Valmieras Ziņas

Aicina piedalīties pavasara talkās Valmierā

Laiks no 23.marta līdz 25.aprīlim Valmieras pilsētas pašvaldībā ir pasludināts par 2015.gada pavasara talku mēnesi, kas noslēgsies ar Lielās Talkas aktivitātēm 25.aprīlī, portālam “Valmieras Ziņas” pavēstīja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Melece.

“Siltā ziema un agrais pavasaris šogad pilsētas sakopšanas darbus ļauj uzsākt ātrāk, tāpēc, kā ik gadu, aicinām atsaucīgos un čaklos skolu kolektīvus iesaistīties pilsētas sakopšanā, jo tieši skolu kolektīvi ar savu darbu sniedz vislielāko ieguldījumu pilsētas zaļo teritoriju sakopšanā,”

pauda K.Melece.

Skolu un klašu kolektīvi aicināti pieteikties pa tālruni 26428611 vai e-pastu inese.kokenberga@valmiera.lv, lai precizētu talkas vietu un laiku, kā arī vienotos par maisu un cimdu piegādes nodrošināšanu.

Iedzīvotājus, organizācijas, iestādes un uzņēmumus aicinām šajā laikā īpašu uzmanību pievērst savu dzīvesvietu un darbavietu teritoriju sakopšanai, savukārt 25.aprīlī – Lielajā Talkā – apvienoties un doties pilsētā sakopt vai labiekārtot kādu sabiedrisku vietu. Talkošanas vietas iedzīvotāji aicināti pieteikt, rakstot e-pastu inese.kokenberga@valmiera.lv vai arī zvanot pa tālruni 26428611.

Pavasara sakopšanas talku laikā, kā arī Lielajā Talkā pašvaldība sadarbībā ar SIA “ZAAO” iepriekš saskaņotās un noteiktās talku vietās organizēs atkritumu izvešanu.

Lai atbalstītu iedzīvotājus pavasara talku periodā, līdz 25.aprīlim ir izsludināta arī zaru šķeldošanas akcija. Iedzīvotāji, zvanot pa tālruni 64207120 vai rakstot e-pastu apc@valmiera.lv, vai vēršoties klātienē Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2, var pieteikt sava īpašuma adresi zaru šķeldošanas pakalpojumam. Zarus lūgums novietot ērti piebraucamās vietās. Zaru šķeldošana notiks līdz tiks izpildīti visi iedzīvotāju zaru šķeldošanas pakalpojuma pieteikumi.

Tāpat Valmieras pilsētas pašvaldībā no 23.marta līdz 25.aprīlim paredzēta lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija. Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā dzīvesvietu deklarējošie iedzīvotāji, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, EKO laukumos Beātes ielā 47 un Dzelzceļa ielā 5, Valmierā varēs nodot lielgabarīta atkritumus. EKO laukumu darba laiks akcijas laikā būs: darba dienās no plkst.9 līdz 19, sestdienās un svētdienās no plkst.10 līdz 19. Paredzēts, ka EKO laukumi nestrādās 3. un 5.aprīlī.

Lielgabarīta atkritumi ir: mēbeles, matrači, paklāji, elektrotehnikas ierīces, metāllūžņi un citi lielāki sadzīves priekšmeti, ko to izmēru dēļ nevar ievietot sadzīves atkritumu konteinerā. Akcijas noteikumi neattiecas uz nešķirotiem sadzīves atkritumiem un būvgružiem, lielgabarīta konteineros nedrīkst ievietot dažāda veida traukus ar šķidrumiem, kā arī pulverveida ķīmiskas vielas. Azbestu saturošu šīferu savākšana un būvgružu savākšana ir maksas pakalpojums, kas jāpiesaka SIA “ZAAO” pa tālruni 29225862.

Lielās Talkas organizatori aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju, ja viņš iestājas par zaļu, veselīgu vidi un Latvijas valsti, piedalīties brīvprātīgajā tautas balsojumā “Zaļais referendums”. Plašāka informācija www.talkas.lv.

Tāpat pašvaldība aicina valmieriešus būt aktīviem un atbildīgiem, parakstot Valmieras vides deklarāciju Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā vai no 30.marta elektroniski www.valmiera.lv. Tādējādi tiks pausta labā griba un apņemšanās rūpēties par tīru un sakārtotu Valmieras pilsētu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: Tērbatas 43,Valmiera un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-31 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV ar norādi "Pārdevējs" sūtīt uz austris_ag@inbox.lv vai zvanīt uz t.29154756. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

4* viesnīca “Wolmar” Valmierā godam nes pilsētas vēsturisko nosaukumu no 2000. gada.  Pateicoties labai komandai un viesmīlīgai attieksmei, esam viena no iecienītākām viesnīcām Valmierā. Lai turpinātu priecēt viesus, aicinām komandai pievienoties brokastu un banketu VIESMĪLI. Darba pienākumu apraksts: · apkalpot viesus brokastīs un banketos · uzturēt viesmīlības atmosfēru restorānā  Prasmes un īpašības: · ievērot viesmīlības standartus viesu apkalpošanā un galdu klāšanā · prasme organizēt komandas darbu · pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas · apkalpot viesus, sazinoties latviešu un angļu valodā  Izglītības prasības un iemaņas: · Profesionālā izglītība un darba pieredze viesmīlības sfērā  Piedāvājam: · maiņu darbu · nepilnu darba slodzi /darbu iespējams apvienot ar studijām/ vai pilnu darba slodzi · iegūt labu darba pieredzi · apmaksātus ēdināšanas pakalpojumus · sociālās garantijas Ja gribi pieteikties, sūti CV uz e-pasta adresi liana@wolmar.lv . Tālrunis informācijai: 29469709. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv, tālrunis informācijai 29469709. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri