Valmieras hokejisti gadu noslēdz ar ceturto panākumu pēc kārtas

“Valmieras HK/BSS/ViA” ar 5:4 pārspējot “Pārdaugava” komandu, viesos tika pie ceturtā panākuma pēc kārtas. Vārtus valmieriešu labā guva Emīls Balodis (2), Augusts Veidenbaums, Rūdolfs Lapsa un Voldemārs Rava. Vārtos kārtējo reizi pārliecinoši darbojās Markuss Žukovskis. Valmierieši ar 21 izcīnītu punktu 15 spēlēs ieņem ceturto vietu turnīra tabulā.

Spēli labāk iesāka mājinieki, gūstot vārtus jau trešajā minūtē (1:0), bet valmierieši bija sarūpējuši saldu atbildi trīs vārtu izskatā. Piektajā minūtē ar pirmo vārtu guvumu sezonā izcēlās Balodis (1:1), kurš pēc trim minūtēm izcēlās ar vēl vienu precīzu metienu pretinieku vārtu mūrī (1:2). 14. minūtē trešos vārtus viesu labā guva aizsargs Rava (1:3), kuram šie bija otrie vārti un ceturtais punkts sezonā. Pirms trešdaļas beigām noraidījumu valmieriešiem nopelnīja Rūdolfs Builis, un komanda tika sodīta ar ielaistiem vārtiem (2:3). Periods noslēdzās ar viesu atrašanos vadībā 2:3.

Otro trešdaļu atkal veiksmīgāk iesāka mājinieki, trešajā minūtē izlīdzinot rezultātu (3:3). Viesi nepalika atbildi parādā, četras minūtes vēlāk valmieriešus vadībā izvirzīja Lapsa (3:4). Perioda vidū ar asumiem izcēlās abu komandu hokejisti, pēcāk uz noraidīto soliņa pa reizei pabija gan viesi, gan mājinieki. Minūti pirms perioda beigām mājinieki atkal izlīdzina rezultātu (4:4).

Spēles noslēdzošajā trešdaļā norisinājās karsti notikumi, vairākkārtīgi izceļoties asumiem. Perioda vidū disciplināru sodu desmit minūtes saņēma Toms Mencis, bortā iegrūžot savu pretspēlētāju. Piecas minūtes pirms perioda beigām pēdējo ripu pretinieku vārtos iecirta kapteinis Veidenbaums, spēlei noslēdzoties ar 5:4. Mājiniekus neglāba arī sestā spēlētāja sūtīšana laukumā, valmieriešiem ceturtais panākums pēc kārtas.

Nākamās spēlēs valmierieši aizvadīs mājās, 3. janvārī (19:30) uzņemot “Venta 2002”, bet 6. datumā (15:50) “Prizma” hokejistus. Gaidām jūsu atbalstu!

Pārdaugava – Valmieras HK/BSS/ViA 4:5 (2:3, 2:1, 0:1)

Vārti: 02:01 Prokopovičš (Šeflands) 1:0, 04:35 Balodis (Veidenbaums, Krūmiņš) 1:1, 07:05 Balodis (Veidenbaums) 1:2, 13:31 Rava (Balodis) 1:3, 15:23 Bessmertnyy (Žuļevs, Treimanis, vair.) 2:3, 22:49 Marcinkēvičs (Žuļevs) 3:3, 26:03 Lapsa (Ozoliņš, Jakovļevs) 3:4, 39:00 Žuļevs (Marcinkēvičs) 4:4, 55:08 Veidenbaums (Krūmiņš) 4:5.

Valmieras tehnikums aicina darbā METĀLAPSTRĀDES SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1402 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Metālapstrādes skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Valmieras tehnikums aicina darbā INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJU TEHNOLOĢIJAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1259 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “IKT skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)