Sīvā cīņā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” gūst uzvaru pret “BK Ogre/ Kumho Tyre-2”

Lasīšanas laiks: 3 min

Ceturtdien, 22.decembrī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīja pēdējo šī gada LBL2 mājas spēli, kurā spēkiem mērojās ar “BK Ogre/ Kumho Tyre-2”. Pirmo spēles puslaiku mājinieki pavadīja iedzinējos un arī noslēdzošajās ceturksnī komandas aizvadīja sīvu cīņu. Izšķirošos punktus guva R.Ermansons veicot divus rezultatīvus soda metienus, maču noslēdzot ar 79:77 valmieriešu labā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sabiedrisko attiecību speciāliste Anžela Geļjanu.

Pirmā ceturtdaļa aizsākas par labu mājiniekiem ar T.Kohanova rezultatīvajām piespēlēm E.Ivanovam un vēlāk arī K.Dubultam. Savukārt pirmos punktus pretiniekiem guva J.Lasmanis pēc A.Berkolda rezultatīvās piespēles. Sekmīgais T.Kohanova trīs punktu metiens lēcienā panāca 6 punktu pārsvaru laukuma saimnieku labā (12:6). Tomēr veiksmīgas saspēles rezultātā viesi ātri piedzina rezultāta starpību līdz neizšķirtam ar 16:16 un M.Kokina rezultatīvais tālmetiens panāca pārsvaru, kuru komanda noturēja līdz ceturtdaļas beigām (18:24).

Pēc R.Mihailova divu punktu guvuma no groza apakšas valmierieši sekmīgi aizsāka otro ceturtdaļu. Spraigā cīņā komanda turpināja atspēlēties un K.Dubulta precīzais divu punktu metiens panāca neizšķirtu (30:30). Komandas cīnījās punkts punktā, taču spēles puslaiks noslēdzās ar 36:40, viesu labā.

Trešajā ceturtdaļā Vidzemes Augstskolas studenti sadeldēja rezultāta starpību, un R.Mihailova rezultatīvais divu punktu guvums panāca 51:50. Ceturtdaļu noslēdza T.Kohanova precīzais soda metiens, un tablo vēstīja par 53:51 mājinieku labā. Noslēdzošajā ceturksnī laukuma saimnieki aizvadīja sīvu cīņu. Jau mača sākumā pretinieki panāca neizšķirtu ar 55:55, tomēr vidzemnieki guva pārsvaru, kuru komanda noturēja līdz pēdējām spēles minūtēm. Pēc J.Lašamaņa diviem soda metieniem un K.Dubulta rezultatīva soda metiena tablo ziņoja par neizšķirtu ar 77:77. Maču noslēdza R.Ermansona rezultatīvie soda metieni un vidzemnieki guva uzvaru ar 79:77.

“Šī bija ļoti laba Ziemassvētku dāvana skatītājiem. Nākošajā gadā apņemamies neiesākt tik vāji spēles kā šoreiz. Iespējams, ka jūtamas sekas pēc otrdienas mača un bija zināms spēku izsīkums vai arī nebijām pietiekoši sagatavojušies, jo pieļāvām to, ka pretinieki diktē savus noteikumus. Spēlējām pasīvāk, ar nepietiekošu cīņas sparu, ko viesi sajuta, līdz ar to komandai bija jāiespringst un sekmīgu rezultātu”, spēli komentēja komandas treneris R.Zeile.

Komandas kapteinis R.Mihailovs par aizvadīto spēli: “Šeit derētu diezgan klasiska frāze: “Labāk nesmuka uzvara, nekā skaists zaudējums”. Uzskatu, ka šis teiciens pilnībā raksturo aizvadīto spēli, jo nospēlējām diezgan vāji, bet, ja ar to pietiek, lai uzvarētu, tad svētkus varam gaidīt ar mierīgu sirdi. Nedomāju, ka iepriekšējās spēles iznākums ietekmēja mūsu sniegumu, jo sportistam spēle beidzās un par to ir jāaizmirst. Līdz ar to aizmirsīsim šo maču un sekmīgāk gatavosimies jaunā gada spēlēm. Komandai un līdzjutējiem vēlu priecīgus un gaišus Ziemassvētkus kā arī laimīgu Jauno gadu!”

Neskatoties uz mājinieku uzvaru, rezultatīvākais “BK Ogre/ Kumho Tyre-2” spēlētājs J.Lasmanis uzskatīja, ka nospēlēts labi: “Ņemot vērā to, ka šodien mums iztrūka vismaz divi atslēgas spēlētāji, nospēlējām labi, jo sastāvā šobrīd atrodas gan pieredzējuši spēlētāji, gan arī daudz jauno un tiem ir tāls ceļš ejams līdz šāda līmeņa spēlēm. Līdz ar to resursi bija daudz mazāki nekā mājinieku komandai. Pašu pieļautās kļūdas nedeva iespēju pacīnīties par uzvaru. Sezonai ejot, paliekam ar vien labāki, bet nav vēl bijis mačs, kurā komanda būtu pilnā sastāvā. Cerams, ka varēsim visi savākties un savstarpēji saspēlēties, lai otrajā aplī arī “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” parādītu to, ko spējam un mājas spēle uzvarētu”.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: „BK Ogre/ Kumho Tyre-2”
(18-24, 36-40, 53-51, 79-77)

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Dubults 20+7ab, Mihailovs 20+5ab, Grīnbergs 15, Kohanovs 11+9rp, Ermansons 8, Eglītis 3+9ab, Ivanovs 2+5rp, Riekstiņš, Vēveris, Apsītis

“BK Ogre/ Kumho Tyre-2”: Lasmanis 29+13ab+5rp, Kokins 18+6ab, Jēkabsons 15+8ab, Pabrieža 8, Steinbergs 3, Berkolds 2+5rp, Rocēns 2, Brencāns, Naumenko

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām darbā PERSONĀLA SPECIĀLISTU MĒS TEV UZTICĒSIM: plānot un organizēt darbinieku kvalifikācijas celšanas kursus un apmācības plānot un organizēt pilnu personāla atlases ciklu uzturēt personāla lietvedības sistēmu, sagatavojot un izstrādājot visa veida personāla dokumentus organizēt un veikt atvaļinājumu grafika plānošanu, apstiprināšanu un izpildi organizēt un vadīt darbinieku novērtēšanas procesu organizēt un nodrošināt komercsabiedrības dokumentu arhivēšanas procesu atbilstoši tiesību aktu prasībām organizēt un kontrolēt veselības pārbaudes darbiniekiem (sagatavot un izsniegt nosūtījumus) veikt darbinieku ikmēneša darba grafiku pārbaudi, saskaņošanu un darbinieku nostrādāto stundu un virsstundu analīzi veikt komercsabiedrības darbinieku darbnespējas lapu uzskaiti iesaistīties komercsabiedrības iekšējo pasākumu un aktivitāšu organizēšanā atbalstīt un sniegt konsultācijas kolēģiem personāla vadības jautājumos NOVĒRTĒSIM, JA TEV BŪS: vēlme un interese attīstīties personāla vadības jomā augstākā izglītība personāla vadībā ne mazāk kā divu gadu pieredze līdzvērtīgā amatā augsta atbildības sajūta, precizitāte un spēja argumentēt savu viedokli teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes, vēlme sniegt atbalstu citiem kolēģiem zināšanas lietvedībā un dokumentu pārvaldībā labas datorprasmes un esi gatava/-s savu digitālo prasmju attīstīšanai un pilnveidošanai pieredze darbā ar resursu vadības sistēmām, piemēram, Microsoft Business Solutions Navision teicamas latviešu valodas zināšanas pieredze darbā ar vizuālo materiālu sagatavošanu programmās, piemēram, Corel Draw, Adobe Illustrator MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: ikmēneša atalgojumu EUR 1300 līdz EUR 1450 bruto (viss atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes) darbu stabilā uzņēmumā sadarbību uz nenoteiktu laiku normālu darba laiku (piecu dienu darba nedēļa, 40 stundas nedēļā) dinamisku un profesionālu darba vidi pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas polisi darba vietu mūsdienīgā un labiekārtotā birojā Brandeļos, Kocēnu pagastā CV un motivācijas vēstuli ar norādi vakancei „Personāla speciālists” līdz š.g. 26. maijam iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv Informācija 64229332 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies nedēļas laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: PERSONĀLA SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-26