lasīšanas laiks: 3 min

Sākušies ilgi gaidītie būvdarbi darbi bijušā Valmieras gaļas kombināta kvartālā. Tiesa gan, pašā teritorijā rosība sāksies nedaudz vēlāk, bet šonedēļ ceļu būvētāji uzsākuši jaunās Eksporta ielas izbūvi, preses konferencē pavēstīja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Jaunbūvējamā Eksporta iela savienos Kauguru ielu ar Dzelzceļa ielu, padarot pieejamu vēl vienu 4,8 ha lielu pašvaldībai piederošu teritoriju, kas atrodas aiz bijušā gaļas kombināta žoga.

Kopumā visas industriālās teritorijas, kas ietver gan bijušo gaļas kombinātu, gan bijušo mazuta saimniecību un jau minēto zemes gabalu Eksporta ielā 8, attīstīšana notiks vairākās kārtās līdz pat 2022.gadam.  

Attīstot Rūpniecības un Eksporta ielas industriālo teritoriju, tiks sakārtoti degradēti īpašumi Eksporta ielā 8, Rūpniecības ielā 1 un Dzelzceļa ielā 9. Kopējā teritorijas platība ir 13,839 ha.

Pirmajā kārtā tiks izbūvēta Eksporta iela, līdztekus pārbūvējot maģistrālā lietus ūdens kolektoru, kas novadīs lietus ūdeņus no visa šī pilsētas rajona. Tiks nojaukti arī Eksporta ielas tuvumā esošie iepriekš demontētās siltumtrases elementi. Vēl tiks sakārtota bijušā gaļas kombināta un mazuta saimniecības teritorija, nojaucot 22 ēkas, žogu, bijušo ēku pamatus un naftas produktu uzglabāšanas tvertnes. Saldētavas, noliktavas, ražošanas administratīvā ēka un divi angāri tiks saglabāti, taču pārbūve netiks veikta, jo, ieguldot Eiropas Savienības fondu līdzekļus, būtu jārēķinās ar daudziem ierobežojumiem, kas varētu mazināt uzņēmēju interesi. Savukārt bijušās kautuves vietā taps jauna ražošanas ēka. Pašlaik notiek tās projektēšana. Lai pasteidzinātu projekta uzsākšanu, tas sadalīts divās kārtās. Tādējādi var iesākties ielu pārbūves un ēku demontāžas darbi, negaidot jaunās ēkas tehniskā projekta pabeigšanu.

Vēl šogad tiks uzsākta Dzelzceļa ielas pārbūve, bet nākamgad tiks rekonstruēta Rūpniecības iela posmā no Kauguru līdz Dzelzceļa ielai. Gaļas kombināta teritorijā tiks izveidota caurbrauktuve, zem kuras izbūvēs jaunus inženierkomunikāciju tīklus.

Jānis Baiks atklāja, ka uzņēmējiem ir liela interese par jauno industriālo teritoriju. Pašlaik ir noslēgti sadarbības līgumi ar 12 uzņēmējiem. Arī pārbūves procesā vēlas iesaistīties daudzi uzņēmumi. Divos iepirkumos par ēku nojaukšanas darbiem piedalījušies 10 uzņēmumi. Vienā no iepirkumiem iesniegta pārsūdzība par konkursa rezultātu. Savukārt otrais iepirkums vēl turpinās. Eksporta ielas izbūvi atbilstoši iepirkuma rezultātiem veic SIA “8CBR” par kopējo līgumsummu 1 796 739,74 EUR ar PVN

Pašvaldības vadītājs atzina, ka pirmās kārtas rezultāti ir iepriecinoši. Lielā konkurence būvniecības tirgū ļāvusi ietaupīt līdzekļus, ko varēs izmantot otrās kārtas realizācijā.

Valmieras mērs pastāstīja, ka pēc būvdarbu noslēgšanās pašvaldība iecerējusi iznomāt un pārdot ēkas un zemi, saglabājot īpašumā tikai pieguļošās ielas un komunikācijas.

Rūpniecības un Eksporta ielu industriālās teritorijas izveides pirmajā kārtā plānotās aktivitātes paredzēts pabeigt līdz 2022.gada nogalei. To kopējās izmaksas ir 5 014 346,82 EUR. Darbu veikšana, īstenojot projektu “Industriālo teritoriju attīstība Valmierā – 1. kārta”, plānota ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansiālu atbalstu. Projekta kopējie attiecināmie izdevumi 4 001 227,54 EUR, no kuriem ERAF finansējums plānots līdz 3 142 525,17 EUR, valsts budžeta dotācija līdz 138 640,82 EUR un pašvaldības finansējums līdz 498 856,99 EUR Projekta neattiecināmās izmaksas ir 1 013 119,28 EUR, ko plānots finansēt no Valmieras pilsētas pašvaldības budžeta.

    Cerams nākamais projekts būs jaunu īres namu būvniecība. Smieklīgs dzīvokļu piedāvājums Valmierā. 😔

    parasti ir tā - 18.06.2020

    stāv kāda manta vai lieta nevienam nevajadzīga, līdzko kāds sāk to apskatīt un izmantot, tā uzreiz parādās vēl kādi intteresenti to es vairāk par dzīvokļu jautājumu, ja atceramies darbmācību, tad visi materiāli ietekmējas no apkārtējās vides, tas ir tikai laika jautājums, es domāju šo objektu varētu pārveidot par jaunrades ideju testēšanas vietu, dažreiz man ir sajūta, ka ejot uz darbu esmu ielitks rāmjos un ne pa labi ne pa kreisu, bet kad sniedzu kādu risinājumu ar uzņēmumā risināmajiem jautājumiem vienīgā atbilde – jāstrādā

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām darbā DISPEČERU VALMIERĀ (uz nenoteiktu laiku) DARBA PIENĀKUMI: pārdot braukšanas dokumentus organizēt un koordinēt autobusu ikdienas maršrutu plānošanu un izpildi nodrošināt autobusu vadītāju dienas darba uzdevumu sagatavošanu PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā vai vidējā profesionālā izglītība augsta atbildības sajūta, precizitāte un labas komunikācijas spējas labas iemaņas darbā ar datoru un elektronisko kases aparātu latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba laiku: maiņu grafiks (1. dežūra no pl. 05:20 līdz pl. 16:20, 2. dežūra no pl. 12:50 līdz pl. 21:00) darba samaksa sākot no 1050EUR ( pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas iespējas dinamisku un profesionālu darba vidi apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas CV ar norādi vakancei „Dispečers Valmierā” iesniegt līdz 2024. gada 29. jūlijam (ieskaitot): sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera”, Reģ.nr. 40003004220, „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, personāla daļā darba dienās no plkst. 13:00 līdz 16:00. 2 nedēļu laikā pēc konkursa termiņa beigām sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz tikšanos klātienē. Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: TRANSPORTA DISPEČERS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-29

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „VIDZEMES SLIMNĪCA” Vidzemes slimnīca aicina savā komandā MAIŅAS VECĀKO PAVĀRU/-I  Darba pienākumi: Darba pienākumi: gatavot ēdienus pēc sastādītās ēdienkartes un kalkulācijas, atbilstoši tehnoloģiskajam procesam un diētas formām; organizēt virtuves strādnieku un pavāru darbu ēdienu gatavošanas un sadales procesā. Prasības kandidātam: vēlama iepriekšēja pieredze pavāra amatā vai profesionālās skolas students pavāra profesijas apguvē; augsta atbildības sajūta un spēja strādāt komandā; izpratne par kvalitātes prasībām, higiēnas un paškontroles normu ievērošana; nevainojama darba kvalitāte; pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem. Jaunā kolēģa ieguvumi: iespēja veikt atbildīgu un interesantu darbu vienā no labākajām ārstniecības iestādēm Vidzemē un TOP 10 labākā darba devēja Vidzemē; summētais darba laiks, ar iespēju elastīgi plānot darba grafiku; darba līgums uz nenoteiktu laiku; profesionālo skolu studentiem un absolventiem iespēja uzsākt karjeru un pilnveidot zināšanas; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas (mēnešalga no 1300 EUR); papildus piemaksas; prēmijas un motivējošs labumu grozs; darba devēja apmaksātas apmācības; veselības apdrošināšanas polise (pēc pārbaudes laika beigām); Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201 Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 5.augustam uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: SIA„Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie Virtuves un kafejnīcas vadītājas p.i. Sandras Priedītes, tel. 28354712. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA “Vidzemes slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “Vidzemes slimnīca” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos SIA “Vidzemes slimnīca” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 25277799. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi SIA “Vidzemes slimnīca”: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/ Profesija: VECĀKAIS PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-05

Klondaika ir izklaides un atpūtas vietu tīkls, kas Latvijā pastāv jau gandrīz 30 gadus 14 lielākajās Latvijas pilsētās, nodrošinot saviem klientiem aizraujošu, azartisku un daudzpusīgu atpūtu gan klātienē, gan interneta kazino un sporta totalizatorā Klondaika. lv. Tagad Klondaika ir pievienojusies vienam no lielākajiem azartspēļu uzņēmumiem visā pasaulē - Entain, kurā ir vairāk kā 25 pasaulē pazīstami zīmoli - BetMGM, Bwin, Coral, Ladbrokes, Optibet, Laimz, NinjaCasino un kurā strādā vairāk kā 24 000 cilvēku 19 valstīs, piecos kontinentos un Tu vari būt viens no mums. Aicinām darbāĒKAS UZRAUGU/ KĀRTĪBAS UN FIZISKĀS DROŠĪBAS NODROŠINĀTĀJU SDTRUKTŪRVIENĪBĀ Darba pienākumi: nodrošināt kārtību un drošību. Vēl mēs Tev piedāvāsim: - interesantu, dinamisku un aizraujošu darbu strauji augošā starptautiskā uzņēmumā; - enerģiskus, azartiskus un profesionālus kolēģus; - nelaimes gadījuma apdrošināšanu no pirmās darba dienas; - mācību un attīstības iespējas, un apmaksātu mācību atvaļinājumu; - citus uzņēmuma piedāvātos labumus – veselīgus našķus darba vietā, darbinieku saliedēšanas pasākumus, darbinieku vasaras festivālu, aizraujošas un noderīgas vieslekcijas, darbinieku atlaižu karti un vēl citus unikālus labumus. Darba grafiks: ceturtdienās, piektdienās, seststdienās no 22:00 – 06:00/08:00. Mēnesī vidēji no 32 – 80 stundām. Samaksa par 32h – 233.28 bruto un samaksa par 80h – 583.20 bruto. Darba samaksa atkarīga no nostrādāto maiņu/stundu daudzuma. JA TU DZĪVO BLAKUS PILSĒTĀ MĒS APMAKSĀSIM TEV NOKĻŪŠANU NO UN UZ DARBU. Sūti savu CV uz epastu darbs@gmg.lv. Profesija: ĒKAS UZRAUGS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-17 Kontaktpersona: Linda Liljē

Mūsu partneri