Valmieras Ziņas

Ar lekciju par karjeras veidošanu Vidzemes Augstskolā aizsāks pasākumu ciklu “Redzi tālāk!”

Lasīšanas laiks: < 1 min

13.martā, uzsākot pasākumu ciklu “Redzi tālāk!”, no pulksten 13 līdz 14:30 Vidzemes Augstskolas (ViA) konferenču zālē, Cēsu ielā 4, jaunieši un studenti aicināti uz Arodaģentūras vadītājas un karjeras konsultantes Agneses Megnes lekciju “Tavs ceļš līdz pirmajai darba dienai”.

Kā portālu “Valmieras Ziņas” informēja ViA sabiedrisko attiecību speciālists Juris Lūsis, lekcijas mērķis ir veicināt klausītāju izpratni par kvalitatīvu laika izmantošanu līdz pirmajai darba dienai. Tiks nodrošināta arī lekcijas tiešraide ViA mājaslapā.

Lekcijā interesenti varēs uzzināt par to, ka laiks ir pats vērtīgākais instruments, saprast, kas īsti ir motivācija, par prasmēm un iemaņām, kuras ir vērts attīstīt jau ļoti savlaicīgi.

Liela nozīme mūsdienās ir tam, kā jaunieši sevi parāda sociālajos tīklos – A. Megne pastāstīs arī par šīm niansēm. Noslēgumā klātesošie saņems padomus par to, kā sagatavoties pirmajai darbavietai.

Savukārt augstskolas pārstāvji pastāstīs par pārējām “Redzi tālāk!” aktivitātēm, kas tuvākajā laikā gaida vidusskolēnus – “ViA Studenta anatomiju” un “Atvērto durvju” dienu, kuru laikā varēs iepazīties ar iespējām Vidzemes Augstskolā.

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”  aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku  DZĪVNIEKU KOPĒJU Galvenie amata pienākumi: Veikt dzīvnieku kopšanas darbus Valmieras novada dzīvnieku patversmē: kopt un uzraudzīt dzīvnieku mītnes; apkopt un barot dzīvniekus; nodrošināt labturības prasības dzīvniekiem; veikt citus ar dzīvnieku aprūpi saistītus pienākumus; veikt klaiņojošu vai bezpalīdzības stāvoklī nonākušu mājas dzīvnieku ķeršanu. Prasības kandidātiem: Vismaz vispārējā vidējā izglītība; B kategorijas auto vadītāja apliecība; Darba pieredze ar dzīvniekiem tiks uzskatīta par priekšrocību; Dzīvnieku ķērāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; Labas komunikācijas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: Atbildīgu darbu Valmieras novada dzīvnieku patversmē; Normālo darba laiku ar summētā darba laika uzskaiti; Atalgojumu no EUR 780.00 un piemaksu līdz 30% pirms nodokļu nomaksas; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem; Nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem; Labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 12.06.2026., sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai uz adresi: SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 64207300. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: DZĪVNIEKU PĀRRAUGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Mālu iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-06-12 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri