Valmieras Ziņas

Aicina uz radošo darbnīcu kopā ar mākslinieku Krišu Salmani

Lasīšanas laiks: 2 min

9. novembrī no plkst. 15.00 Valmierā, topošajā laikmetīgās mākslas telpā “Kurtuve” notiks radošā darbnīca kopā ar mākslinieku Krišu Salmani. Jauniešiem un citiem interesentiem būs iespēja izspēlēt laikmetīgās mākslas atpazīšanas spēli. Savukārt pēc radošās darbnīcas (plkst. 17.00) sāksies ekskursija, kopā ar kuratori Māru Žeikari apskatot izstādes “Pretrunu pilns zīmējums ar gaišredzības iezīmēm” darbus Valmierā un Valmiermuižā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Iepriekšēja pieteikšanās darbnīcai un ekskursijai ir obligāta šeit.

Radošajā darbnīcā kopā ar Krišu Salmani, kurš ir viens no izstādes “Pretrunu pilns zīmējums ar gaišredzības iezīmēm” dalībniekiem, būs dažādi radošie vingrinājumi, kā skatīties uz mākslu, kā atpazīt laikmetīgo mākslu un kā to atšķirt no ne-mākslas. Plānota arī praktiska darbošanās. Visi nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti, iepriekšējas zināšanas nav nepieciešamas. Darbnīcas ilgums – divas stundas.

Ekskursijai interesenti aicināti pulcēties plkst. 17.00 pie topošās laikmetīgās mākslas telpas “Kurtuve” (būs nodrošināts autobuss, bet būs arī pastaiga). Norises ilgums – līdz trim stundām.

Dalība darbnīcā un ekskursijā ir bez maksas.

Izstādi organizē Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs (LCCA) sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LCCA izglītības projektu vadītāju Māru Žeikari, mara@lcca.lv, +37129586893.

Izstādē “Pretrunu pilns zīmējums ar gaišredzības iezīmēm” astoņi Latvijas mākslinieki reflektē par un mijiedarbojas ar Māra Bišofa daiļradi. Līdz 10. novembrim izstāde apskatāma Valmierā un Valmiermuižā – no ēku sienām un jumtiem līdz pat veikalu plauktiem. Plašāk šeit.

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri