Valmieras Ziņas

8 padomi, kā izvēlēties labāko sadzīves tehniku virtuvei

Lasīšanas laiks: 4 min

Virtuve pavisam noteikti ir mājokļa svarīgākā telpa, tādēļ svarīgi, lai tā ir ne tikai vizuāli pievilcīga, bet arī funkcionāla. To iespējams panākt, rūpīgi izstrādājot dizainu, pārdomājot katras lietas izvietojumu, kā arī izvēloties piemērotu sadzīves tehniku. Mūsdienās virtuves sadzīves tehnikas piedāvājums ir ļoti plašs, līdz ar to atrast labāko var būt sarežģīts uzdevums. 

Plānojat savas virtuves atjaunošanu vai remontu?  Mēs Jums palīdzēsim neapjukt un izvēlēties piemērotāko savai virtuvei – lūk, 8 padomi, kā izvēlēties labāko sadzīves tehniku virtuvei!

Izveidojiet plānu

Lai būtu drošs, ka iegādājaties visu nepieciešamo, sākumā ieteicams izveidot plānu – apskatiet virtuvi, lai saprastu, kādas ierīces nepieciešamas un bez kā varētu iztikt! Tā kā virtuves sadzīves tehnikas izvēles process nav ātrs un vienkāršs, nebaidieties laika gaitā plānā veikt izmaiņas. Ņemiet vērā, ka plānam nav jābūt profesionālam, kā plāns var kalpot arī gluži vienkārši virtuves skice, kas ar brīvu roku uzzīmēta uz papīra.

Nosakiet pieejamo budžetu

Lai arī cik ļoti mēs to nevēlētos atzīt, galvenokārt mūsu izvēles atkarīgas tieši no pieejamā budžeta. Neuztraucieties, ja Jūsu finansiālās iespējas ir ierobežotas, jo mūsdienās virtuves sadzīves tehnikas piedāvājums ir ļoti plašs, līdz ar to katrs var atrast savām vēlmēm un vajadzībām piemērotu risinājumu – atliek vien veltīt nedaudz laika dažādu pārdevēju, kā arī veikala piedāvājumu salīdzināšanai.

Apdomājiet savu un mājinieku dzīvesveidu

Izvēloties sadzīves tehniku virtuvei, apdomājiet arī savu un savu mājinieku dzīvesveidu – izvērtējiet gan to, kā mēdzat izmantot virtuvi pašreiz, gan to, kā tā varētu tikt izmantota nākotnē!

Mēdzat gatavot labumus ziemai? Iespējams, var noderēt lielāka saldētava. Ikdienā esat ļoti aizņemts? Iespējams, var noderēt mikroviļņu krāsns. Esat liela ģimene un ikdienā mēdzat bieži gatavot? Iespējams, var noderēt lielākas ietilpības cepeškrāsns. Tādā veidā apdomājiet katru virtuves ierīci! Turklāt, šajā procesā ieteicams konsultēties arī ar citiem ģimenes locekļiem, tādējādi izveidojot sarakstu, kurā saskaņotas visu mājinieku vēlmes un vajadzības!

Nepārspīlējiet ar funkcijām

Viena no visbiežāk pieļautajām kļūdām, izvēloties sadzīves tehniku virtuvei – tiek izvēlētas ierīces, kas aprīkotas ar neskaitāmām funkcijām, kas ikdienā nemaz nav nepieciešamas. Jāņem vērā, ka funkcijas iet roku rokā ar cenu – jo tās vairāk un dažādākas, jo augstāka ir ierīces cena, tādēļ esiet uzmanīgs un rūpīgi apdomājiet katras ierīces funkciju nepieciešamību!

Nosakiet precīzus izmērus

Diez vai Jūs vēlētos iegādāties sadzīves tehniku virtuvei un pēc tam secināt, ka tā ir par mazu vai lielu vai, ļaunākajā gadījumā, to nav iespējams nogādāt līdz virtuvei, tādēļ svarīgi noteikt precīzus izmērus!

Sākumā izmēriet virtuves telpu un katrai ierīcei paredzēto vietu, pēc tam apskatiet ierīču izmērus un salīdziniet tos. Svarīgi – neaizmirstiet izmērīt arī durvju ailes, koridora platumu u.c. vietas, pa kurām ierīces tiks nogādātas līdz virtuvei! Arī šeit var palīdzēt ar brīvu roku uzskicēts plāns, kas papildināts ar mērījumiem.

Izvēlieties – iebūvēta vai brīvi stāvoša tehnika?

Domājot par izvēli starp iebūvētu un brīvi stāvošu virtuves sadzīves tehniku, ņemiet vērā – iebūvētas ierīces piemērotas tiem, kas vēlas ietaupīt vietu un tiem, kam svarīga drošība, jo mājās ir mājdzīvnieki un bērni, savukārt brīvi stāvošas ierīces piemērotas tiem, kas ir tradicionālu ierīču piekritēji un tiem, kam netrūkst vietas.

Pieskaņojiet dizainu

Kad esat sapratis savas finansiālās iespējas, vēlmes un vajadzības, varat sašaurināt izvēles iespējas, nosakot vēlamo virtuves sadzīves tehnikas dizainu. Nekad nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties klasiskas, vienkārša dizaina ierīces melnā, baltā un sudraba krāsā, tomēr ņemiet vērā, ka virtuves sadzīves tehnika var kalpot arī kā virtuves akcents, tādēļ nebaidieties no spilgtākām ierīcēm! Vienkāršāk būs tiem, kuriem jau ir vīzija un/vai virtuve jau ir daļēji iekārtota, savukārt, ja šaubāties par savām spējām, varat piesaistīt dizaineri, kurš palīdzēs!

Izvēlieties uzticamu pārdevēju

Virtuves sadzīves tehnika prasa ievērojamu finansiālu ieguldījumu, līdz ar to svarīgi izvēlēties uzticamu pārdevēju, kurš piedāvā ne vien plašas izvēles iespējas, bet ir pretimnākošs un gatavs atbildēt uz ikvienu Jūsu jautājumu.

Viens no populārākajiem sadzīves tehnikas pārdevējiem ir interneta veikals 220.lv – sadzīves tehnika internetā varētu biedēt, tomēr tas ir lielisks veids, kā ietaupīt laiku un naudu, turklāt piedāvājumu iespējams aplūkot jebkurā sev ērtā laikā un vietā. Turklāt sadzīves tehnika interneta veikalā pieejama  plašā izvēlē, tādēļ atrast piemērotāko būs daudz vienkāršāk.

Rokas blenderi, kā arī visā pasaulē iecienītie un modernie Illy kafijas automāti interneta lielveikalā 220.lv ir TOP virtuves preces – ienāciet un apskatiet piedāvājumu jau tūlīt pat!  Ja kāda iemesla dēļ iegādātā ierīce neattaisno cerības, ņemiet vērā, ka, iepērkoties internetā, spēkā ir distances līgums, kas paredz, ka iegādāto preci 14 dienu laikā var atgriezt pārdevējam.

Virtuve ir telpa, kurā pavadām daudz laika, tādēļ esiet uzmanīgs attiecībā uz izvēlēm, kas jāveic, atjaunojot vai remontējot virtuvi! Lai izdodas iekārtot virtuvi, kurā ir vēlme atgriezties atkal un atkal!

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat autovadītāju braukšanas kultūru Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienība “Varavīksne” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (profesiju klasifikatora kods 5312 01), darba vietas adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) uz noteiktu laiku (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vispārējā vidējā izglītība (vēlams auklītes sertifikāts vai praktiskā pieredze darbā ar bērniem); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām (C līmenis); • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu no 520 EUR līdz 620 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 8.decembrim personīgi (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv Tālrunis papildu informācijai: 64207544 vai 64281559. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-08

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola uz nenoteiktu laiku aicina darbā remontstrādnieku (1,0 slodzes). Ja Jūs vēlaties: • veikt ikdienas sanitārtehniskos, galdniecības, elektromontāžas, kosmētiskos un remontu darbus; • veikt telpu uzturēšanu, mēbeļu, inventāra pārvietošanu, citus remontdarbus un saimnieciskus darbus; • dažāda cita inventāra, priekšmetu, ierīču u.c. uzstādīšanu un remontdarbus; un Jums ir:   mēs piedāvājam: • atalgojumu 505 EUR pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus; • aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV, pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras sākumskolā, L.Paegles ielā 40A, Valmierā, Valmieras novadā, līdz 2022. gada 16.decembrim plkst.12.00. Tālrunis papildu informācijai: 64223208. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-16

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola (turpmāk – Iestāde) uz noteiktu laiku aicina darbā izglītības psihologu uz 0.5 likmēm. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu izglītības un audzināšanas procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši Iestādes mērķim un uzdevumiem; • veikt izglītojamo psiholoģisko izpēti, sagatavot atzinumus un ieteikumus izglītojamo atbalsta procesam mācībās un adaptācijas periodā; • plānot un realizēt Iestādes atbalsta komandas darbu; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • zināšanas par izglītības jomas un psihologa darbības reglamentējošiem tiesību aktiem; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasme strādāt komandā, atbildība, elastība un iniciatīva; mēs piedāvājam: • iespējas piedalīties Iestādes izaugsmes veicināšanā un profesionālās pilnveidošanās iespējas; • atalgojumu 900 EUR par 1 (vienu) likmi; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV, pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv ar norādi „ Izglītības psihologs/-ģe” līdz 2022. gada 16.decembrim plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64224737. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-12-16

Mūsu partneri