Valmieras Ziņas

82% Kocēnu novada iedzīvotāju informāciju par pašvaldību vērtē kā pietiekamu

Lasīšanas laiks: 2 min

82% Kocēnu novada iedzīvotāju uzskata, ka viņiem ir pietiekami daudz informācijas par pašvaldības darbību, bet 16% norādījuši, ka informācijas trūkst, liecina Kocēnu novada domes rīkotās iedzīvotāju aptaujas rezultāti.

Galvenokārt informācijas trūcis jautājumos par uzņēmējdarbību, tostarp esošajiem uzņēmējiem un uzņēmējdarbības iespējām Kocēnu novadā.

Iedzīvotāji norādījuši, ka viņiem Kocēnu novads asociējas ar Dikļiem kā pirmo Dziesmu svētku norises vietu, florbola komandām, vairākiem uzņēmējdarbības pārstāvjiem, Sietiņiezi, Zilokalnu un citiem elementiem. Savukārt par personu, kas respondentiem visvairāk asociējas ar Kocēnu novadu, 44% aptaujas anketu atzīts novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis (NA), bet 15% – domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Jānis Dainis (NA).

Vērtējot Kocēnu novada domes paveiktos darbus pēc to nozīmības, iedzīvotāji visatzinīgāk novērtējuši Kocēnu pagasta pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” ēku Kocēnos un Rubenē renovāciju, LED apgaismojuma ierīkošanu, pašvaldības finanšu ieguldījumus izglītības iestāžu tehniskā stāvokļa uzlabošanā, Kokmuižas pils partera izveidi, kā arī Rubenes ciemā īstenotos labiekārtošanas darbus.

Kā liecina aptaujas rezultāti, pozitīvu vērtējumu saņēmusi arī pērn iedibinātā Rubenes ciema svētku tradīcija, brīvpusdienu piešķiršana Kocēnu novada izglītības iestāžu skolēniem, kā arī īstenotie ūdenssaimniecības sistēmu rekonstrukcijas projekti.

2014.gadā iedzīvotāji rosina pašvaldību prioritāri pievērsties ūdensapgādes sistēmas uzlabošanai un privātīpašumu sakārtošanai, kā arī vides labiekārtošanai. Tāpat respondenti izteikuši nepieciešamību pēc biežākām policistu pārbaudēm gan apdzīvoto vietu centros, gan uz lauku ceļiem.

Iedzīvotāji norādījuši arī nepieciešamību uzlabot medicīnas pakalpojumu pieejamību novadā, dažādu kursu un apmācību iespējas, kā arī bankomāta pieejamību.

Vēršoties pēc informācijas vai palīdzības Kocēnu novada domē, 46% respondentu ir bijuši pilnībā apmierināti ar darbinieku attieksmi, bet 52% – drīzāk apmierināti. Domes sadarbību ar iedzīvotājiem 48% aptaujas dalībnieku novērtējuši kā labu, 32% – kā nepietiekamu un 18% – kā teicamu. Kā norādīja pašvaldībā, šajā jautājumā saņemti priekšlikumi turpināt līdzšinējo praksi un regulāri organizēt tikšanās ar iedzīvotājiem.

Iedzīvotāju aptaujā piedalījās 60 respondentu.

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri