Valmieras Ziņas

Aicina apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu VMV MARKA 2017

Valmieras Mākslas vidusskola šī gada 9. decembrī plkst.10:00 aicina apmeklēt audzēkņu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņu VMV MARKA, kas notiks skolā Purva ielā 12 Valmierā. Šis gads ir īpašs, jo ir jubilejas gads, proti, tirdziņš notiks jau piekto reizi, un apmeklētājus iepriecinās ar Ziemassvētkiem raksturīgām smaržām un muzikālu pārsteigumu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Mākslas vidusskola.

Šogad Ziemassvētku tirdziņā būs iespējams iegādāties apsveikumu kartiņas, dizaina dāvanu maisiņus un kārbas, kā arī mākslinieciski noformētus rotājumus un dāvanas tuviniekiem svētkos, piemēram, apgleznotus porcelāna traukus, koka dizaina dekorus un rokām darinātus kosmētiskos līdzekļus. Apmeklētājiem būs iespēja arī pašiem līdzdarboties un profesionāļu vadībā, darināt īpašas sava dizaina dāvanu kastītes.

Priecē, ka līdz ar jubilejas gadu, ir sasniegts lielākais dibināto skolēnu mācību uzņēmumu skaitu. Šis process tiek organizēts sadarbībā ar “Junior Achievement Latvia” un veicina audzēkņus domāt par to kā veiksmīgi virzīt savus produktus tirgū, tāpēc aicinām atbalstīt jauniešus un apmeklēt pasākumu.

VMV MARKA ir mākslā un dizainā balstīts, reizi gadā notiekošs pasākums, kas ik gadu pilnveidojas, analizējot līdzšinējo darbību un pamazām veidojot savu seju, tā piesaistot arvien jaunus interesentus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā Apdares darbu strādnieku - namdari Galvenie darba pienākumi:  veikt ēku un telpu konstrukciju celtniecības un remontdarbus veikt būvdarbus uzstādīt metāla un koka sienu, starpsienu un griestu karkasus uzstādīt logu un durvju blokus sagatavot virsmas krāsošanas darbiem krāsot ēkas sienas un citas konstrukcijas. Prasības: Pieredze apdares strādnieka – namdara darbā Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība B kategorijas autovadītāja apliecība Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā Sociālās garantijas Atalgojums - pastāvīgā stundas tarifa likme EUR 4,32, darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30% (līdz EUR 1,30) no stundas tarifa likmes. Pieteikties līdz 31.07.2019., iesniedzot savu CV SIA “Valmieras Namsaimnieks” Klientu informācijas centrā, Semināra ielā 2a,Valmierā, vai nosūtot to elektroniski uz e-pastu: namsaimnieks@v-nami.lv. Atgādinām, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Tālrunis informācijai 642 22423 Profesija: APDARES DARBU STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-31 Darba sākšanas datums: 2019-08-01 Kontaktpersona: Pieteikties personīgi, LĪDZI ŅEMOT CV klientu apkalpošanas centrā, Semināra ielā 2a Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri