Valmieras Ziņas

5 galda spēles visai ģimenei, ko dāvināt Ziemassvētkos

Galda spēles ģimenei ir aizraujošs veids, kā pavadīt brīvo laiku, stiprināt attiecības un piedzīvot jautrus mirkļus kopā ar tuvākajiem cilvēkiem. Tāpat galda spēles ir arī lieliska dāvana, ko uzdāvināt gan pašiem sev, gan citiem – radu un draugu ģimenēm. Tā kā tuvojas Ziemassvētki, tad noteikti jāatceras par galda spēlēm kā par jēgpilnām dāvanām. 

Piedāvājam iepazīties ar 5 interesantām galda spēlēm ģimenei, ko varat izvēlēties dāvināšanai vai kā papildinājumu savas ģimenes galda spēļu kolekcijai. 

Visas šīs spēles un vēl daudzas citas varat iegādāties interneta veikalā “XS Rotaļlietas”: https://www.xsrotallietas.lv/preces/galda-speles/gimenei.html.

  1. Ģimenes viktorīna “iKNOW”

Spēle “iKNOW” ir ģimenes viktorīna par dažādām tēmām. Jautājumi spēlē veidoti tā, lai tēmu, kurā viņš ir spēcīgs, varētu atrast dažāda vecuma spēlētāji ar atšķirīgām interesēm. Spēle piemērota no 12 gadu vecuma, spēlēt var 2-6 cilvēki. Ar šo spēli varēs ne tikai paspīdēt ar savām zināšanām, bet arī iegūt jaunas zināšanas, kas var noderēt jebkurā dzīves situācijās. Erudīcija ir lieliska īpašība, ar ko lepoties un kuru vienmēr var izkopt vēl vairāk!

  1. Spēle “Latvija”

Arī “Latvija” ir viktorīnas tipa spēle, kas spēlētājiem ļaus pārbaudīt savas zināšanas par Latvijas vēsturi, ģeogrāfiju, sportu, zinātni un daudzām citām tēmām. Šajā faktu spēlē ir iekļauti 2400 dažādi jautājumi, tāpēc spēle būs interesanta ilgu laiku, jo jautājumi neatkārtosies. Spēlē uzvar tas, kuram ir visvairāk pareizo atbilžu. Tā ir ne tikai jautra sacensība, bet arī aizraujošs veids, kā  visai ģimenei kopā apgūta jaunas zināšanas par Latviju.

  1. Spēle “5 sekundes”

Šī ir spēle, kas prasa gan atjautību, gan veiklību. Piecu sekunžu laikā jāspēj sniegt trīs pareizas atbildes uz jautājumiem no uzdevumu kartītēm. Laika atskaitei tiek izmantots speciāls taimeris ar spirāli. Ja ir sniegtas trīs atbildes, iekļaujoties laikā, tad spēlētājs par vienu vietu spēles laukumā pavirza savu spēles kauliņu. Kurš pirmais sasniedz finišu, ir uzvarētājs.

  1. Klasisko spēļu kolekcija “Piecas vienā”

Ja jums mājās vēl nav visu klasisko spēļu, kas jau izturējušas laika pārbaudi, tad laba izvēle, meklējot galda spēles ģimenei, būs spēle, kas apvieno vairākas vienā, šajā gadījumā “Piecas vienā”, kur apvienotas vairākas iemīļotas spēles – dambrete, šahs, domino, krustiņi-nullītes un bekgemons. Visa spēles ietilpst vienā ērta iepakojumā, tāpēc ir viegli paņemt līdzi ceļā. Tā arī būs lieliska dāvana jebkurai ģimenei.

  1. Spēle “Vārdu drudzis”

“Vārdu drudzis” ir spēle visiem, kuri ir vecāki par 8 gadiem. Spēlē var piedalīties 2-6 dalībnieki. Šī ir ļoti dinamiska spēle, kas prasa ātru domāšanu un erudīciju. Spēlētājs uz spēles laukuma izliek burtu kartītes un kategorijas kārti. Pēc tam tiek uzlikts smilšu pulkstenis. Katram dalībniekam ir jānosauc vārds no kategorijas, vārdam jāsākas ar kādu no burtiem, kas redzami uz kartītēm. Pēc katra nosauktā vārda pulkstenis ir jāapgriež. Tas nozīmē, ka nākamā dalībnieka laiks atkarīgs no tā, cik ātri atbildēja iepriekšējais. Jo ilgāk viens dalībnieks domā, jo vairāk laika iegūst nākamais. 

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri