Aizvadītas pirmās VPČ ceturtdaļfināla spēles

Sestdien, 14.martā, Valmieras 5.vidusskolas zālē tika dots starts izslēgšanas spēlēm Valmieras pilsētas čempionātā basketbolā. Astoņas komandas sacentās par iekļūšanu pusfinālā, no tām pirmās uzvaras ieguva “Melnā Nāve”, “Byko”, “VSŠ” un “Rūjiena”.

ViA – Melnā Nāve 0:1

Strauju un rezultatīvu sākumu ar trīs precīziem tālmetieniem sāka “ViA”, kas arī turpinājumā pārliecinoši izvirzījās vadībā, taču ceturtdaļas noslēgumā “Melnā Nāve” ātri sadeldēja šo rezultātu. Arī nākamajā ceturtdaļā turpinājās sīva cīņa, līdz “Melnā Nāve” ieguva nelielu pārsvaru. Pārsvars ievērojami palielinājās otrajā puslaikā, kad komanda sasniedza pat +19 punktu pārsvaru. Spēle noslēdzās ar 73:83 par labu “Melnā Nāve”, kas sērijā līdz divām uzvarām izvirzās vadībā.

ViA – Melnā Nāve: 73:83 (18-20, 19-21, 13-22, 23-20)

ViA: Brauns 22+7ab+5rp, Krišāns 20, Sārs 15+11ab+4rp+6pp, Ernstsons 9+5ab+4pp, Bergs 4, Pāvuliņš 3+5ab, Krugļikovs, Brūšnieks;

Melnā Nāve: Amoliņš 38+10ab, Slapjums 23+8ab, Vītols 14+8ab+6rp, Mežulis 6+4ab, Elksnis 2+8ab+4pp.

Byko – vssk.lv 1:0

Interesantākais ceturtdaļfināla pāru sadalījums viennozīmīgi ir divu gadu čempionu “Byko” un pagājušās sezonas čempionu “vssk.lv” tikšanās uz laukuma. Pārliecinošs sākumu aizvadīja “Byko”, kas ātri ieguva lielu pārsvaru pār pagājušā gada čempioniem. Ceturtdaļas izskaņā “vssk.lv” nedaudz sadeldēja rezultāta starpību, ko arī turpināja pirmā puslaika noslēgumā. Izšķirošā cīņa norisinājās trešajā ceturtdaļā, kad “Byko” sev nodrošināja drošu pārsvaru pār pretiniekiem, nosargājot to līdz pat spēles beigām un izcīnot pirmo ceturtdaļfināla uzvaru. Spēle noslēdzās ar rezultātu 86:72.

Byko – vssk.lv: 86:72 (22-15, 20-23, 29-19, 15-15)

Byko: Bergmanis 17+8ab, Ozols 17+5ab, Kliesmets +7ab+7rp, Logins 13+6ab, Birums 12+5ab+4rp, Kuģis 11+6ab, Lunders 2+4ab

vssk: Līmanis 27+14ab, Mihailovs 17, Kopeika 11+4ab, Jomerts 6+4ab, Dambītis 4, Veide 4, Ķezbergs 2, Akmentiņš 1, Bērziņš, Ruģēns.

VSŠ-2/U15 – VSŠ 0:1

Dienas trešajā spēlē tikās regulārā turnīra pirmās un astotās vietas ieguvēji – “VSŠ” un “VSŠ-2/U15”. Pirmajā ceturtdaļā pārsteidza turnīra pastarīši “VSŠ-2/U15”, kas sparīgi turējās līdzi turnīra līderiem, kas spēja noslēgt ceturtdaļu tikai ar punkta pārsvaru. Tomēr nākamajā ceturtdaļā noskaidrojās spēles gala rezultāts. “VSŠ” ievērojami atrāvās no U15 komandas, un nodrošināja pārliecinošu pārsvaru līdz pat spēles beigām 89:137.

VSŠ-2/U15 – VSŠ: 89:137 (28-29, 9-31, 16-35, 36-42)

U15: Kalniņš 34+9ab, Liepiņš 16+13ab+4rp, Ābols 13+10ab+6rp, Mālmanis 12, Rikveilis 10, Brantiņš 2, Ķikuts 2;

VSŠ: Grīnbergs 55+16ab+4rp+5pp, Kaufmanis 24+12ab, Rozītis 21+9ab+8rp, Vorps 14+8ab, Ābols 12+4rp+5pp, Balodis 11+12ab+7rp;

VBSS – Rūjiena 0:1

Spraigāko dienas spēli aizvadīja “VBSS” un “Rūjiena” komandas. Lai arī “Rūjiena” sākotnēji izvirzījās vadībā, “VBSS” īpaši neļāva nekur aizmukt. Visu spēles gaitu norisinājās cīņa. Otrajā puslaikā “Rūjiena” vēl saglabāja vairāku punktu pārsvaru, taču pēc “VBSS” izrāviena spēles pēdējās minūtēs tas tika sadeldēts līdz minumam. Tomēr “VBSS” pēdējā minūtē pieļāva vairākas kļūdas, rezultātā uzvaru ieguva “Rūjiena” 81:85.

VBSS – Rūjiena: 81:85 (16-24, 17-23, 21-20, 27-18)

VBSS: Maniks 26, Ivanovs 17+9ab+4pp, Apsītis 14+6ab, Indrāns 9+6ab, Jakovļevs 5, Riekstiņš 4+14ab, Rusmanis 4+6ab, Ratnieks 2, Urniks, Avotiņš, Ozols;

Rūjiena: Alpeuss 38+6ab, Karselis 22+6ab, Mālmanis 12+13ab, Velps 9+4ab, Rullis 2+8rp, Pētersons 2+4ab, Šķiņķis, Doināts, Kūla;

Valmieras pilsētas čempionāta basketbolā 1.līgas izslēgšanas spēles norisināsies no 14.marta līdz aprīļa sākumam. Komandas spēlēs līdz divām uzvarām, lai iekļūtu pusfinālā. Vairāk informācija www.bkvia.lv/vpc

Valmieras tehnikums aicina darbā METĀLAPSTRĀDES SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1402 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Metālapstrādes skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Valmieras tehnikums aicina darbā INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJU TEHNOLOĢIJAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1259 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “IKT skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)