Valmieras Ziņas

Aizdomās par laupīšanu Cēsīs aiztur vīrieti (1)

Šodien, dienas pirmajā pusē, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas Cēsīs aizturēja vīrieti, kurš, pielietojot fizisku vardarbību, nolaupīja sievietei naudas maku ar dokumentiem un skaidru naudu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Vakar, 9.marta, pēcpusdienā Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Cēsīs, Raiņa ielā kāds vīrietis, pielietojot fizisku vardarbību, nolaupīja sievietei naudas maku ar dokumentiem un naudu.

Veicot operatīvās darbības un meklēšanas pasākumus, Cēsu iecirkņa amatpersonas uz aizdomu pamata par laupīšanas izdarīšanu, pielietojot fizisku vardarbību, aizturēja 1973.gadā dzimušu vīrieti, kurš jau agrāk nonācis policijas redzeslokā par dažādiem pārkāpumiem.

Pēc Krimināllikuma 176.panta 1.daļas par laupīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Policijā turpinās pirmstiesas izmeklēšana. Tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu aizturētajam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Ivars Tīcis - 10.03.2020 Atbildēt

    Amoliņš…leģenda,kas ,Jūs pie pilna prāta…,kur Dambīts,Krauklis,Vasers utt,kuri cēla Valmieras basīti ,bez viltus statistikas,kura tiek daudziem pierakstīta

Mūsu partneri