Valmieras Ziņas

Pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši deviņi cilvēki

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī Ceļu satiksmes negadījumos cietuši deviņi cilvēki, liecina Valsts policijas informācija.

Cēsu novadā, Vaives pagastā, ceļa pievada “Rāmuļu stacija” pirmajā kilometrā 1978.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Audi” nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās, kā rezultātā auto ietriecās kokā. Pēc negadījuma slimnīcā nogādāts automašīnas pasažieris – 1987.gadā dzimis vīrietis.

Pārgaujas novadā, Raiskuma pagastā 1995.gadā dzimis vīrietis netika galā ar motociklu un krita. Pēc negadījuma vīrietis nogādāts slimnīcā.

Liepājā, Pulvera ielas krustojumā ar 14.novembra bulvāri, 1992.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu “VW Golf”, veicot kreiso pagrieziena manevru, nepalaida garām pretī braucošo auto “Opel Astra”, kuru vadīja 1967.gadā dzimušais vīrietis, kā rezultātā notika sadursme. Pēc negadījuma 1992.gadā dzimusī sieviete nogādāta slimnīcā.

Mārupes novadā, Jaunmārupē, Mazcenu alejas krustojumā ar Ziedkalnu ielu notika sadursme starp automašīnu “Nissan” kuru vadīja 1974.gadā dzimusi sieviete, un automašīnu “Toyota”, kuru vadīja 1980.gadā dzimis vīrietis. Pēc negadījuma slimnīcā nogādāta automašīnas “Nissan” vadītāja.

Rīgā, Skuju ielas krustojumā ar Vecāķu prospektu, notika sadursme starp vieglo automašīnu, kuru vadīja 1958.gadā dzimis vīrietis, un velosipēdu, kuru vadīja 1975.gadā dzimis vīrietis. Pēc negadījuma velosipēdists nogādāts slimnīcā.

Rīgā, Viestura prospektā 31 notika sadursme starp automašīnu “Ford”, kuru vadīja 1935.gadā dzimis vīrietis, un automašīnu “BMW”, kuru vadīja 1984.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā cieta automašīnas “Ford” vadītājs, kurš tika nogādāts slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 69 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši deviņi cilvēki, to skaitā arī viens velosipēda vadītājs. Rīgas reģionā reģistrētas 32 avārijas, kurās cietuši seši cilvēki.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi GRĀMATVEDI Galvenie amata pienākumi: reģistrēt un iegrāmatot saimnieciskos darījumus ar kreditoriem grāmatvedības reģistros, pamatojoties uz attaisnojuma dokumentiem sekot saistību apmaksas termiņiem un sagatavot maksājumu uzdevumus maksājumu veikšanai krājumu un pamatlīdzekļu uzskaites veikšana veikt grāmatvedības datu kontroli elektroniskās inventarizācijas veikšana citu nepieciešamo grāmatvedības uzdevumu izpilde Prasības kandidātiem: augstākā vai profesionālā izglītība finansēs, grāmatvedībā vai citā atbilstošā specialitātē zināšanas grāmatvedību reglamentējošos normatīvajos aktos pieredze grāmatveža darbā pēdējo 3 gadu laikā vēlama pieredze darbā resursu vadības sistēmā “Horizon”, kas tiks uzskatīta par priekšrocību labas MS Office zināšanas labas komunikācijas un sadarbības prasmes spēja organizēt darbu, kā arī patstāvīgi pieņemt lēmumus teicamas latviešu valodas zināšanas Piedāvājam: darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem labumu grozu atbilstoši koplīgumam līdzmaksājumu sporta aktivitātēm atalgojumu no EUR 1400 pirms nodokļu nomaksas Pieteikties līdz 2026.gada 19.martam, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: GRĀMATVEDIS (KONSULTANTS) Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-03-19 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri