Valmieras Ziņas

Aizturēts vīrietis aizdomās par automašīnas zādzību un aizdedzināšanu Burtnieku novadā

Valmieras iecirkņa kriminālpolicija aizdomās par automašīnas zādzību Burtnieku novadā, Valmieras pagastā, Valmiermuižā un aizdedzināšanu aizturējusi kādu 1992.gadā dzimušu vīrieti. Jau vēstīts, ka policijā tika saņemta informāciju, ka laika posmā no 23. – 25.aprīlim Burtnieku novadā Valmieras pagastā Valmiermuižā no kāda īpašuma nozagta automašīna “Ford Transit” un 25.aprīlī meklētā automašīna atrasta autoceļa Valmiermuiža – Pidriķi 5.kilometrā, ceļa malā sadegusi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Gulbe.

29.aprīlī, pulksten 20:45, Rūjienā, Rīgas ielā saduroties, velosipēdam ar vieglo automašīnu, cietusi 17 gadus veca jauniete. Sākotnējā informācija liecina, ka 1978.gadā dzimusi sieviete, izbraucot ar automašīnu VW no mājas pagalma, nepalaida pa galveno ielu braucošo velosipēdu, ko vadīja 2002.gadā dzimusi jauniete. Negadījumā dažādas traumas guva velosipēda vadītāja, kura nogādāta medicīnas iestādē. Policija noskaidro visus negadījuma apstākļus.

Aizvadītā diennaktī Vidzemē saņemta informācija par 83 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 4 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēti 10 ceļu satiksmes negadījumi, vienā negadījumā cietusi viena persona. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies 4 vadītāji – 2 automašīnu vadītāji, 1 motocikla un 1 velosipēda vadītājs. Noformēti 82 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 23 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri