Valmieras Ziņas

Aicina pieteikt Valmieras kuplākās ģimenes

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina valmieriešus iesaistīties kuplākās ģimenes (bērnu skaits 3 vai vairāk) nominēšanā. Līdz 25.oktobrim iespējams iesniegt īsu aprakstu par ģimeni, kura ar ikdienas darbu un paveikto iedvesmo līdzcilvēkus un apliecina, ka mūsu pamats ir stipras un laimīgas ģimenes, portālam “Valmieras Ziņas” pavēstīja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

Pieteikumus aicina sūtīt elektroniski, rakstot e-pastu info@valmiera.lv vai nodot Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2. Tajā jānorāda ģimenes uzvārds, vecāku un bērnu vārdi, bērnu vecums, dzīvesvietas adrese un tālruņa numurs, kā arī īss vispārīgais apraksts par ģimeni un pamatojums šīs ģimenes izvēlei.

Iesūtītie pieteikumi tiks apkopoti un nosūtīti Vidzemes plānošanas reģionam izvērtēšanai, kas nominēs četras kuplākās ģimenes no visa reģiona, kuras, turpinot iepriekšējo gadu tradīciju, dosies pie Valsts prezidents Raimonda Vējoņa, lai kopīgi baudītu Ziemassvētku noskaņu un  iedegtu Ziemassvētku egli pie Rīgas pils.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā SIERA RAŽOŠANAS PRESES OPERATORU Cēsu iela 8, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Pārraudzīt un strādāt ar iekārtām, kas pasterizē, homogenizē un mehāniski apstrādā pienu, iekārtām, kas ražo sieru un citus siera produktus; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR; • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc viena nostrādāta gada). Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: blome@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29180953 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri