Valmieras Ziņas

Aizdomās par laupīšanu policija Mālu ielā aiztur jaunieti

Valmieras kriminālpolicija aizdomās par trešdien no rīta izdarītu laupīšanu Valmierā, Mālu ielā, aizturēja 1990.gadā dzimušu vīrieti, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

Pēc viņas teiktā, laupīšana notika plkst.6 no rīta, kad kādam iereibušam 1993.gadā dzimušam vīrietim uzbruka un, fiziski iespaidojot, tika atņemts mobilais telefons un bankas karte. No kartes laupītājs bija paspējis izņemt arī 190 eiro lielu naudas summu. 

Policija uzsāka operatīvās meklēšanas pasākumus, un jau tās pašas dienas pēcpusdienā vīrietis tika aizturēts. Pie viņa atrastas arī nolaupītās mantas.

Aizturētais jau vārākkārt nonācis konfliktā ar likumu un nesen atbrīvots no ieslodzījuma vietas, kur izcieta sodu par zādzības izdarīšanu. Policijā sākts kriminālprocess par laupīšanu, un tiek lemts jautājums par drošības līdzekļa – apcietinājums piemērošanu aizturētajai personai. Tāpat policija pārbauda vīrieša saistību ar citiem līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Attīstot savu darbību, aicinām pievienoties mūsu komandai PALĪGSTRĀDNIEKU. 1. Veikt būvobjektos nepieciešamos palīgdarbus, veikt vienkāršus zemes darbus, pārvieto celtniecības materiālus un palīgmateriālus celtniecības objektā, veikt materiālu izkraušanu un nokraušanu, palīdzēt uzstādīt un demontēt dažādas būvkonstrukcijas un būvizstrādājumus, sagatavot dažādas virsmas tālākai apdarei, novākt būvgružus, prast strādāt ar rokas un vienkāršiem elektriskiem instrumentiem; 2. Savlaicīga un precīza darba vadītāja rīkojumu izpilde; 3. Citi pienākumi pēc darba devēja norādījumiem; 4. Darba vietā ievērot darba kārtības, darba aizsardzības, drošības tehnikas noteikumus, darba higiēnas prasības un citu Latvijas Republikā pastāvošo normatīvo aktu prasības. Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem pretendentiem! Ja pretendents nesaņem atbildi līdz 2021.gada 16.jūnijam, tas nozīmē, ka 1.atlases kārta nav izturēta. Pieteikties, sūtot CV uz e-pasta adresi jolantaacc@gmail.com Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 7 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-16 Darba sākšanas datums: 2021-06-01 Kontaktpersona: Cv sūtīt uz e-pasta adresi; jolantaacc@gmail.com Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri