Valmieras Ziņas

8 padomi, kā izvēlēties labāko sadzīves tehniku virtuvei

Lasīšanas laiks: 4 min

Virtuve pavisam noteikti ir mājokļa svarīgākā telpa, tādēļ svarīgi, lai tā ir ne tikai vizuāli pievilcīga, bet arī funkcionāla. To iespējams panākt, rūpīgi izstrādājot dizainu, pārdomājot katras lietas izvietojumu, kā arī izvēloties piemērotu sadzīves tehniku. Mūsdienās virtuves sadzīves tehnikas piedāvājums ir ļoti plašs, līdz ar to atrast labāko var būt sarežģīts uzdevums. 

Plānojat savas virtuves atjaunošanu vai remontu?  Mēs Jums palīdzēsim neapjukt un izvēlēties piemērotāko savai virtuvei – lūk, 8 padomi, kā izvēlēties labāko sadzīves tehniku virtuvei!

Izveidojiet plānu

Lai būtu drošs, ka iegādājaties visu nepieciešamo, sākumā ieteicams izveidot plānu – apskatiet virtuvi, lai saprastu, kādas ierīces nepieciešamas un bez kā varētu iztikt! Tā kā virtuves sadzīves tehnikas izvēles process nav ātrs un vienkāršs, nebaidieties laika gaitā plānā veikt izmaiņas. Ņemiet vērā, ka plānam nav jābūt profesionālam, kā plāns var kalpot arī gluži vienkārši virtuves skice, kas ar brīvu roku uzzīmēta uz papīra.

Nosakiet pieejamo budžetu

Lai arī cik ļoti mēs to nevēlētos atzīt, galvenokārt mūsu izvēles atkarīgas tieši no pieejamā budžeta. Neuztraucieties, ja Jūsu finansiālās iespējas ir ierobežotas, jo mūsdienās virtuves sadzīves tehnikas piedāvājums ir ļoti plašs, līdz ar to katrs var atrast savām vēlmēm un vajadzībām piemērotu risinājumu – atliek vien veltīt nedaudz laika dažādu pārdevēju, kā arī veikala piedāvājumu salīdzināšanai.

Apdomājiet savu un mājinieku dzīvesveidu

Izvēloties sadzīves tehniku virtuvei, apdomājiet arī savu un savu mājinieku dzīvesveidu – izvērtējiet gan to, kā mēdzat izmantot virtuvi pašreiz, gan to, kā tā varētu tikt izmantota nākotnē!

Mēdzat gatavot labumus ziemai? Iespējams, var noderēt lielāka saldētava. Ikdienā esat ļoti aizņemts? Iespējams, var noderēt mikroviļņu krāsns. Esat liela ģimene un ikdienā mēdzat bieži gatavot? Iespējams, var noderēt lielākas ietilpības cepeškrāsns. Tādā veidā apdomājiet katru virtuves ierīci! Turklāt, šajā procesā ieteicams konsultēties arī ar citiem ģimenes locekļiem, tādējādi izveidojot sarakstu, kurā saskaņotas visu mājinieku vēlmes un vajadzības!

Nepārspīlējiet ar funkcijām

Viena no visbiežāk pieļautajām kļūdām, izvēloties sadzīves tehniku virtuvei – tiek izvēlētas ierīces, kas aprīkotas ar neskaitāmām funkcijām, kas ikdienā nemaz nav nepieciešamas. Jāņem vērā, ka funkcijas iet roku rokā ar cenu – jo tās vairāk un dažādākas, jo augstāka ir ierīces cena, tādēļ esiet uzmanīgs un rūpīgi apdomājiet katras ierīces funkciju nepieciešamību!

Nosakiet precīzus izmērus

Diez vai Jūs vēlētos iegādāties sadzīves tehniku virtuvei un pēc tam secināt, ka tā ir par mazu vai lielu vai, ļaunākajā gadījumā, to nav iespējams nogādāt līdz virtuvei, tādēļ svarīgi noteikt precīzus izmērus!

Sākumā izmēriet virtuves telpu un katrai ierīcei paredzēto vietu, pēc tam apskatiet ierīču izmērus un salīdziniet tos. Svarīgi – neaizmirstiet izmērīt arī durvju ailes, koridora platumu u.c. vietas, pa kurām ierīces tiks nogādātas līdz virtuvei! Arī šeit var palīdzēt ar brīvu roku uzskicēts plāns, kas papildināts ar mērījumiem.

Izvēlieties – iebūvēta vai brīvi stāvoša tehnika?

Domājot par izvēli starp iebūvētu un brīvi stāvošu virtuves sadzīves tehniku, ņemiet vērā – iebūvētas ierīces piemērotas tiem, kas vēlas ietaupīt vietu un tiem, kam svarīga drošība, jo mājās ir mājdzīvnieki un bērni, savukārt brīvi stāvošas ierīces piemērotas tiem, kas ir tradicionālu ierīču piekritēji un tiem, kam netrūkst vietas.

Pieskaņojiet dizainu

Kad esat sapratis savas finansiālās iespējas, vēlmes un vajadzības, varat sašaurināt izvēles iespējas, nosakot vēlamo virtuves sadzīves tehnikas dizainu. Nekad nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties klasiskas, vienkārša dizaina ierīces melnā, baltā un sudraba krāsā, tomēr ņemiet vērā, ka virtuves sadzīves tehnika var kalpot arī kā virtuves akcents, tādēļ nebaidieties no spilgtākām ierīcēm! Vienkāršāk būs tiem, kuriem jau ir vīzija un/vai virtuve jau ir daļēji iekārtota, savukārt, ja šaubāties par savām spējām, varat piesaistīt dizaineri, kurš palīdzēs!

Izvēlieties uzticamu pārdevēju

Virtuves sadzīves tehnika prasa ievērojamu finansiālu ieguldījumu, līdz ar to svarīgi izvēlēties uzticamu pārdevēju, kurš piedāvā ne vien plašas izvēles iespējas, bet ir pretimnākošs un gatavs atbildēt uz ikvienu Jūsu jautājumu.

Viens no populārākajiem sadzīves tehnikas pārdevējiem ir interneta veikals 220.lv – sadzīves tehnika internetā varētu biedēt, tomēr tas ir lielisks veids, kā ietaupīt laiku un naudu, turklāt piedāvājumu iespējams aplūkot jebkurā sev ērtā laikā un vietā. Turklāt sadzīves tehnika interneta veikalā pieejama  plašā izvēlē, tādēļ atrast piemērotāko būs daudz vienkāršāk.

Rokas blenderi, kā arī visā pasaulē iecienītie un modernie Illy kafijas automāti interneta lielveikalā 220.lv ir TOP virtuves preces – ienāciet un apskatiet piedāvājumu jau tūlīt pat!  Ja kāda iemesla dēļ iegādātā ierīce neattaisno cerības, ņemiet vērā, ka, iepērkoties internetā, spēkā ir distances līgums, kas paredz, ka iegādāto preci 14 dienu laikā var atgriezt pārdevējam.

Virtuve ir telpa, kurā pavadām daudz laika, tādēļ esiet uzmanīgs attiecībā uz izvēlēm, kas jāveic, atjaunojot vai remontējot virtuvi! Lai izdodas iekārtot virtuvi, kurā ir vēlme atgriezties atkal un atkal!

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandā! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Buratino” aicina darbā skolotāja palīgu (40 stundas nedēļā (viena likme)) uz nenoteiktu laiku.  Darba vietas adrese: Beātes ielā 42, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • veicināt un nostiprināt bērniem pašapkalpošanās prasmes un kultūrhigiēniskās iemaņas; • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • nodrošināt telpu uzkopšanu saskaņā ar higiēnas noteikumu prasībām; • sadarboties ar grupas pedagogiem; un ja Tev ir: • vismaz vispārējā vidējā izglītība; • valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu 714 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • radošu un interesantu darbu atsaucīgā un draudzīgā kolektīvā; • profesionālās pilnveides iespējas un izaugsmes iespējas; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu buratino@valmiera.edu.lv, līdz 2024.gada 15.martam. Tālrunis papildu informācijai: 29151878. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 42, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-15

Ja Tev rūp vides aizsardzība, Tev ir drosme pārstāvēt valsti darbā par zaļāku un labvēlīgāku vidi un Tevi nebaida darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,  iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078) Vidzemes reģionālās vides pārvaldes Piesārņojuma kontroles daļas Valmieras sektora inspektora amatā (divas ierēdņa amata vietas uz noteiktu un nenoteiktu laiku) Piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu valsts pārvaldē; daudzpusīgu darba pieredzi vides aizsardzības jomā un profesionālās attīstības iespējas; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; darbā ievadīšanas apmācību, kā arī kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas; mēnešalgu no 932 līdz 1398 euro pirms nodokļu nomaksas; veselības apdrošināšanu, papildatvaļinājumu no astoņām līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu L.Paegles ielā 13, Valmierā. Uzticēsim Tev: kontrolēt vides aizsardzības normatīvo aktu ievērošanu un izskatīt sūdzības par piesārņojumu; kontrolēt A, B un C kategorijas piesārņojošo darbību uzņēmumu darbību atbilstību vides aizsardzības prasībām; veikt pārbaudes par labāko tehnisko paņēmienu piemērošanu; sagatavot dokumentus un administratīvos aktus par vides aizsardzības un dabas resursu izmantošanu. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vēlams vides zinātnē, dabas zinībās vai vides inženierzinātnēs, taču izskatīsim arī pieteikumus ar augstāko izglītību citās jomās; profesionālā darba pieredze vides aizsardzības nozarē pēdējo piecu gadu laikā tiks uzskatīta par priekšrocību, novērtēsim iepriekšēju pieredzi dokumentācijas sagatavošanā atbilstoši LR likumdošanai; labas analītiskās, komunikācijas un sadarbības prasmes; prasme un vēlēšanās strādāt komandā; prasme strādāt ar liela apjoma informāciju, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus savas kompetences robežās; augsta atbildības izjūta; labas datora lietošanas prasmes (Microsoft Office); B kategorijas vadīšanas apliecības; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Vidzemes_RVP_PKD_inspektors”) Tālrunis uzziņām: 67084310 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-18 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv

Mūsu partneri