Valmieras Ziņas

Pētījums: Strīdos ar dzīvesbiedru Latvijas iedzīvotāji visbiežāk mēdz plēst traukus vai citus sadzīves priekšmetus

Lasīšanas laiks: 2 min

Strīdos ar savu partneri Latvijas iedzīvotāji visbiežāk mēdz plēst traukus vai citus sadzīves priekšmetus, kā arī greizsirdības dēļ iesaistās kautiņos ar sāncenšiem, liecina apdrošināšanas kompānijas ERGO internetā veiktā aptauja.

Aptaujas dati liecina, ka 40% Latvijas iedzīvotāju ir cietuši kādus zaudējumus mīlestības vai greizsirdības dēļ, tomēr divas trešdaļas mīlas lietās ir piesardzīgi un cenšas lielās jezgās neiesaistīties, turklāt puse no viņiem uzskata, ka emociju izpausmes, kas var kaitēt pašam vai kādam citam, nav pieļaujamas.

Sievietes strīdos ar mīļoto daudz biežāk nekā vīrieši plēš traukus vai kādus citus sadzīves priekšmetus – to atzīst 17% daiļā dzimuma pārstāvju. Savukārt 16% vīriešu atklāj, ka mīlestības dēļ ir gadījies sakauties. Arī aptuveni desmitajai daļai sieviešu ir nācies fiziski izskaidroties ar sāncensi. Savukārt vīrieši uz pusi biežāk nekā sievietes ir cietuši tāpēc, ka greizsirdības dēļ nodarīti bojājumi to automobilim, mantai vai īpašumam.

Mīlniekiem Latvijā salīdzinoši reti – tikai 5% – kaislē ir gadījies, kad kāds no pāra cietis, piemēram, izkrītot no gultas vai kā citādi savainojoties.

Kā liecina ERGO speciālistu novērojumi, ir gadījumi, kuros par pieteiktajiem apdrošināšanas zaudējumiem varētu domāt – tie, iespējams, radušies mīlas, greizsirdības vai kaislību rezultātā. Visbiežāk tie saistīti ar otrās pusītes automobili – piemēram, caurdurtas riepas, ar atslēgām saskrāpēti sāni, kā arī ar mantām – sasisti dārgi trauki, bojātas gleznas u.tml. Tomēr kopumā latvieši ir uzskatāmi par mierīgiem un saprātīgiem mīlniekiem, un lieli zaudējumi, kas radušies mīlestības vai greizsirdības dēļ, apdrošinātāja pieredzē sastopami reti vai to detaļas tiek noklusētas.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”, Reģ.Nr.40003115846- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “mini top!” "Strēlnieki", Naukšēnos, Valmieras novads. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Mūsdienīgu darba vidi; Darba alga no EUR 850-900 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi – pārdevējs NAUKŠĒNOS, vai pieteikties WhatsApp +371 28614995. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Strēlnieki, Naukšēni, Naukšēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-11-14 Kontaktpersona: mini top! Naukšēni cv@madara89.lv ar norādi pārdevējs

Mūsu partneri