Valmieras Ziņas

Aicina uz tikšanos ar dzejniekiem

Valmieras bibliotēka Dzejas dienas aicina piedzīvot kopā, 17.septembrī ielūdzot uz tikšanos ar dzejniekiem Tamāru Skrīnu, Juri Heldu, Viku, Dainu Sirmo, Agnesi Rutkēviču, Aivaru Ustupu, Jāni Rokpelni un Andri Akmentiņu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

17.septembrī Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā jaunieši meistardarbnīcā “Uzrakstīsim dzeju?” dzejnieces Agneses Rutkēvičas vadībā uzzinās par radošo procesu un arī paši izmēģinās, kā domas atstāt uz papīra. Ar jaunajiem dzejas draugiem, dodoties uz skolām, tiksies arī Tamāra Skrīna (Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā), Andris Akmentiņš (Valmieras 5.vidusskolā) un Jānis Rokpelnis (Valmieras Valsts ģimnāzijā).

Savukārt plkst.18.00–19.30 Valmieras bibliotēkā ar klausītājiem tiksies dzejnieki Tamāra Skrīna, Juris Helds, Viks, Daina Sirmā, Agnese Rutkēviča, Aivars Ustups, Jānis Rokpelnis, Andris Akmentiņš, kā arī jaunais dzejnieks, kurš tiks noskaidrots dzejas slamā – sacensības, kurās jaunie dzejnieki izpilda savus oriģināldarbus auditorijai un žūrijai, – Valmieras Valsts ģimnāzijā 15.septembrī. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies mūziķi Mārtiņš Roziņš un Gunārs Geduševs. Gaidīts ikviens interesents!

Dzejas dienu Valmierā programma šeit: https://www.valmiera.lv/lv/kultura/dzejas_dienas_2020/

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri