Valmieras Ziņas

Aicina pieteikt Valmieras kuplākās ģimenes

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina valmieriešus iesaistīties kuplākās ģimenes (bērnu skaits 3 vai vairāk) nominēšanā. Līdz 25.oktobrim iespējams iesniegt īsu aprakstu par ģimeni, kura ar ikdienas darbu un paveikto iedvesmo līdzcilvēkus un apliecina, ka mūsu pamats ir stipras un laimīgas ģimenes, portālam “Valmieras Ziņas” pavēstīja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

Pieteikumus aicina sūtīt elektroniski, rakstot e-pastu info@valmiera.lv vai nodot Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2. Tajā jānorāda ģimenes uzvārds, vecāku un bērnu vārdi, bērnu vecums, dzīvesvietas adrese un tālruņa numurs, kā arī īss vispārīgais apraksts par ģimeni un pamatojums šīs ģimenes izvēlei.

Iesūtītie pieteikumi tiks apkopoti un nosūtīti Vidzemes plānošanas reģionam izvērtēšanai, kas nominēs četras kuplākās ģimenes no visa reģiona, kuras, turpinot iepriekšējo gadu tradīciju, dosies pie Valsts prezidents Raimonda Vējoņa, lai kopīgi baudītu Ziemassvētku noskaņu un  iedegtu Ziemassvētku egli pie Rīgas pils.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri