Valmieras Ziņas

8 padomi, kā izvēlēties labāko sadzīves tehniku virtuvei

Lasīšanas laiks: 4 min

Virtuve pavisam noteikti ir mājokļa svarīgākā telpa, tādēļ svarīgi, lai tā ir ne tikai vizuāli pievilcīga, bet arī funkcionāla. To iespējams panākt, rūpīgi izstrādājot dizainu, pārdomājot katras lietas izvietojumu, kā arī izvēloties piemērotu sadzīves tehniku. Mūsdienās virtuves sadzīves tehnikas piedāvājums ir ļoti plašs, līdz ar to atrast labāko var būt sarežģīts uzdevums. 

Plānojat savas virtuves atjaunošanu vai remontu?  Mēs Jums palīdzēsim neapjukt un izvēlēties piemērotāko savai virtuvei – lūk, 8 padomi, kā izvēlēties labāko sadzīves tehniku virtuvei!

Izveidojiet plānu

Lai būtu drošs, ka iegādājaties visu nepieciešamo, sākumā ieteicams izveidot plānu – apskatiet virtuvi, lai saprastu, kādas ierīces nepieciešamas un bez kā varētu iztikt! Tā kā virtuves sadzīves tehnikas izvēles process nav ātrs un vienkāršs, nebaidieties laika gaitā plānā veikt izmaiņas. Ņemiet vērā, ka plānam nav jābūt profesionālam, kā plāns var kalpot arī gluži vienkārši virtuves skice, kas ar brīvu roku uzzīmēta uz papīra.

Nosakiet pieejamo budžetu

Lai arī cik ļoti mēs to nevēlētos atzīt, galvenokārt mūsu izvēles atkarīgas tieši no pieejamā budžeta. Neuztraucieties, ja Jūsu finansiālās iespējas ir ierobežotas, jo mūsdienās virtuves sadzīves tehnikas piedāvājums ir ļoti plašs, līdz ar to katrs var atrast savām vēlmēm un vajadzībām piemērotu risinājumu – atliek vien veltīt nedaudz laika dažādu pārdevēju, kā arī veikala piedāvājumu salīdzināšanai.

Apdomājiet savu un mājinieku dzīvesveidu

Izvēloties sadzīves tehniku virtuvei, apdomājiet arī savu un savu mājinieku dzīvesveidu – izvērtējiet gan to, kā mēdzat izmantot virtuvi pašreiz, gan to, kā tā varētu tikt izmantota nākotnē!

Mēdzat gatavot labumus ziemai? Iespējams, var noderēt lielāka saldētava. Ikdienā esat ļoti aizņemts? Iespējams, var noderēt mikroviļņu krāsns. Esat liela ģimene un ikdienā mēdzat bieži gatavot? Iespējams, var noderēt lielākas ietilpības cepeškrāsns. Tādā veidā apdomājiet katru virtuves ierīci! Turklāt, šajā procesā ieteicams konsultēties arī ar citiem ģimenes locekļiem, tādējādi izveidojot sarakstu, kurā saskaņotas visu mājinieku vēlmes un vajadzības!

Nepārspīlējiet ar funkcijām

Viena no visbiežāk pieļautajām kļūdām, izvēloties sadzīves tehniku virtuvei – tiek izvēlētas ierīces, kas aprīkotas ar neskaitāmām funkcijām, kas ikdienā nemaz nav nepieciešamas. Jāņem vērā, ka funkcijas iet roku rokā ar cenu – jo tās vairāk un dažādākas, jo augstāka ir ierīces cena, tādēļ esiet uzmanīgs un rūpīgi apdomājiet katras ierīces funkciju nepieciešamību!

Nosakiet precīzus izmērus

Diez vai Jūs vēlētos iegādāties sadzīves tehniku virtuvei un pēc tam secināt, ka tā ir par mazu vai lielu vai, ļaunākajā gadījumā, to nav iespējams nogādāt līdz virtuvei, tādēļ svarīgi noteikt precīzus izmērus!

Sākumā izmēriet virtuves telpu un katrai ierīcei paredzēto vietu, pēc tam apskatiet ierīču izmērus un salīdziniet tos. Svarīgi – neaizmirstiet izmērīt arī durvju ailes, koridora platumu u.c. vietas, pa kurām ierīces tiks nogādātas līdz virtuvei! Arī šeit var palīdzēt ar brīvu roku uzskicēts plāns, kas papildināts ar mērījumiem.

Izvēlieties – iebūvēta vai brīvi stāvoša tehnika?

Domājot par izvēli starp iebūvētu un brīvi stāvošu virtuves sadzīves tehniku, ņemiet vērā – iebūvētas ierīces piemērotas tiem, kas vēlas ietaupīt vietu un tiem, kam svarīga drošība, jo mājās ir mājdzīvnieki un bērni, savukārt brīvi stāvošas ierīces piemērotas tiem, kas ir tradicionālu ierīču piekritēji un tiem, kam netrūkst vietas.

Pieskaņojiet dizainu

Kad esat sapratis savas finansiālās iespējas, vēlmes un vajadzības, varat sašaurināt izvēles iespējas, nosakot vēlamo virtuves sadzīves tehnikas dizainu. Nekad nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties klasiskas, vienkārša dizaina ierīces melnā, baltā un sudraba krāsā, tomēr ņemiet vērā, ka virtuves sadzīves tehnika var kalpot arī kā virtuves akcents, tādēļ nebaidieties no spilgtākām ierīcēm! Vienkāršāk būs tiem, kuriem jau ir vīzija un/vai virtuve jau ir daļēji iekārtota, savukārt, ja šaubāties par savām spējām, varat piesaistīt dizaineri, kurš palīdzēs!

Izvēlieties uzticamu pārdevēju

Virtuves sadzīves tehnika prasa ievērojamu finansiālu ieguldījumu, līdz ar to svarīgi izvēlēties uzticamu pārdevēju, kurš piedāvā ne vien plašas izvēles iespējas, bet ir pretimnākošs un gatavs atbildēt uz ikvienu Jūsu jautājumu.

Viens no populārākajiem sadzīves tehnikas pārdevējiem ir interneta veikals 220.lv – sadzīves tehnika internetā varētu biedēt, tomēr tas ir lielisks veids, kā ietaupīt laiku un naudu, turklāt piedāvājumu iespējams aplūkot jebkurā sev ērtā laikā un vietā. Turklāt sadzīves tehnika interneta veikalā pieejama  plašā izvēlē, tādēļ atrast piemērotāko būs daudz vienkāršāk.

Rokas blenderi, kā arī visā pasaulē iecienītie un modernie Illy kafijas automāti interneta lielveikalā 220.lv ir TOP virtuves preces – ienāciet un apskatiet piedāvājumu jau tūlīt pat!  Ja kāda iemesla dēļ iegādātā ierīce neattaisno cerības, ņemiet vērā, ka, iepērkoties internetā, spēkā ir distances līgums, kas paredz, ka iegādāto preci 14 dienu laikā var atgriezt pārdevējam.

Virtuve ir telpa, kurā pavadām daudz laika, tādēļ esiet uzmanīgs attiecībā uz izvēlēm, kas jāveic, atjaunojot vai remontējot virtuvi! Lai izdodas iekārtot virtuvi, kurā ir vēlme atgriezties atkal un atkal!

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība aicina darbā uz nenoteiktu laiku (1 slodze - 40 stundas nedēļā) APKOPĒJU DIENESTA VIESNĪCĀ (turpmāk – Iestāde) (darba vietas adrese: Ausekļa iela 25B, Valmiera, Valmieras novads). Ja Tev ir vēlme: • uzkopt ar rokām Iestādes telpas; • uzkopt ar grīdas mazgāšanas mašīnu Iestādes koplietošanas telpas; • mazgāt grīdas, mazgāt logus un to rāmjus, palodzes, spoguļus, radiatoru virsmas, slaucīt putekļus; • veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu saskaņā ar higiēnas prasībām un telpu uzkopšanas plānu; • papildināt personīgās higiēnas līdzekļu daudzumu koplietošanas tualetēs; • kopt iestādes telpaugus; • veikt telpu sagatavošanu un uzkopšanu īrnieku /viesu uzņemšanai dienesta viesnīcā; un ja Tev ir: • vispārējā vidējā vai pamatizglītība; • valsts valodas prasmes augstākā līmenī; • pozitīva, atbildīga un rūpīga attieksme pret darbu; • psiholoģiskā noturība, sadarbības prasmes un augsta saskarsmes kultūra. mēs piedāvājam: • atalgojumu 500 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • darbu radošā un pozitīvi noskaņotā kolektīvā; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 7. jūlijam plkst.12.00 personīgi (adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: personals@valmierasnovads.lv. Tālrunis informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 25B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-07 Kontaktpersona: personals@valmierasnovads.lv, 64207148, 64207156 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Viestura vidusskola ar 1. septembri aicina darbā latviešu valodas un literatūras skolotāju Ja Jūs vēlaties: • pildīt skolotāja pienākumus, atbilstoši mācību priekšmeta Valsts izglītības standarta prasībām; • plānot un organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši skolas mērķiem un uzdevumiem; • veidot lietišķu sadarbību ar skolas darbiniekiem, izglītojamajiem, viņu vecākiem un citu institūciju darbiniekiem; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” prasībām; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, psiholoģiskā noturība; • precizitāte un atbildība darbā; mēs piedāvājam: • darba līgums uz nenoteiktu laiku pilnas slodzes darbam (30 stundas); • darbu radošā, draudzīgā kolektīvā; • stabilu, sakārtotu darba vidi renovētā izglītības iestādē; • atalgojumu 919 EUR mēnesī par vienu pedagoģisko likmi pirms nodokļu nomaksas; • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vvv@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras Viestura vidusskolas kancelejā (adrese: Viestura aleja 3, Valmiera, Valmieras novads) ar norādi „Latviešu valodas skolotāja vakancei” līdz 2022.gada 15. jūlijam. Tālrunis papildu informācijai: 29286619 Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Viestura aleja 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-15 Kontaktpersona: CV ar amata norādi sūtīt uz vvv@valmiera.edu.lv vai iesniegt pers., t.29286619

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” aicina darbā jaunatnes darbinieku/-ci uz nenoteiktu laiku. Ja Tu vēlies: • organizēt darbu ar jaunatni Kocēnu apvienībā; • sadarboties ar jaunatnes politikas īstenošanā iesaistītajām personām un institūcijām; • īstenot un koordinēt informatīvus un izglītojošus pasākumus; • konsultēt jauniešus par pasākumu un projektu izstrādi, īstenošanu, kā arī veicināt jauniešu personības attīstību; un Ja Tev ir : • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • labas angļu valodas zināšanas; • kompetences: vēlme strādāt radoši un piemīt pašiniciatīva; labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; pozitīva un atbildīga attieksme pret darbu; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu, saskaņā ar valsts un pašvaldības izvirzītajām prioritātēm jaunatnes politikas jomā; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • atalgojumu pirms nodokļu nomaksas (atbilstoši 7.mēnešalgas grupai no 690 līdz 865 EUR); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos neteiktajam; • interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu; • darba vietu Valmieras Jauniešu mājā; • radošu, atsaucīgu kolektīvu; • iespējas profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas. Par priekšrocību tiks uzskatīta: • pieredze jaunatnes politikas īstenošanā; • zināšanas un izpratne par jaunatnes lietām un tās reglamentējošiem dokumentiem; • augstākā izglītība sociālajās zinībās un apgūta jaunatnes darbinieka apmācību programma. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz vinda@valmiera.edu.lv, vai personīgi Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda”, adrese: Rīgas iela 42, Valmiera, Valmieras novads, ar norādi „Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” jaunatnes darbinieka/-ces amatam”, līdz 2022.gada 8.jūlijam plkst. 13.00. Tālrunis papildu informācijai: 25663933. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: JAUNATNES DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 42, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-08 Kontaktpersona: Piet.vēstuli, CV, izgl.dok.kopiju ar amata norādi sūtīt uz vinda@valmiera.edu.lv, t.28304268.

Mūsu partneri