Valmieras Ziņas

Valmierieši BBL mačā piekāpjas Jēkabpilij

Lasīšanas laiks: 2 min

Trešdien, 3.decembrī, Baltijas Basketbola līgas spēlē BK “Valmiera” izbraukumā ar 67:78 piedzīvoja zaudējumu pret BK “Jēkabpils”. Vidzemniekus no zaudējuma neglāba arī Džastina Hērta 25 gūtie punkti.

Spēles pirmajās sekundēs, saņemot piespēli no centa iemetiena, rezultātu ar precīzu trejaci no laukuma stūra atklāja Džastins Hērts – 3:0. Pirmās ceturtdaļas vidū vairākus metienus realizēja Hērts, bet vadību izdevās pārņemt jēkabpiliešiem. Ceturkšņa pēdējā minūtē Matīs Rudmiezis samazināja mājinieku pārsvaru, noslēdzot pirmās desmit minūtes ar rezultātu 19:21. Otrās ceturtdaļas vidū Kārlis Apsītis ar pielabotu metienu un Edmunds Elksnis ar trejaci panāca sešu punktu pārsvaru, bet pēc Dāvja Rozīša metiena rezultāts sasniedza 35:27. Spēles pirmais puslaiks noslēdzās ar Māra Ziediņa trejaci – 38:33.

Otrā puslaika sākumā jēkabpilieši ātri izlīdzināja rezultātu un pārņēma vadību, bet vidzemnieki neļāva pretiniekiem veikt izrāvienu. Pēc Matīsa Rudmieža un Māra Ziediņa precīzajiem trejačiem valmierieši panāca sešu punktu pārsvaru, bet Riharda Kuksika metiens trešās trešdaļas pēdējā sekundē nostādīja vidzemniekus minimālos iedzinējos 51:52. Noslēdzošās ceturtdaļas vidū BK “Jēkabpils” izdevās veikt izrāvienu, panākot deviņu punktu pārsvaru. Bo Spenseram trīs minūtes pirms mača beigām izdevās gūt piecus punktus pēc kārtas, samazinot starpību līdz -5, bet apdraudēt mājinieku uzvaru neizdevās un BK “Valmiera” nācās piedzīvot zaudējumu ar 67:78.

Valmieriešu rindās ar 25 punktiem rezultatīvākais bija Džastins Hērts, savukārt mājiniekiem 17 punkti Pāvelam Veselovam, bet 15 guva Rihards Kuksiks.

“Jēkabpils” – “Valmiera” 78:67 (21:19, 12:19, 20:14, 25:15)
Hērts 25, Spensers 9 (5ab), Rudmiezis 7, Ziediņš 6, Apsītis 6, Elksnis 5, Dārgais 4, Iļjins 3 (6ab), Rozītis 2 (8ab).

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Vai zināji, ka no vieglā autovadītāja vari kļūt par autobusa vadītāju?! Aicinām pieteikties B transportlīdzekļu vadītājus D kategorijas apmācībām PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība vismaz 24 gadi B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība pieredze, vadot B kategorijas transportlīdzekli labas saskarsmes un komunikācijas prasmes APMĀCĪBU PROCESS UN FINANSIĀLĀ ATBALSTA APMĒRS uzsākot sadarbību, tiks slēgts apmācību līgums, kas paredz, ka pēc D kategorijas vadītāja kvalifikācijas iegūšanas, uzņēmumā jānostrādā vismaz 2 gadi jāveic pirmā iemaksa EUR 300 uzņēmums sedz atlikušo mācību maksu (~EUR 1800), no kuras EUR 1200 mums atmaksāsi divu gadu laikā pēc tam, kad sāksi strādāt uzņēmumā apmācību izmaksās tiek iekļauts: skolas eksāmens, praktiskās braukšanas nodarbības, CSDD teorijas un braukšanas eksāmens un profesionālā autovadītāju periodiskā apmācība (95. kods) DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem kvalitatīva pasažieru apkalpošana UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darbavietu pēc paša izvēles: Valmieras, Valkas, Rūjienas vai Smiltenes filiāle darba samaksu mēnesī līdz 1850 EUR (bruto) daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā veselības apdrošināšanas iespējas pilnas sociālās garantijas apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas CV iesniegt: sūtot elektroniski info@vtu-valmiera.lv vai personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst. 13:00 līdz 16:00. INFORMĀCIJA: par apmācību procesa organizēšanu – tālr. 29231565 par autobusa vadītāja amata pienākumiem – tālr. 26517788 Ar pretendentiem, kurus aicināsim uz tikšanos, lai pārrunātu sadarbības iespējas, sazināsimies personīgi! Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 4 Aktuāla līdz: 2025-05-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@vtu-valmiera.lv, mob.t.29231565

Mūsu partneri