Valmieras Ziņas

Aktīvi Valmieras un tuvākās apkaimes iedzīvotāji īstenos sabiedrībai nozīmīgas idejas

Šodien, 16.janvārī, Valmieras novada fonds (VNF) parakstīja sadarbības līgumus ar Valmieras un tuvākās apkaimes aktīvajiem iedzīvotājiem par projektu īstenošanu, kuru devums būs saistošs plašākai sabiedrībai. Līdzekļi rasti VNF Ziedotāju klubā.

Par projektu konkursā iegūto finansējumu Bērzaines iedzīvotājiem notiks bezmaksas rokdarbu nodarbības; Valmieras un apkārtējo novadu jauniešiem tiks organizēts jauno mūziķu konkurss; Vilpulkā uzstādīs nojumi, lai pasākumus varētu rīkot arī brīvā dabā, nebaidoties sabojāt aparatūru; informatīvs stends par Lāčplēša Kara ordeņu kavalieru atdusas vietām tiks uzstādīts pie Trikātas kapiem; Valmieras vakara vidusskolas korekcijas klašu audzēkņiem notiks radošās darbnīcas, kā arī skolēni piedalīsies Rātsupītes apkārtnes labiekārtošanā un sakopšanā; Rencēnu jaunieši dibinās biedrību un iekārtos mājīgu satikšanās telpu kultūras namā; Naukšēnos aktīvās vecmāmiņas kopā ar jaunajām māmiņām rīkos nodarbības mazuļu attīstībai, kurās apgūs ritmiku un rotaļlietu izgatavošanu no dabas veltēm; sākumskolas vecuma bērni no lauku skolām atstarojošas vestes papildinās ar zīmējumu, valkās paši un dāvinās tās “neredzamajiem gājējiem”, kā arī uzzinās par drošību uz ceļiem; Ķoņu kalnā blakus estrādei un deju laukumam, brīvprātīgie izbūvēs nojumi, kur turpmāk pasākumu laikā varēs novietot nepieciešamās lietas un aparatūru.

“Jau 18 gadus 11.novembrī ejam gājienā uz Trikātas kapiem, lai pieminētu Lāčplēša Kara ordeņa kavalierus, no kuriem astoņi ir guldīti mūsu pusē. Pēc reizes, kad nevarēju piedalīties, sapratu, ka neviens cits ceļu pie varoņiem atrast nevar, jo kapsēta ir vismaz četrus hektārus liela. Informatīvs stends bez gida iesaistīšanas jebkuram palīdzēs atrast un pieminēt ordeņa kavalierus,”

stāsta Inga Boškina, projekta par informatīvu stendu izvietošanas pie Trikātas kapiem par tur dusošajiem Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem, pieteicēja.

Ideju sagatavošanas laikā interesenti piedalījās mācībās, kā arī tikās individuālās pārrunās ar komisiju.

 “Saņēmām dažādus vietējai sabiedrībai noderīgus pieteikumus. Izvērtēšanas komisijas darbs bija grūts, bet interesants. Piemēram, pirmā tikšanās organizēta pusdeviņos no rīta Trikātas kapos. Pēc tam kāpām vēju ieskautajā Ķoņu kalnā, lai klātienē apskatītu, ko pieteicēji iecerējuši. Svarīgi, ka nauda tiek ieguldīta jēgpilni un uzlabo vietējo iedzīvotāju dzīves kvalitāti,”

skaidro VNF valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš.

Tika saņemti 17 pieteikumi par aptuveni 12 tūkstošiem eiro. No tiem atbalstīti deviņi par kopējo summu 4250 eiro.

Sākot ar šo gadu, VNF sadarbības partneris SIA “Iizi Brokers” bez atlīdzības apdrošinās projekta laikā tapušos objektus pret dažādiem nelaimes gadījumiem.

Iedzīvotāji finansējumu ideju īstenošanai ieguva, piesakoties VNF organizētajā projektu konkursā “Sev, tev, novadam”, kurā līdzekļus ieguldījuši galvenokārt VNF Ziedotāju kluba dalībnieki. Tie ir vairāk nekā 30 labvēļi, gan privātpersonas, gan uzņēmumi, kas atbalsta vietējo iniciatīvu īstenošanos. Klubs piedalās arī iesniegumu vērtēšanā. Par tā biedru var kļūt katrs, kurš vietējās kopienas attīstībai ziedo vismaz 20 eiro gadā.

Programmas galvenais mērķis ir, pilnveidojot sevi un vairojot cilvēku līdzatbildību, radīt jaunas iespējas Valmieras apkaimē. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Pauku ielā 1,Valmierā. Uz atvaļinājuma laiku. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 680-730 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Pauku ielā,Valmierā. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Pauku iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-07 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

VAIDAVA CERAMICS ir strauji augošs ģimenes uzņēmums, kas kopš 1980.gada ražo skaistus un funkcionālus dizaina traukus no tīra Latvijas māla. Apvienojot vēsturisko keramikas veidošanas gaitu un ilgtspējīgu dizainu, ražojam produktus eksportam un vietējam tirgum. Lai sasniegtu izvirzītos mērķus un stiprinātu ražošanas komandu aicinām darbā: FORMĒŠANAS MEISTARU darbs uz nenoteiktu laiku, Ezera ielā 2, Vaidavā Piedāvājam: - Nepieciešamo amata apmācību (iepriekšēja pieredze nav nepieciešama) - Darbu nelielā un saliedētā komandā - Iespēju profesionāli augt kopā ar uzņēmumu - Iespēju radīt skaistus traukus no Latvijas sarkanā māla - Dinamisku un interesantu darba ritmu - Transporta kompensāciju līdz darbavietai - Normālu darba laiku (08:00-17:00), kalendārās brīvdienas un regulārus atvaļinājumus - Atalgojumu no 6.00 EUR stundā, pirms nodokļu nomaksas Sagaidām: - Vidējo izglītību - Precizitāti un augstu atbildības sajūtu - Vēlmi apgūt jaunas prasmes un zināšanas - Spēju strādāt komandā un patstāvīgi pieņemt lēmumus Galvenie pienākumi: - Trauku izgatavošana uz formēšanas virpas - Trauku apstrāde pēc formēšanas procesa - Trauku kvalitātes kontrole Sūti CV ar norādi “Formēšanas meistars” uz darbs@vaidava.lv. Vairāk par mums #vaidavaceramics Facebook, Instagram un www.vaidava.lv. SIA “VAIDAVA CERAMICS”, Reģ.Nr. 44103003533. Sīkāka informācija pa telefonu +371 27895460. Profesija: PODNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ezera iela 2, Vaidava, Vaidavas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-21 Kontaktpersona: Matīss Šalmis Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri