Valmieras Ziņas

Aicinām piedalīties “Mamanet” spēles koptreniņos

mamanet publicitātes foto

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ēvelē, Matīšos un Mazsalacā 13. aprīlī, 22. aprīlī un 5. maijā norisināsies “Mamanet” spēles koptreniņi sievietēm, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Lūdzam iepriekš pieteikties, elektroniski aizpildot anketu šeit vai rakstot e-pastu uz diana.krastina@valmierasnovads.lv, norādot vārdu un uzvārdu.

Koptreniņi notiks:

  • Ēveles pamatskolas sporta zālē (“Alejas”, Ēvele) 13. aprīlī plkst.18.00 (pieteikšanās līdz 12. aprīļa plkst.17.00);
  • Matīšu pamatskolas sporta zālē (Skolas iela 22, Matīši) 22. aprīlī plkst.18.00 (pieteikšanās līdz 21. aprīļa plkst.17.00);
  • Mazsalacas vidusskolas sporta zālē (Parka iela 30, Mazsalaca) 5.maijā plkst.18.00 (pieteikšanās līdz 4. maija plkst.17.00).

Dalībniecēm vecuma ierobežojums nav noteikts. Koptreniņos izstāstīs par spēles noteikumiem, izspēles kārtību un secību. Plašāk par noteikumiem šeit.

“Mamanet” ir  komandu sporta veids, kas balstīts uz volejbola noteikumiem, bet ar nelielām izmaiņām – bumbu drīkst tikai ķert un mest. Ieskata video šeit, pamācība šeit.

Būs lieliska izkustēšanās un jaunu domubiedru iepazīšana turpmākām aktivitātēm.

VSIA “Valmieras drāmas teātris” aicina darbā AUDIO IEKĀRTU OPERATORU Galvenie pienākumi: veikt izrāžu un mēģinājumu apskaņošanu gan stacionārā, gan izbraukumos uzstādīt un noņemt skaņu aparatūru Prasības: vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība vēlama pieredze darbā ar skaņu iekārtām precizitāte un augsta atbildības sajūta spēja strādāt komandā prasme plānot spēja pielāgoties elastīgam darba laikam Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu sociālās garantijas apmācību darba vietā dinamisku, interesantu darbu radošā vidē draudzīgu kolektīvu atalgojums no 1000.- līdz 1150.- eiro mēnesī (bruto) Pieteikumu un CV sūtīt līdz 13.februārim uz e-pastu: vdt@vdt.lv ar norādi “Audio iekārtu operatora vakancei”. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai (darba intervijai). Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Valmieras drāmas teātris”. Pēc konkursa noslēgšanās, Jūsu personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Profesija: AUDIO IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Kultūra / Māksla Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-13 Kontaktpersona: CV un motivāc. vēstuli sūtīt uz e-pastu vdt@vdt.lv vai nodādāt personīgi teātrī. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri