“Valmiera Glass”/”Vidzemes augstskola” izbraukumā zaudē “Ventspils” futbolistiem

Lasīšanas laiks: < 1 min

Svētdien, 22.jūlijā, OC “Ventspils” stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 15. kārtas spēle, kurā tikās FK “Ventspils” un “Valmiera Glass ViA”. Rezultatīvā spēlē, gūstot 3 vārtus jau pirmajā puslaikā, uzvaru ar 4:1 izcīnīja ventspilnieki, informē synottipvirsliga.lv.

Mača rezultātu jau 4. minūtē mājinieku labā atklāja Virslīgas labākais vārtu guvējs Akinyemi Adeleke (1:0), gūstot savus 10. vārtus šosezon! Cīņas 12. minūtē Edgars Tīdenbergs caur kreiso flangu izrāvās līdz vārtiem un palielināja ventpsilnieku pārsvaru līdz diviem vārtiem. Spēles turpinājumā Rolands Vagančuks izpildīja lielisku piespēli Mārim Barkovskim, kurš 16 gadu vecumā guva savus pirmos vārtus Virslīgā un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2). Viesu prieki gan bija īsi, jo jau pēc divām minūtēm Akinyemi Adeleke guva sezonas 11. vārtus un atjaunoja savai komandai divu vārtu pārsvaru. Otrajā puslaikā mājiniekiem izdevās gūt vēl vienus vārtus – Tosins Ajeguns 52. minūtē ar spēcīgu sitienu pārspēja viesu vārtsargu un uzstādīja spēles gala rezultātu 4:1.

Nākamo spēli “Ventspils” aizvadīs 30. jūlijā, kad mājas spēlē tiksies ar “Metta/LU”, savukārt “Valmiera” 29. jūlijā viesos tiksies ar “Liepāju/Mogo”​.

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218