Valmieras Ziņas

Aicina skolēnus pieteikties Valmieras vasaras nodarbinātības programmai

No 8.jūnija Valmieras pilsētas pašvaldība aicina skolēnus pieteikties darbam vasarā – 2020. gada jūlijā un augustā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Ar Valmieras uzņēmumu, nevalstisko organizāciju un pašvaldības iestāžu piedāvātajām darba vietām iespējams iepazīties mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā Izglītība – Nodarbinātība vasarā (https://www.valmiera.lv/lv/izglitiba/nodarbinatiba_vasara/).

Skolēnu vasaras nodarbinātības programmā aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 13 līdz 19 gadiem. Skolēnu nodarbinātības programmas mērķis ir radīt iespēju apgūt nepieciešamās darba pamatprasmes un iemaņas, iegūt darba pieredzi, lietderīgi pavadot vasaras brīvlaiku.

Lai paplašinātu skolēnu darba iespējas, šogad vasaras nodarbinātības programma tiek īstenota divās apakšprogrammās. Pirmajā programmā darbu 13 – 19 gadīgiem bērniem, kuru dzīvesvieta deklarēta Valmieras pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā ne vēlāk kā no 2020. gada 1.janvāra, piedāvā Valmieras pilsētas pašvaldības iestādes. Savukārt otrā programmā darba vietas nodrošina dažādi Valmieras uzņēmumi un nevalstiskās organizācijas. Uzņēmumi jauniešiem dod iespēju ne vien iepazīt darba vidi, bet arī gūt pieredzi viņiem interesējošā sfērā, kas vairāk saistīta ar tādām jomām kā zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātika (STEM mācību priekšmeti). Otrajā apakšprogrammā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kuri mācās Valmieras vispārējās vai profesionālās ievirzes izglītības iestādēs.

Iepazīties ar pieejamajām darbavietām iespējams šeit (https://www.valmiera.lv/lv/izglitiba/nodarbinatiba_vasara/). Pieteikties darbam iespējams, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu, kā arī pievienojot nepieciešamos dokumentus – ārsta izziņu (forma 027/U) un vecāka vai aizbildņa saskaņojumu (nepilngadīgajiem jauniešiem). Ir darba devēji, kuriem iepriekš ir izveidojusies pozitīva pieredze sadarbībā ar kādu no jauniešiem. Ja ir vēlme sadarboties ar konkrētiem jauniešiem šī gada vasaras nodarbinātības programmas laikā, tad darba devējam ir iespējams aizpildīt apliecinājumu, ko skolēns, piesakoties nodarbinātības programmai, iesniedz kopā ar pārējiem dokumentiem. Pieteikuma anketa pieejama Valmieras mājaslapā sadaļā Izglītība – Nodarbinātība vasarā (https://www.valmiera.lv/lv/izglitiba/nodarbinatiba_vasara/).

Pieteikties skolēnu vasaras nodarbinātības programmai iespējams no 8. līdz 11. jūnijam jaunieši, kuriem jau ir darba devēja apliecinājums un no 12. līdz 17. jūnijam – jaunieši, kuriem nav šāda apliecinājuma.

Vasaras nodarbinātība tiks organizēta trijos periodos un skolēnam ir iespēja izvēlēties sev vēlamāko darba laiku:

  • no 29.jūnija līdz 17.jūlijam;
  • no 20.jūlija līdz 7.augustam;
  • no 10.līdz 28.augustam.

Katram skolēnam būs iespējams strādāt piecpadsmit darba dienas, saņemot atlīdzību par nostrādāto laiku.

Bērniem vecumā no 13 līdz 14 gadiem būs iespēja strādāt četras stundas dienā (līdz 20 h nedēļā). Jaunieši vecumā no 15 līdz 17 gadiem varēs strādāt līdz septiņām stundām dienā (līdz 35 h nedēļā), savukārt pilngadīgie jauniešiem būs iespēja strādāt līdz astoņām stundām dienā (ne vairāk kā 40 h nedēļā). Par darbalaika ilgumu katram jaunietim būs iespēja individuāli vienoties ar darba devēju.

Būtiski, lai skolēnam ir bankā atvērts norēķinu konts, jo ar skolēnu tiks slēgts darba līgums. Pēc līguma noslēgšanas, konkrētajā darba vietā, jaunietis tiks instruēts par darba drošību un pienākumiem.

Papildu informācija par nodarbinātības programmu pieejama, zvanot pa tālruņiem 64207154 vai 29272170, kā arī rakstot e-pastu Valmieras Izglītības pārvaldes speciālistei karjeras izglītības jautājumos Ingai Savickai (inga.savicka@valmiera.lv).

Skolēnu vasaras nodarbinātības pasākums tiek īstenots saskaņā ar:

Ar skolēnu vasaras nodarbinātības programmas noteikumiem iespējams iepazīties mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā Izglītība – Vasaras nodarbinātība.

Vasaras nodarbinātības programmu skolēniem Valmieras pilsētas pašvaldība organizē jau septīto gadu pēc kārtas. To līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pastnieks/-ce automobiļa vadītājs/-a (0.8 slodze) Darbavieta: Strenču pasta nodaļa, Pulkveža Zemitāna iela 5, Strenči, LV-4730 Darba pienākumi: • kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem; • preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana; • pensiju piegāde; • sadarbības partneru preču tirdzniecība; • klientu informēšana par "Latvijas Pasta" pakalpojumiem. Prasības kandidātiem: • valsts valodas zināšanas atbilstoši vidējā līmeņa B (1) pakāpei; • vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem; • atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi; • laba teritorijas pārziņa; • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto.  Piedāvājam: • stabilu atalgojumu no 348.00 EUR (Bruto) par 0.8 slodzi; • papildus mainīgo algas daļu; • degvielas kompensāciju; • auto amortizācijas kompensāciju; • pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; • darba laiku no 07:30-14:20.   Papildu informācija:  CV ar norādi Pastnieks automobiļa vadītājs/- a Strenču pasta nodaļā sūtīt AS "Latvijas Pasta" Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 22039507, 67608493 Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Pulkveža Zemitāna iela 5, Strenči, Strenču nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-09-30 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt pa pastu vai uz cv@pasts.lv, Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri