Valmieras Ziņas

Angāru un moduļu garāžu plusi

Lasīšanas laiks: 2 min

Atšķirīga veida palīgēkas jau no seniem laikiem ir lieliski palīgi saimniecībā un mūsdienās viena no populārākajām bez šaubām ir garāža. Garāžas ir maksimāli daudzfunkcionālas, turklāt, atkarībā no specifikācijas, tās ir iespējams izmantot arī kā pieliekamo vai mantu glabātuvi. Variantu un iespēju, kā savā īpašumā ierīkot garāžu vai nelielu angāru, netrūkst, jo pēdējos gados populāras ir kļuvušas mobilās garāžas. Metāla garāžām nenoliedzami ir dažādi plusi – tās nav jābūvē, tās ir viegli un ātri uzstādāmas, bet tajā pat laikā šīs celtnes ir ļoti ietilpīgas un funkcionālas. Pieejamas arī siltinātas garāžas ar teicamu siltuma noturību aukstajos ziemas mēnešos un vēsā laikā, kas Latvijas klimata apstākļiem ir ļoti parocīgi. Cenu kategorijas ir dažādas un atkarīgas no garāžas uzbūves un veida.

Angāru pārsteidzošie pielietojumi

Angāri ir vēl viena multifunkcionāla būve, kuru mūsdienās izmanto ne tikai tehnikas glabāšanai, bet pat ballīšu un kāzu rīkošanai. Angāri ir ilgtspējīgas un universālas būves, un to pielietošanai ir ārkārtīgi daudz veidu, kas mūsdienās spēlē lielu lomu, kad jāizvēlas starp vienu vai otru produktu. Angāri ir ilgtspējīgs ēkas tips, kas ir veidoti gan no PVC, gan metāla angāri, turklāt tos ir viegli pielāgot. Angāru cenu, galvenokārt, ietekmē angāra izmērs, specifikācija un izmantotie materiāli. Pieejami kantaini angāri, lokveida, apsildāmi, dažādu izmēru, kā arī tie ir piemēroti atšķirīgām vajadzībām – rūpnieciskai ražošanai, noliktavas telpām, pasākumu rīkošanai, utt. Domus Angāri ir viens no pārliecinošākajiem tirgus līderiem un to pierāda apmierināto klientu skaits.

Domus labiekārtošanas darbi

Domus Angāri klientiem piedāvā arī vairākus labiekārtošanas darbus, no kuriem populārākie ir bruģēšana, betonēšana un arī jumtu izbūve. Kādēļ betonēšanu uzticēt profesionāļiem? Betonēšana darbi mēdz būt daudz un dažādi, tostarp, specifiski un piemēroti kādam konkrētam projekta veidam, attiecīgi tādēļ lietpratēja prasmes nāks tikai par labu. Arī bruģa ieklāšana ir darbs, kuru vislabāk uzticēt profesionālim, lai iegūtu vislabāko rezultātu. Rūpīgi un pareizi ieklāts bruģis kalpos gadu desmitiem, taču tikai tad, ja tā ekspluatācija būs piemērota mērķim. Domus meistariem būs pa spēkam arī dažādu jumtu uzstādīšana. Šīfera jumti bez azbesta, dažādi bitumena uzkausējamie jumti, metāla jumti, šindeļu jumti – šo sarakstu var turpināt vēl ilgi.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat jauno "Valmiera 2027" vides objektu pilsētas centrā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri