Valmieras Ziņas

Valmieras basketbola komanda ir apņēmusies izpildīt visas šogad paredzētās saistības

Lasīšanas laiks: 3 min

Latvijas basketbola komanda “Valmiera Glass”/”Vidzemes augstskola”, kas piedalās arī “Pafbet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) čempionātā, plāno izpildīt visas saistības, kas bija paredzētas šajā gadā, sarunā ar ziņu aģentūru LETA teica kluba ģenerālmenedžeris Miks Balodis.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka LBS valde 19.martā apstiprināja Latvijas čempionātu rezultātus, par uzvarētājiem atzīstot labākās Latvijas komandas Baltijas līgas sacensībās “TTT Rīga” un “VEF Rīga”.

Spēles LIBL čempionātā priekšlaicīgi tika pārtrauktas koronavīrusa straujās izplatības dēļ, kas vairākiem klubiem pamatīgi “iegrieza” budžetā. Vissāpīgākais trieciens bija tām komandām, kurām ir mazāks atbalstītāju loks.

Valmieras kluba budžetu lielākoties sastāda pašvaldības atbalsts, bet jūtamu artavu sniedz arī citi atbalstītāji. Basketbola granda “VEF Rīga” vietējiem basketbolistiem pēc sezonas pārtraukšanas uz līguma pamata bija iespēja iegūt bezdarbnieka pabalstu, taču Valmieras komanda no šīs situācijas izlēma izķepuroties pati, tāpēc valmierieši bezdarbnieka statusā neatradīsies.

“Komandai pašlaik nav būtisku parādu. Tāpat esam apņēmušies pilnībā izpildīt savas saistības, kas bija paredzētas šajā gadā,”

skaidro vienības ģenerālmenedžeris Balodis. “Saistības ar spēlētājiem izpildīsim par 80 – 90%, bet atlikušajos 10 – 20 procentos izdevās panākt vienošanos ar basketbolistiem, kuri bija gana saprotoši šajā situācijā. Tāpat pretimnākoši bija arī basketbolistu aģenti.”

Valmieras klubam šo krīzes situāciju ir izdevies pārciest kā vienotai komandai, taču līgumi uz nākamo sezonu ir vien pusei basketbolistu. Šajā sakarā nekādas pārrunas gan vēl nenoris, jo situācija valstī un pasaulē vēl ir pārāk neskaidra.

“Pie nopietnas sastāva komplektācijas ķersimies klāt, kad situācija valstī un arī biznesa jomā būs skaidrāka. Ar pusi no komandas mums jau ir spēkā esoši līgumi arī uz nākamo sezonu. Būtībā “uz papīra” sastāvs jau ir, bet vēl pāragri runāt par nopietnām aprisēm,” situāciju Valmieras komandā apraksta Balodis.

“Jāsaprot, cik liels finansējums būs mūsu rīcībā, tāpat daudz kas ir atkarīgs no spēlētāju prasībām un situācijas tirgū.”

“Mums situācija ir nedaudz atšķirīga no citiem klubiem, jo komandā ir aptuveni 4-5 profesionāļi, bet pārējais sastāvs tiek “nolasīts” no 6-7 studentiem un sporta skolas vecāko grupu talantīgākajiem basketbolistiem.”

Tāpat neskaidrība ir arī finanšu jomā, kurā sarunas par jaunām sadarbības iespējām notiks ne ātrāk par maiju, kad arī gaidāmas izmaiņas ārkārtas stāvokļa ierobežojumos. Šis aspekts ir ļoti svarīgs, jo piesaistītie līdzekļi nonāk visa kluba budžetā, kurā ietilpst arī pēc spēka otrās un trešās Latvijas Basketbola līgas (LBL) komandas, kā arī jauniešu vecuma klubi.

“Respektējot situāciju valstī un arī mūsu atbalstītāju biznesos, sarunas par jauniem sadarbības līgumiem nesāksim ātrāk par maiju. Pagaidām teju visi komandas ienākumi kopš marta ir apstājušies. Praktiski apstājies atbalsts no privātā sektora,”

pauda Balodis.

“Valmieras basketbola organizācija strādā pēc salīdzinoši vienkārša finanšu modeļa – visa atbalstītāju nauda nonāk kopējā budžetā, no kura arī plānojam nākamās sezonas iespējas. Ar šo finansējumu atbalstām arī savu fārmklubu LBL2 un LBL 3 turnīros, jauniešu sistēmas darbību, kā arī līdzekļus novirzām treneru un medicīnas personāla atalgojumam. Ļoti ceram, ka nākamajā sezonā mums izdosies noturēt līdzšinējo budžeta līmeni, kas šī brīža situācija ir liels izaicinājums.”

Valmieras komanda šajā sezonā bija skatītāju mīlētākā komanda, jo spēles klātienē vidēji vēroja 859 līdzjutēji, bet kopumā uz visām spēlēm ieradās teju 12 000 cilvēku.

Tāpat komanda 7.martā LIBL spēlē pret “Ventspils” vienību pie arēnas griestiem iemūžināja ilggadējā basketbolista Sanda Amoliņa #11 numuru. Komandas kapteinis ir spēlēm bagātākais Valmieras basketbolists.

Vienība šosezon LIBL čempionātā 24 spēlēs guva septiņus panākumus un pirms sezonas pārtraukšanas ieņēma 11.vietu starp 14 komandām. LBL, kur vietu sadalījums tika noteikts pēc sasniegtajiem rezultātiem LIBL čempionātā, valmierieši finišēja piektajā pozīcijā.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gads Jums būs veiksmīgāks par 2025. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “WOLTEC” aicina darbā ELEKTROMONTĀŽAS DARBU TĀMĒTĀJU patstāvīgam darbam ar darba pieredzi profesijā.  Prasības: izglītība elektrotehnikā vai elektroenerģētikā; pieredze elektromontāžas darbu tāmju sagatavošanā; spēja lasīt un analizēt elektrotehniskos rasējumus; zināšanas par elektromontāžas darbu tehnoloģijām un materiāliem; izpratne par būvnormatīviem (LBN) un LVS standartiem; spēja strādāt patstāvīgi, organizēt darbu, uzņemties iniciatīvu un atbildību; B kategorijas vadītāja apliecība; labas saskarsmes un analītiskās prasmes. Piedāvājam:  konkurētspējīgu atalgojumu 3000 EUR bruto mēnesī;  darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu;  apmaksātus kvalifikācijas paaugstināšanas kursus un apmācības;  sociālās garantijas;  veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada. CV  (profesionālās pieredzes aprakstu) lūdzam iesniegt personīgi vai pa pastu Ausekļa iela 31, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201, elektroniski  uz e-pastu personals@woltec.lv ar norādi ELEKTROMONTĀŽAS DARBU TĀMĒTĀJS, vai pa tālruni: +371 29429501. Profesija: TĀMĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 31, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-27 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Uzņēmums “Rūjienas saldējums” aicina pievienotiessaldējuma fasēšanas darbiniekus maiņās no plkst. 8:00 līdz 17:00 darba dienās Mēs Tev uzticēsim: Veikt darbu pie jaunās fasēšanas iekārtas; Veikt gatavās produkcijas, iepakojuma kvalitātes, marķējuma novērtēšanu; Veikt citus līdzīga rakstura uzdevumus pēc maiņas vadītāja norādēm. No Tevis sagaidām: Precizitāti, atbildības sajūtu, spēju produktīvi darboties intensīvos darba apstākļos; Vēlmi mācīties un apgūt jaunas prasmes; Medicīnisko izziņu Nr. 027/u. Piedāvājam: Atalgojumu no 960 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; Sociālās garantijas; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Darba apģērbu; Bezmaksas kafiju un saldējumu; Iespēju iegādāties saldējumu par darbiniekiem draudzīgām cenām; Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes iela 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv  Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: IESAIŅOTĀJS (ROKU DARBS) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 5 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-27 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

“Rūjienas saldējums”, palielinot ražošanas apjomus, aicina darbā ražošanas darbiniekus   Mēs Tev uzticēsim: Veikt darbu pie ražošanas līnijām saldējuma ražotnē; Sekot produktu kvalitātei; Strādāt komandā un sasniegt noteikto dienas plānu; Veikt citus līdzīga rakstura uzdevumus pēc maiņas vadītāja norādēm. No Tevis sagaidām: Fizisko noturību, stingri ievērot sanitārās un higiēnas prasības, koncentrēšanās spējas; Spēju strādāt maiņu grafikā, tai skaitā brīvdienās; Vēlmi mācīties un apgūt jaunas prasmes; Medicīnisko izziņu Nr. 027/u. Piedāvājam: Atalgojumu sākot no 1200 – 1300 EUR pirms nodokļu nomaksas; Sociālās garantijas; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Darbu maiņu grafikā – dienas un nakts maiņas; Dinamisku darba vidi; Darba apģērbu; Bezmaksas kafiju un saldējumu; Iespēju iegādāties saldējumu par darbiniekiem draudzīgām cenām; Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes ielā 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv  Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 5 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-27 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

Mūsu partneri