Valmieras Ziņas

Aicina uz Ķēniņa Tālivalža svētkiem Trikātā

Lasīšanas laiks: 3 min

15. jūlijā Trikātā aicinām uz Ķēniņa Tālivalža svētkiem, kas šogad aizritēs Trikātas 815. jubilejas zīmē. Ar dažādiem pasākumiem un aktivitātēm visai ģimenei svētki sestdienā sāksies jau no paša rīta, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša.

Jau no plkst. 10.00 norisināsies sabiedrības “Rona” kausa izcīņa volejbolā un dažādi individuālie turnīri – šautriņu mešana, kornhols, lēkšana ar lecamauklu un novuss (nolikums ir pieejams šeit).

Savukārt no plkst. 11.00 darbosies mājražotāju un amatnieku tirdziņš un būs skatāmas vairākas izstādes. Trikātas Kultūras namā – vēsture fotogrāfijās “Trikāta laikmeta griežos”, Rūjienas Tautskolas mākslas kursa pieaugušajiem dalībnieku darbu izstāde un meistares Daigas Melnaces austie vilnas lakati. Savukārt Saieta namā “Depo” būs skatāmi Ingas Geduševas darbi un LMS “Trikāta” austie izstrādājumi.

Svētku atklāšana paredzēta plkst. 12.00, kurai tūlīt sekos Valmieras brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības pūtēju orķestra, Trikātas jauno solistu un bērnu popgrupu koncerts, taču kopā ar folkloras kopu “Rudzupuķes” no Smiltenes varēs doties latvju dančos.

Paralēli tam turpināsies jau iesāktās aktivitātes, kur neizpaliekoša izprieca bērniem būs piepūšamās atrakcijas un vizināšanās zirga mugurā.

Dienas gaitā paredzētas ļoti aizraujošas un izzinošas darbnīcas, kurās varēs apgūt aušanas prasmes uz stellēm kopā ar LMS “Trikāta” pārstāvēm, iepazīt celošanas tehniku un ieaust pavedienus lielā celu jostā kopā ar meistari Ingu Geduševu, varēs pagatavot savas ziepes, kā arī iepazīt vilnas ieguvi un pārstrādi kopā ar Dikļu pagasta zemnieku saimniecību “Mežiņi”. Pasākuma laikā ikvienam būs iespēja izkalt “Trikāta 815” jubilejas monētu, ko vadīs meistari no viduslaiku sētas “Niedru lija”. Visi, kuri vēlēsies, varēs izrotāties ar hennas zīmējumu.

Namdaru darbnīca aicinās izmēģināt etnogrāfiskās spēļu lietas un senos darbarīkus, bet viduslaiku sēta “Niedru lija” piedāvās gan šaušanu ar loku un arbaletu, gan cirvja un šķēpa mešanu.

Un kas gan būtu Ķēniņa svētki bez spēka un izturības skrējiena “Tālivalža taka”?! No plkst. 14.00 varēs piedalīties tradicionālajā spēka skrējienā “Tālivalža taka” un pārbaudīt savu gribasspēku un fizisko spēju robežu. Aktivitātē var piedalīties dažāda vecuma dalībnieki (no 12 gadiem). Nolikums ir pieejams šeit.

Vīri varēs pārliecināties par savu spēku un izturību jautrajā atrakcijā “Uznes kalnā ķēniņieni”.

Sportisko aktivitāšu dalībnieku apbalvošana sāksies plkst. 16.30.

Svētku noslēgumā plkst. 21.00 Trikātas pilskalna estrādē kino un teātru dziesmu koncerts “Teic, kur zeme skaistākā” ar Latvijas teātru dziedošajiem aktieriem – Elīnu Vāni, Imantu Stradu, Ievu Puķi, Edgaru Pujātu, Leldi Dreimani, Lauri Dzelzīti un Ēriku Egliju-Grāveli, kā arī grupu “Vintāža”. Ieejas maksa: 8 EUR/pers. Biļetes ir pieejamas www.bilesuparadize.lv kasēs un Trikātas Kultūras centrā (uzziņai: tālr. 20364953), koncerta dienā – 10 EUR (tikai estrādē).

Pēc koncerta – zaļumballe kopā ar grupu “Zeļļi”, ieeja ballē: 5 EUR.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri