Valmieras Ziņas

Aicina piedalīties pavasara talkās Valmierā

Laiks no 23.marta līdz 25.aprīlim Valmieras pilsētas pašvaldībā ir pasludināts par 2015.gada pavasara talku mēnesi, kas noslēgsies ar Lielās Talkas aktivitātēm 25.aprīlī, portālam “Valmieras Ziņas” pavēstīja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Melece.

“Siltā ziema un agrais pavasaris šogad pilsētas sakopšanas darbus ļauj uzsākt ātrāk, tāpēc, kā ik gadu, aicinām atsaucīgos un čaklos skolu kolektīvus iesaistīties pilsētas sakopšanā, jo tieši skolu kolektīvi ar savu darbu sniedz vislielāko ieguldījumu pilsētas zaļo teritoriju sakopšanā,”

pauda K.Melece.

Skolu un klašu kolektīvi aicināti pieteikties pa tālruni 26428611 vai e-pastu inese.kokenberga@valmiera.lv, lai precizētu talkas vietu un laiku, kā arī vienotos par maisu un cimdu piegādes nodrošināšanu.

Iedzīvotājus, organizācijas, iestādes un uzņēmumus aicinām šajā laikā īpašu uzmanību pievērst savu dzīvesvietu un darbavietu teritoriju sakopšanai, savukārt 25.aprīlī – Lielajā Talkā – apvienoties un doties pilsētā sakopt vai labiekārtot kādu sabiedrisku vietu. Talkošanas vietas iedzīvotāji aicināti pieteikt, rakstot e-pastu inese.kokenberga@valmiera.lv vai arī zvanot pa tālruni 26428611.

Pavasara sakopšanas talku laikā, kā arī Lielajā Talkā pašvaldība sadarbībā ar SIA “ZAAO” iepriekš saskaņotās un noteiktās talku vietās organizēs atkritumu izvešanu.

Lai atbalstītu iedzīvotājus pavasara talku periodā, līdz 25.aprīlim ir izsludināta arī zaru šķeldošanas akcija. Iedzīvotāji, zvanot pa tālruni 64207120 vai rakstot e-pastu apc@valmiera.lv, vai vēršoties klātienē Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2, var pieteikt sava īpašuma adresi zaru šķeldošanas pakalpojumam. Zarus lūgums novietot ērti piebraucamās vietās. Zaru šķeldošana notiks līdz tiks izpildīti visi iedzīvotāju zaru šķeldošanas pakalpojuma pieteikumi.

Tāpat Valmieras pilsētas pašvaldībā no 23.marta līdz 25.aprīlim paredzēta lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija. Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā dzīvesvietu deklarējošie iedzīvotāji, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, EKO laukumos Beātes ielā 47 un Dzelzceļa ielā 5, Valmierā varēs nodot lielgabarīta atkritumus. EKO laukumu darba laiks akcijas laikā būs: darba dienās no plkst.9 līdz 19, sestdienās un svētdienās no plkst.10 līdz 19. Paredzēts, ka EKO laukumi nestrādās 3. un 5.aprīlī.

Lielgabarīta atkritumi ir: mēbeles, matrači, paklāji, elektrotehnikas ierīces, metāllūžņi un citi lielāki sadzīves priekšmeti, ko to izmēru dēļ nevar ievietot sadzīves atkritumu konteinerā. Akcijas noteikumi neattiecas uz nešķirotiem sadzīves atkritumiem un būvgružiem, lielgabarīta konteineros nedrīkst ievietot dažāda veida traukus ar šķidrumiem, kā arī pulverveida ķīmiskas vielas. Azbestu saturošu šīferu savākšana un būvgružu savākšana ir maksas pakalpojums, kas jāpiesaka SIA “ZAAO” pa tālruni 29225862.

Lielās Talkas organizatori aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju, ja viņš iestājas par zaļu, veselīgu vidi un Latvijas valsti, piedalīties brīvprātīgajā tautas balsojumā “Zaļais referendums”. Plašāka informācija www.talkas.lv.

Tāpat pašvaldība aicina valmieriešus būt aktīviem un atbildīgiem, parakstot Valmieras vides deklarāciju Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā vai no 30.marta elektroniski www.valmiera.lv. Tādējādi tiks pausta labā griba un apņemšanās rūpēties par tīru un sakārtotu Valmieras pilsētu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!”: veikals "Dikļi", Dikļos, Dikļu pagastā, Kocēnu novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-650 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs DIKĻOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Veikals "Dikļi", Dikļi, Dikļu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-08-18 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu cv@madara89.lv. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri