FBK “Valmiera/ViA” pēcspēles metienos izcīna uzvaru pār FK “Bauska” (papildināts plkst.18:30)

(Papildināta visa ziņa)

Sestdien, 31.janvārī, FBK “Valmiera/ViA” savā laukumā uzņēma FK “Bauska” komandu. Ar rezultātu 8:7 pēcspēles metienos pārāki bija mājinieki. Ar “hat-trick” pamatlaikā un diviem realizētiem pēcspēles metieniem izcēlās valmieriešu spēlējošais treneris Aigars Belasovs, liecina rīkotāju informācija.

Kā informēja FBK “Valmiera/ViA” sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Vera Grāvīte, pirmo periodu veiksmīgāk uzsāka viesi, izvirzoties vadībā ar 2:0, lai gan valmierieši spēja sniegt atbildi, tomēr pēc pirmā perioda rezultāts bija par labu FK “Bauska” 3:2.

Otrajā periodā iniciatīvu pārņēma FBK “Valmiera/ViA” un ar veiksmīgu Mārtiņa Kājiņa metienu 2. periodu noslēdza ar rezultātu 5:4.

Arī noslēdzošajās pamatlaika minūtēs sīvā cīņa turpinājās un 3. periodu noslēdzot rezultāts bija 7:7. Tam sekoja pagarinājums, kurā rezultāts nemainījās un spēle turpinājās soda metienu izspēlēs.  Šeit veiksmīgāki izrādījās valmierieši, kuriem Aigars Belasovs palīdzēja iegūt ilgi gaidīto uzvaru. Spēle noslēdzās ar rezultātu 8:7.

FBK “Valmiera/ViA”- Krišs Lužinskis 3 (1+2), Aigars Belasovs 3 (3+0), Lauris Alvis Stiprais    2 (2+0), Mārtiņš Broks 1 (0+1),  Ivo Balodis 1 (0+1), Mārtiņš Kājiņš  1 (1+0), Gatis Liepiņš 1 (0+1) Ričards Eglītis 1 (0+1).

FK “Bauska”- Rolands Kovaļevskis 3 (3+0), Pēteris Zeltiņš 3 (3+0), Ģirts Laugalis  2 (0+2),  Toms Niedre 2 (0+2),  Valdis Vāvers 2 (0+2), Uģis Ritvars Jirgensons 1 (1+0), Gints Velmunskis 1 (0+1)