Valmieras Ziņas

Aicina pieteikties barikāžu dalībnieka statusa apliecības saņemšanai Valmierā

Interesenti, kuri vēlas saņemt barikāžu dalībnieka statusu apliecinošu apliecību, aicināti līdz 21.februārim pieteikties, zvanot Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centram pa tālruni 64207120. Ja būs pietiekams interesentu skaits, 1991.gada barikāžu muzejs rīkos izbraukuma vizīti uz Valmieru, kuras laikā izsniegs apliecības, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Informācija par to, vai izbraukuma vizīte notiks un kad tā tiks rīkota, būs pēc 21.februāra, kad būs noslēgusies pieteikšanās un būs zināms interesentu skaits.

Plašāka informācija jautājumu gadījumā, zvanot pa tālruni Jānim Kalnačam 26426840.

Jāpiemin, ka apliecību var izņemt arī 1991.gada barikāžu muzejā Rīgā, Krāmu ielā 3 muzeja darba laikā, izņemot pirmdienas, iepriekš piesakoties pa tālruni 67213525.

Apliecības saņemšana ir bezmaksas pakalpojums.

Latvijas Republikas Saeima 2017.gada 22.jūnijā pieņēma likumu “Par 1991.gada barikāžu dalībnieka statusu”, un ar likumu noteikts, ka barikāžu dalībnieka statusu apliecinošu apliecību izsniedz 1991.gada barikāžu dalībnieku biedrība.

2018.gada 20.martā Ministru kabinets pieņēma noteikumus Nr.172 “Noteikumi par 1991.gada barikāžu dalībnieka apliecības paraugu un apliecības izsniegšanas un reģistrācijas kārtību”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri