Valmieras Ziņas

Aicina apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu VMV MARKA 2017

Valmieras Mākslas vidusskola šī gada 9. decembrī plkst.10:00 aicina apmeklēt audzēkņu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņu VMV MARKA, kas notiks skolā Purva ielā 12 Valmierā. Šis gads ir īpašs, jo ir jubilejas gads, proti, tirdziņš notiks jau piekto reizi, un apmeklētājus iepriecinās ar Ziemassvētkiem raksturīgām smaržām un muzikālu pārsteigumu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Mākslas vidusskola.

Šogad Ziemassvētku tirdziņā būs iespējams iegādāties apsveikumu kartiņas, dizaina dāvanu maisiņus un kārbas, kā arī mākslinieciski noformētus rotājumus un dāvanas tuviniekiem svētkos, piemēram, apgleznotus porcelāna traukus, koka dizaina dekorus un rokām darinātus kosmētiskos līdzekļus. Apmeklētājiem būs iespēja arī pašiem līdzdarboties un profesionāļu vadībā, darināt īpašas sava dizaina dāvanu kastītes.

Priecē, ka līdz ar jubilejas gadu, ir sasniegts lielākais dibināto skolēnu mācību uzņēmumu skaitu. Šis process tiek organizēts sadarbībā ar “Junior Achievement Latvia” un veicina audzēkņus domāt par to kā veiksmīgi virzīt savus produktus tirgū, tāpēc aicinām atbalstīt jauniešus un apmeklēt pasākumu.

VMV MARKA ir mākslā un dizainā balstīts, reizi gadā notiekošs pasākums, kas ik gadu pilnveidojas, analizējot līdzšinējo darbību un pamazām veidojot savu seju, tā piesaistot arvien jaunus interesentus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ziemeļvidzemes pamatskola aicina darbā IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGU uz pilnu likmi. Galvenie pienākumi:Rūpēties par personības psiholoģisko veselību un veikt preventīvo darbu labvēlīgas vides pilnveidošanā; Palīdzēt bērnam sevi labāk saprast un pārvarēt grūtības, pilnveidot saskarsmes iemaņas un labāk sagatavoties neatkarīgai dzīvei; Veikt psiholoģiski – pedagoģiskos izpēti, rezultātu apstrādāšanu, psiholoģisko slēdzienu un rekomendāciju sagatavošanu; Plānot un organizēt proforientācijas izpēti un profkonsultācijas. Prasības kandidātam: otrā līmeņa profesionālā augstākā bakalaura izglītība ar izglītības psihologa kvalifikāciju; kvalifikācija  saglabāšanai ir nepieciešamā profesionālās pilnveides izglītība (ieskaitot piedalīšanās semināros, kursos, kā arī piedalīšanās supervīzijās); pieredze darbā ar bērniem ar speciālām izglītības vajadzībām; labas datorprasmes (MS Word, MS Excel, Internet Explorer u.c.); labas komunikācijas spējas, sadarbības prasmes; spēja plānot un organizēt savu darbu; atbildības sajūta un precizitāte; valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām. Profesijas kods: 244503. Darba alga (bruto): 862,50 – 920 EUR. Darba vietas adrese: Skolas iela 5, Vaidava, Vaidavas pagasts, Kocēnu novads. CV, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: ziemelvidzeme@kocenunovads.lv līdz 2019. gada 30. novembrim. Tālrunis informācijai: 26423042, Ziemeļvidzemes pamatskolas direktore Ligita Kūle. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz ziemelvidzeme@kocenunovads.lv

Mūsu partneri