Valmieras hokejistiem zaudējums Daugavpilī

Pagājušajā svētdienā Valmieras hokeja klubs Daugavpilī aizvadīja pirmo izbraukuma spēli sezonā. Ne bez ārēju spēku palīdzības, ar rezultātu 2:6 valmierieši atzina Daugavpils komandas pārākumu. Vārtus “Valmieras HK/BSS/VIA” labā guva Pauls Krūmiņš un Augusts Veidenbaums.

Debiju Valmieras komandas rindās piedzīvoja aizsargs Krišjānis Reinfelds. Par “Valmieras HK/BSS/VIA” vārtu drošību rūpējās Markuss Žukovskis, kurš komandas vārtos rādīja atzīstamu sniegumu. Spēles Daugavpilī bijušas zīmīgas ar soģu palīdzību vietējai komandai, arī šī reize nebija izņēmums. Jau pašā spēles sākumā arbitri pieņēma vairākus diskutablus lēmumus, kas palīdzēja mājiniekiem veiksmīgāk uzsākt spēli.

Piektajā minūtē pēc Mikus Ozola aktīvās spēles aiz pretinieka vārtiem, teatrāli nokrita mājinieku uzbrucējs Artūrs Kuzmenkovs, kura karjeras ceļi vijušies arī cauri Rīgas “Dinamo” saimniecībai. Pēc 30 sekundēm mazākumā, par ripas izmešanu ārpus spēles laukuma vēl vienu noraidījumu nopelnīja viesu hokejisti. Daugavpils hokejistiem bija nepieciešamas 17 sekundes, lai realizētu lielo vairākumu un atklātu rezultātu. Perioda sestajā minūtē Valmieras komandas vārtu priekšā dūres izvicināja aizsargs Ričards Stinkurs un viesu hokejists Renāts Vabiščevičs. Mājinieks saņēma divu minūšu noraidījumu, kamēr valmierietis 2+10 minūšu lielu sodu. Pēc neilga laika Valmieras komandā sekoja vēl viens noraidījums. Lielajā vairākumā daugavpilieši guva vienus vārtus, pēcāk 5:4 mājinieki bija precīzi vēl vienu reizi. Astotajā minūtē “Daugavpils/LDZ Cargo” bija vadībā ar 3:0. Valmiera pieprasīja pusminūtes pārtraukumu. Perioda vidusdaļā vēl vienu cīņas paraugstundu nodemonstrēja Aivars Anis, cīnoties ar Vadimu Vabiščeviču. Trīsarpus minūtes pirms perioda beigu signāla, Daugavpils panāca 4:0. Ar šādu rezultātu noslēdzās trešdaļa.

Līdz otrā perioda vidum abas komandas bija apmainījušās ar noraidījumiem. 11. minūtē Valmieras hokejisti vairākumā guva savus pirmos vārtus spēlē. Precīzs bija Pauls Krūmiņš. Pēc mazāk, kā trim minūtēm, viesi guva otros vārtus vairākumā, Augusts Veidenbaums panāca 2:4. Trešdaļas izskaņā atkal pie Valmieras komandas vārtiem risinājās kaujas elementu paraugstunda. Savu dueli uzsāka jaunais aizsargs Harijs Šmits un mājinieku uzbrucējs Renāts Vabiščevičs. Pēcāk, kad cīņas karstums jau bija noslāpēts, daugavpilietis nelikās mierā un uzbrukuma jaunajam aizsargam no muguras. Šis incidents atkal pierādīja, ka tiesneši ir izlaiduši spēli no rokām. Trešdaļa noslēdzās ar Valmieras komandas uzvaru 2:0.

Trešā perioda otrajā minūtē Daugavpils hokejisti guva vārtus mazākumā. Ilgi nebija jāgaida, kad valmieriešiem atkal tika piešķirts noraidījums. Spēles 51. minūtē mājinieki guva sestos un beidzamos vārtus spēlē. Valmieriešiem bija vēl viena iespēja spēlēt vairākumā, bet neko produktīvu neizveidoja. Spēles gala rezultāts – 2:6.

Liels paldies mazajiem hokejistiem un viņu vecākiem, kuri Daugavpilī atbalstīja Valmieras hokejistus. Jau šosvētdien “Valmieras HK/BSS/VIA” mājās uzņems  HS “Rīga 2001” komandu, spēles sākums plkst. 15:30.

Daugavpils/LDZ Cargo – Valmieras HK/BSS/VIA 6:2 (4:0, 0:2, 2:0)

Vārti: 05:19 V. Vabiščevičs (Jegorovs, Kuzmenkovs, vair.) 1:0, 06:45 Ļeščovs (Kuzmenkovs, Kokins, vair.) 2:0, 07:53 V. Vabiščevičs (Kuzmenkovs, vair.) 3:0, 16:30 Ļeščovs (Kokins, Kudrjavskis) 4:0, 30:49 Krūmiņš (Veidenbaums, Gaisiņš, vair.) 4:1, 33:09 Veidenbaums (Gaisiņš, Anis) 4:2, 41:17 Kokins (V. Vabiščevičs, Kudrjavskis, maz.) 5:2, 50:10 Kokins (Kudrjavskis, Kurelass).

Valmieras tehnikums aicina darbā METĀLAPSTRĀDES SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1402 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Metālapstrādes skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Valmieras tehnikums aicina darbā INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJU TEHNOLOĢIJAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1259 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “IKT skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)