Valmieras Ziņas

Pauls Krūmiņš: Par māņticībām pirms spēlēm, pagātni un hokeju

Lasīšanas laiks: 7 min

„Valmieras HK/BSS/ViA” kodolu veido vairāki spēlētāji, kas komandu pārstāv jau kopš pirmās sezonas, kad valmierieši pievienojās Latvijas 1. Līgai hokejā. Viens no šādiem hokejistiem ir arī uzbrucējs Pauls Krūmiņš, kurš visu sezonu gaitā ir rādījis stabilu sniegumu, kļūstot par vienu no rezultatīvākajiem komandas uzbrucējiem. Lasi interviju un uzzini, kā Pauls Krūmiņš 2014. gadā nokļuva Valmieras 1. Līgas komandā un ko interesantu gadu gaitā viņš ir piedzīvojis!

– Hokejā Tu esi no deviņu gadu vecuma. Kā aizsāki savas hokejista gaitas?

Principā hokeju sāku spēlēt pagalmā ar draugiem, tā kaut kā iepatikās un tēvs izdomāja mani aizvest uz hokeju Rīgā, pamēģināt paspēlēt un paslidot. Pirms tam biju trenējies kalnu slēpošanā, un vasarā mums bija skrituļslidošanas treniņi, kur man diezgan labi veicās, tāpēc arī izdomājām, ka uz hokeja slidām arī varētu labi veikties. Tā tas aizsākās, pēc tam ļoti iepatikās spēlēt, un tā līdz šim brīdim joprojām esmu uz laukuma.

– Bija laiks, kad nevēlējies turpināt? Kā spēji iegūt motivāciju šādos brīžos?

Protams, tādu brīžu bija diezgan daudz, ņemot vērā, ka visu laiku braucu no Siguldas uz Rīgu, un vēl bija jācenšas to visu apvienot ar skolu. Tādos brīžos vecāki mani vienmēr tika atbalstījuši un palīdzējuši sakārtot galvu, lai es pats beigās saprastu, ka viss, ko es daru, man nākotnē noderēs. Tā viņi mani arī ir izaudzinājuši, un par to es viņiem esmu pateicīgs.

– Divas sezonas Tu esi spēlējis arī Virslīgā. Kā nonāci šajā komandā [HS Rīga/LSPA – aut.]?

Principā bija tā, ka no junioru vecuma tā komanda automātiski pārtapa par Virslīgas komandu un vienkārši sanāca tajā spēlēt. Nebija tā, ka bija uztaisīta kaut kāda atsevišķa komanda, kurā bija jātiek, vienkārši visi, kas mēs bijām kodols no iepriekšējās komandas, arī palikām un spēlējām Virslīgā, viss notika pats par sevi.

– Kas mainījās? Kāpēc pēc divām tur aizvadītajām sezonām pārtrauci šāda līmeņa hokejista karjeru?

Es iestājos augstskolā [Rīgas Juridiskā augstskola – aut.] un tendējos vairāk uz mācībām, hokejs bija jānoliek otrajā vietā, un nepietika laika nopietnāk tam pievērsties, bet tad, laikam ejot, es kaut kā nonācu atpakaļ hokejā – Valmieras komandā.

– Tad, kad Tu spēlēji Virslīgā, Tev noteikti bija savi mērķi, ko vēlējies sasniegt. Kādi tie bija un vai sasniedzi tos?

Tie augstākie hokeja mērķi? Protams, bija, jā, bet varbūt tajā laikā es nesapratu, ka ir ļoti smagi jāstrādā un jāizliek sevi visu uz katru treniņu, lai vispār kaut ko varētu sasniegt. Tajā laikā izvēlējos mācības, kas bija vieglāks ceļš, jo hokejista karjera ir smags pārbaudījums ikvienam spēlētājam.

– Pēc tam, kā jau tikko minēji, Tavi ceļi atveda uz Valmieras komandu. Kā tas notika?

Pavisam vienkārši – Siguldas amatieru komanda spēlēja Vidzemes čempionātā, tad es viņiem pievienojos un nospēlēju komandā vairākas spēles, un pēc kādiem diviem gadiem Valmierā izveidojās 1. Līgas komanda, kurā es piekritu spēlēt.

– Kā Tu vērtē līmeni Virslīgā ar pieredzēto 1. Līgā?

Salīdzinot ar Virslīgas līmeni, ko pieredzēju toreiz, principā līmenis savā ziņā bija līdzīgs, jo tad, kad es spēlēju Virslīgā, tā nebija tik ļoti progresējusi, kā tas ir tagad, līmenis nebija tik augsts. Līdz ko tika piesaistīts finansējums, arī līmenis auga.

– Tu komandā esi jau kopš Valmieras hokeja klubs sāka spēlēt 1. Līgā. Kā Tu vērtē izmaiņas, kas gadu gaitā skārušas komandu?

Diezgan daudz spēlētāji ir rotējuši, taču es uzskatu, ka, gadiem ejot un sasniedzot to punktu, kurā mēs esam tagad, sastāvs ir izveidojies labākais, kāds mums ir bijis, manuprāt. Šķiet, ka, līdzīgi kā Virslīgas, arī 1. Līgas līmenis gadu gaitā ir audzis, un, lai arī tabulā mēs esam turpat pa vidu, mums ir jācenšas līmeni izlīdzināt ar tām komandām, kas nāk mums pretī, tāpēc visu laiku ir jāprogresē arī pašiem.

– Tu, kā jau teici, kopā ar komandu esi piedzīvojis sastāva maiņu visu sezonu laikā. Cik viegli vai grūti jaunajiem komandas biedriem ir iejusties komandā?

Es uzskatu, ka iejusties ir salīdzinoši viegli, jo kolektīvs ir saliedēts, un nevienam pret citiem nav nekādu pretenziju, čaļi cits citam palīdz iejusties, un vienmēr esam bijuši draudzīgi.

– Kas, Tavuprāt, jums kā komandai vai katram individuāli pietrūkst, lai jūs sasniegtu augstākus rezultātus un cīnītos par medaļām?

Varbūt kaut kādā mērā tas ir veiksmes faktors, arī pagājušajā gadā, kad play-offos spēlējām pret Liepāju [Liepājas SSS – aut.], spēle nevedās un kaut kādos brīžos nepaveicās. Īsti nezinu, kas pietrūkst, tā jau mēs katru spēli, protams, spēlējam uz maksimumu, bet kaut kas nesanāk. Arī tas, ka lielākajai daļai no spēlētājiem ikdienā ir darbs, un darbs dažādās situācijās ir prioritāte, tad hokejs tiek nolikts malā, tāpēc varbūt nesanāk saspēlēties treniņos, lai varētu iespēlēt to spēli, kas mums vislabāk sanāk.

– Kā, Tavuprāt, jūtas komanda, tuvojoties sezonas beigām?

Izšķirošajām spēlēm, kas noteica, vai iekļūsim play-offos, visi spēlētāji bija sakoncentrējušies. Uzskatu, ka treniņos uz sezonas otru pusi ir arī iegūta laba fiziskā forma, tāpēc cīņa šajās spēlēs ir viennozīmīgi. Protams, mums citu mērķu nebija, kā tikt izslēgšanas spēlēs, tāpēc arī mēs ejam un cīnāmies uz laukuma.

– Visas sezonas esi bijis viens no „Valmieras HK” vadošajiem uzbrucējiem. Kā Tu vērtē savu sniegumu šajā sezonā, salīdzinot ar citām?

Sezona iesākās ļoti labi, un spēle vedās no rokas, taču tas ilga līdz brīdim, kad ieguvu nepatīkamo traumu – tika no vietas izsists plecs –, kas velkas līdzi visas turpmākās sezonas laikā. Tas nav kā lūzums, tomēr saites ir sabojātas, un visu laiku nākas strādāt fizioterapeita uzraudzībā, lai plecu ievirzītu sākotnējā kondīcijā, kas noteikti nav iespējams, bet, lai sasniegtu vismaz tik daudz, ka es būtu gatavs uz spēlēm, nākas strādāt ļoti daudz. Tas, protams, ietekmē manu sniegumu, bet es esmu atpakaļ, jūtos labi un ceru, ka varēšu vēl parādīt to sniegumu, kāds tas bija sezonas sākumā.

– Runā, ka Tu esi ātrākais komandas spēlētājs. Vai tas ir tiesa?

Es gan nezinu, ir vēl viens kandidāts – Matīss Megnis. Mēs gan neesam savstarpēji sacentušies, bet varbūt. Kājas jau man strādā, ja tik labi reizēm strādātu vēl arī galva un rokas, tad vispār būtu ļoti labi (smejas).

– Agrāk pa vasarām Tu strādāji par glābēju uz ūdens. Kāpēc šis posms ir noslēdzies Tavā dzīvē un vai tas palīdzēja uzturēt labu fizisko formu starpsezonas laikā?

Sapratu, ka vajag stabilāku darbu, kas ir visu cauru gadu, nevis tikai sezonāli, tāpēc nolēmu pārtraukt savu profesionālā glābēja darbu (smejas).  Kaut kādā mērā, protams, palīdzēja, jo bija jāiegūst sertifikāts, kas nav pārāk viegls uzdevums, jo tajā tiek iekļauti dažādi fiziskie vingrinājumi, un uz tiem ir arī jāgatavojas. Bet tā, ka es būtu atsevišķi strādājis, lai izskatītos labāk pludmalē, tā gan nevarētu teikt (smejas).

– Kā fizisko formu starpsezonas laikā uzturi tagad?

Principā strādāju individuāli, eju uz trenažieru zāli, stadionā vingrinājumus taisu. Pirms kāda laika trenējos ar brāļiem Dukuriem [skeletonisti Martins un Tomass Dukuri – aut.], lai sagatavotos fiziski, bet tagad nav sanācis.

– Vai Tev pirms spēlēm ir kādi īpaši rituāli, ieradumi?

Es individuāli iesildos atsevišķi no pārējiem čaļiem, mēģinu kaut kādus savus ierastos vingrinājumus darīt, kas palīdz man koncentrēties uz spēli un padomāt, kāda būs spēle un kas man individuāli būs jāizdara. Un tad ir arī dažādas māņticības, kas saistītas ar nūjas tīšanu un citām lietām. Ja man kādreiz nevedas spēle, es mēģinu pamainīt nūjas tinumu, lai vismaz sev galvā izdomātu iemeslu, kāpēc man neiet, bet nekas īpašāks nav.

– Tu ikdienā seko citu Latvijas hokejistu gaitām?

Jā, pasekoju līdz. No latviešiem mans favorīts varētu būt kāds no jaunajiem. Pasekoju tiem, kuri cenšas izsisties uz NHL – tagad viņiem ir smagi jāstrādā, lai izsistos augstāk. Man patīk kā Bļugers [Teodors – aut.] spēlē, bija laiks, kad spēlējām kopā, viņš ir ļoti gudrs hokejists, tāpēc viņa gaitām var pasekot līdz.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009Tālrunis: 67290612e-pasts: pasts@ievp.gov.lvtīmekļa vietne: http://www.ievp.gov.lv/ Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā. Amatpersona ir persona ar atbilstošu profesionālo izglītību, kvalifikāciju un speciālo dienesta pakāpi, kura devusi zvērestu un dienē Pārvaldē. Amatpersonas tiesības un pienākumus nosaka Ieslodzījuma vietu pārvaldes likums un Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likums. Vakance: Valmieras cietuma Drošības un tiesu nolēmumu izpildes daļas inspektors (drošības jomā), 5413 04Slodze: pilna Atalgojums: no 1750 EUR līdz 1945 EUR Darbavieta: Ieslodzījuma vietu pārvaldes Valmieras cietums – Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov., LV-4219 Kontaktinformācija: 64123906; 67290148, pasts@ievp.gov.lv CV un motivācijas vēstuli sūtīt: pasts@ievp.gov.lv; valmieras.cietums@ievp.gov.lv Prasības kandidātam: Atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā noteiktajām prasībām:ir Latvijas pilsonis; vecums no 18 līdz 40 gadiem; pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnēs, civilajā un militārajā aizsardzībā, sociālajās un cilvēkrīcības zinātnēs, pedagogu izglītībā un izglītības zinātnēs, sociālajā labklājībā vai humanitārajās zinātnēs, komerczinībās un administrēšanā, datorikā, inženierzinātnēs un tehnoloģijās; latviešu valodas zināšanas C līmeņa 2.pakāpē; fiziskā sagatavotība atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 28.05.2013. noteikumi Nr.288 "Fiziskās sagatavotības prasības Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm"); veselības stāvoklis un psiholoģiskās īpašības atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 21.11.2006. noteikumi Nr.970 "Noteikumi par Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm un amatpersonu amata kandidātiem nepieciešamo veselības stāvokli un psiholoģiskajām īpašībām un veselības stāvokļa un psiholoģisko īpašību pārbaudes kārtību"); nepieciešama 2. kategorijas pieeja valsts noslēpuma objektiem; nav sodīts par tīšu noziedzīgu nodarījumu – neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas; nav notiesāts par tīšu noziedzīgu nodarījumu, atbrīvojot no soda; nav saukts pie kriminālatbildības par tīša noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, izņemot gadījumu, kad amatpersona ir saukta pie kriminālatbildības, bet kriminālprocess pret to izbeigts uz reabilitējoša pamata; nav atzīts par rīcībnespējīgu likumā noteiktajā kārtībā; nav atvaļinātas no dienesta Iekšlietu ministrijas sistēmā vai Ieslodzījuma vietu pārvaldē sakarā ar to, ka tām piemērots disciplinārsods – atvaļināšana no dienesta; teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint); spēja plānot un organizēt savu darbu, veicamos uzdevumus izpildīt prioritārā secībā; labas komunikācijas prasmes, augsta psiholoģiskā noturība; spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli; augsta atbildības sajūta, analītiska domāšana, prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos. Pienākumi:apkopot un analizēt informāciju par drošības stāvokli ieslodzījuma vietā, sniegt daļas priekšniekam priekšlikumus drošības risku novēršanai; veikt operatīvās darbības pasākumus atbilstoši Operatīvās darbības likumam; sniegt ieslodzījuma vietas izmeklētājiem un citām tiesībaizsardzības iestādēm palīdzību tādu noziedzīgu nodarījumu izmeklēšanā, ko izdarījuši ieslodzītie un ieslodzījuma vietas amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm un darbinieki; atbilstoši daļas kompetencei sniegt operatīvās darbības pasākumu veicējiem atbalstu noziedzīgu nodarījumu atklāšanā un novēršanā, kā arī citu drošības pasākumu īstenošanā; atbilstoši daļas kompetencei ievadīt informāciju informācijas sistēmās; izskatīt iesniegumus, priekšlikumus, sūdzības un ziņojumus un sagatavot atbilžu projektus. Iestāde piedāvā:Stabilu atalgojumu; Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas; Apmācības profesionālās kvalifikācijas pilnveidei; Sociālās garantijas: ikgadējais apmaksātais atvaļinājums 30 kalendāra dienas, pēc katriem pieciem izdienas gadiem ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu pagarina par trim kalendāra dienām; papildatvaļinājums viena darba diena, ja personas aprūpē ir viens bērns vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums divas darba dienas, ja personas aprūpē ir divi bērni vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums trīs darba dienas, ja personas aprūpē ir trīs vai vairāki bērni vecumā līdz 18 gadiem vai bērns ar invaliditāti; apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi; pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi; pabalsts līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā; nelaimes gadījuma pabalsts; speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu un briļļu ietvaru, darba briļļu) iegādes izdevumu atlīdzināšana līdz 100 EUR apmērā. Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK 13. pantu Pārvalde informē, ka Pārvalde apstrādās Jūsu personas datus, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pārvalde ir pārzinis Jūsu personas datu apstrādei (adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009, e-pasta adrese: pasts@ievp.gov.lv, personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: datu.specialists@ievp.gov.lv. Plašāka informācija par personas datu apstrādi ir pieejama: https://www.ievp.gov.lv/lv/datu-aizsardziba Profesija: IESLODZĪJUMA VIETAS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-07-31 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz pasts@ievp.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009Tālrunis: 67208325e-pasts: pasts@ievp.gov.lvtīmekļa vietne: http://www.ievp.gov.lv/ Ieslodzījuma vietu pārvalde ir Tieslietu ministrijas padotībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas īsteno valsts politiku apcietinājuma kā drošības līdzekļa un brīvības atņemšanas kā kriminālsoda izpildes jomā. Amatpersona ir persona ar atbilstošu profesionālo izglītību, kvalifikāciju un speciālo dienesta pakāpi, kura devusi zvērestu un dienē Pārvaldē. Amatpersonas tiesības un pienākumus nosaka Ieslodzījuma vietu pārvaldes likums un Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likums. Vakance: vecākais inspektors (psihologs), 5413 02 Slodze: pilna Atalgojums: no 1800 EUR līdz 2040 EUR Darbavieta: Ieslodzījuma vietu pārvaldes Valmieras cietums – Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov., LV-4219 Kontaktinformācija: 64123906; 67290148, pasts@ievp.gov.lv CV un motivācijas vēstuli sūtīt: pasts@ievp.gov.lv; valmieras.cietums@ievp.gov.lv Prasības kandidātam: Atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā noteiktajām prasībām: ir Latvijas pilsonis; vecums no 18 līdz 40 gadiem; amata pienākumu pildīšanai nepieciešama profesionālā augstākā izglītība – maģistra grāds psiholoģijā; atbilstība Psihologu likumā noteiktajām prasībām un praktiskā pieredze; apliecinājums, ka psihologs ir reģistrēts Psihologu reģistrā; līgums par pārraudzību noslēgts ar sertificēto psihologu-pārraugu (juridiskās psiholoģijas vai klīniskās psiholoģijas jomā) vai psihologa sertifikāts; latviešu valodas zināšanas vismaz C līmeņa 2.pakāpē; fiziskā sagatavotība atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 28.05.2013. noteikumi Nr.288 "Fiziskās sagatavotības prasības Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm"); veselības stāvoklis un psiholoģiskās īpašības atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām (Ministru kabineta 21.11.2006. noteikumi Nr.970 "Noteikumi par Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm un amatpersonu amata kandidātiem nepieciešamo veselības stāvokli un psiholoģiskajām īpašībām un veselības stāvokļa un psiholoģisko īpašību pārbaudes kārtību"); nav sodīts par tīšu noziedzīgu nodarījumu – neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas; nav notiesāts par tīšu noziedzīgu nodarījumu, atbrīvojot no soda; nav saukts pie kriminālatbildības par tīša noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, izņemot gadījumu, kad amatpersona ir saukta pie kriminālatbildības, bet kriminālprocess pret to izbeigts uz reabilitējoša pamata; nav atzīts par rīcībnespējīgu likumā noteiktajā kārtībā; nav atvaļinātas no dienesta Iekšlietu ministrijas sistēmā vai Ieslodzījuma vietu pārvaldē sakarā ar to, ka tām piemērots disciplinārsods – atvaļināšana no dienesta; teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint); spēja plānot un organizēt savu darbu, veicamos uzdevumus izpildīt prioritārā secībā; labas komunikācijas prasmes, augsta psiholoģiskā noturība; spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli; augsta atbildības sajūta, analītiska domāšana, prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos. Pienākumi:Sniegt individuālās psiholoģiskās konsultācijas ieslodzītajiem; Sniegt psiholoģisko palīdzību ieslodzītajiem grupās; Savas kompetences ietvaros piedalīties ieslodzīto risku un vajadzību izvērtējumā; Sadarboties ar citām daļas amatpersonām un darbiniekiem – piedalīties ieslodzīto personu resocializācijas (soda izpildes pasākumu) plānu sastādīšanā, plānu īstenošanas novērtēšanā un plānu korekcijas veikšanā psiholoģiskās aprūpes jomā; Veikt ieslodzīto psiholoģisko izpēti, tai skaitā suicidālas uzvedības riska novērtēšanu; Sniegt pirmo psiholoģisko palīdzību suicīda mēģinājuma un krīžu gadījumos; Veikt ieslodzīto psiholoģiskā stāvokļa novērtējumu, sniegt nepieciešamās rekomendācijas pēc Ieslodzījuma vietas administrācijas pieprasījuma; Sagatavot psihologa atzinumus; Atbilstoši normatīvo aktu prasībām veidot un uzturēt psiholoģisko dokumentāciju. Iestāde piedāvā:Stabilu atalgojumu; Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas; Apmācības profesionālās kvalifikācijas pilnveidei; Sociālās garantijas: ikgadējais apmaksātais atvaļinājums – 30 kalendāra dienas, pēc katriem pieciem izdienas gadiem ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu pagarina par trim kalendāra dienām; papildatvaļinājums viena darba diena, ja personas aprūpē ir viens bērns vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums divas darba dienas, ja personas aprūpē ir divi bērni vecumā līdz 14 gadiem; papildatvaļinājums trīs darba dienas, ja personas aprūpē ir trīs vai vairāki bērni vecumā līdz 18 gadiem vai bērns ar invaliditāti; apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi; pabalsts sakarā ar ģimenes locekļa vai apgādājamā nāvi; pabalsts līdz 50 procentiem no mēnešalgas vienu reizi kalendāra gadā, aizejot ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā; nelaimes gadījuma pabalsts; speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu lēcu un briļļu ietvaru, darba briļļu) iegādes izdevumu atlīdzināšana līdz 100 EUR apmērā. Saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK 13. pantu Pārvalde informē, ka Pārvalde apstrādās Jūsu personas datus, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Pārvalde ir pārzinis Jūsu personas datu apstrādei (adrese: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009, e-pasta adrese: pasts@ievp.gov.lv, personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: datu.specialists@ievp.gov.lv. Plašāka informācija par personas datu apstrādi ir pieejama: https://www.ievp.gov.lv/lv/datu-aizsardziba Profesija: PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Dzirnavu iela 32, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 4 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-07-31 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz pasts@ievp.gov.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (maģistra grāds)

Mūsu partneri