Valmieras Ziņas

5 galda spēles visai ģimenei, ko dāvināt Ziemassvētkos

Galda spēles ģimenei ir aizraujošs veids, kā pavadīt brīvo laiku, stiprināt attiecības un piedzīvot jautrus mirkļus kopā ar tuvākajiem cilvēkiem. Tāpat galda spēles ir arī lieliska dāvana, ko uzdāvināt gan pašiem sev, gan citiem – radu un draugu ģimenēm. Tā kā tuvojas Ziemassvētki, tad noteikti jāatceras par galda spēlēm kā par jēgpilnām dāvanām. 

Piedāvājam iepazīties ar 5 interesantām galda spēlēm ģimenei, ko varat izvēlēties dāvināšanai vai kā papildinājumu savas ģimenes galda spēļu kolekcijai. 

Visas šīs spēles un vēl daudzas citas varat iegādāties interneta veikalā “XS Rotaļlietas”: https://www.xsrotallietas.lv/preces/galda-speles/gimenei.html.

  1. Ģimenes viktorīna “iKNOW”

Spēle “iKNOW” ir ģimenes viktorīna par dažādām tēmām. Jautājumi spēlē veidoti tā, lai tēmu, kurā viņš ir spēcīgs, varētu atrast dažāda vecuma spēlētāji ar atšķirīgām interesēm. Spēle piemērota no 12 gadu vecuma, spēlēt var 2-6 cilvēki. Ar šo spēli varēs ne tikai paspīdēt ar savām zināšanām, bet arī iegūt jaunas zināšanas, kas var noderēt jebkurā dzīves situācijās. Erudīcija ir lieliska īpašība, ar ko lepoties un kuru vienmēr var izkopt vēl vairāk!

  1. Spēle “Latvija”

Arī “Latvija” ir viktorīnas tipa spēle, kas spēlētājiem ļaus pārbaudīt savas zināšanas par Latvijas vēsturi, ģeogrāfiju, sportu, zinātni un daudzām citām tēmām. Šajā faktu spēlē ir iekļauti 2400 dažādi jautājumi, tāpēc spēle būs interesanta ilgu laiku, jo jautājumi neatkārtosies. Spēlē uzvar tas, kuram ir visvairāk pareizo atbilžu. Tā ir ne tikai jautra sacensība, bet arī aizraujošs veids, kā  visai ģimenei kopā apgūta jaunas zināšanas par Latviju.

  1. Spēle “5 sekundes”

Šī ir spēle, kas prasa gan atjautību, gan veiklību. Piecu sekunžu laikā jāspēj sniegt trīs pareizas atbildes uz jautājumiem no uzdevumu kartītēm. Laika atskaitei tiek izmantots speciāls taimeris ar spirāli. Ja ir sniegtas trīs atbildes, iekļaujoties laikā, tad spēlētājs par vienu vietu spēles laukumā pavirza savu spēles kauliņu. Kurš pirmais sasniedz finišu, ir uzvarētājs.

  1. Klasisko spēļu kolekcija “Piecas vienā”

Ja jums mājās vēl nav visu klasisko spēļu, kas jau izturējušas laika pārbaudi, tad laba izvēle, meklējot galda spēles ģimenei, būs spēle, kas apvieno vairākas vienā, šajā gadījumā “Piecas vienā”, kur apvienotas vairākas iemīļotas spēles – dambrete, šahs, domino, krustiņi-nullītes un bekgemons. Visa spēles ietilpst vienā ērta iepakojumā, tāpēc ir viegli paņemt līdzi ceļā. Tā arī būs lieliska dāvana jebkurai ģimenei.

  1. Spēle “Vārdu drudzis”

“Vārdu drudzis” ir spēle visiem, kuri ir vecāki par 8 gadiem. Spēlē var piedalīties 2-6 dalībnieki. Šī ir ļoti dinamiska spēle, kas prasa ātru domāšanu un erudīciju. Spēlētājs uz spēles laukuma izliek burtu kartītes un kategorijas kārti. Pēc tam tiek uzlikts smilšu pulkstenis. Katram dalībniekam ir jānosauc vārds no kategorijas, vārdam jāsākas ar kādu no burtiem, kas redzami uz kartītēm. Pēc katra nosauktā vārda pulkstenis ir jāapgriež. Tas nozīmē, ka nākamā dalībnieka laiks atkarīgs no tā, cik ātri atbildēja iepriekšējais. Jo ilgāk viens dalībnieks domā, jo vairāk laika iegūst nākamais. 

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74 aicina darbā pavāru/-i: Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievadapmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un vēlme strādāt komandā Vēlama atbilstoša izglītība Vēlama darba pieredze sabiedriskās ēdināšanas sektorā Mēs Tev uzticēsim: Dienas sortimentam atbilstošas produkcijas ražošanu Kārtības un tīrības nodrošināšanu savā darba vietā Atalgojums: 3.50 EUR/h – 4.00 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 7.00 EUR/h – 8.00 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci) vai zvanot uz 80007464. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-22 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464.

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā pārdevēju-kasieri. Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Veidot pozitīvu un profesionālu uz klientu orientētu servisa līmeni Nodrošināt efektīvu, ātru pircēju apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus Atalgojums: 3.30 EUR/h – 3.90 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.60 EUR/h – 7.80 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-22 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā pārdevēju (vitrīnas zonā): Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Nodrošināt lapinu un profesionālu klientu apkalpošanu vitrīnas zonā Nodrošināt vizuāli labu preču izkārtojumu plauktos, vitrīnās Sekot preču realizācijas termiņiem Atalgojums: 3.40 EUR/h – 3.80 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.80 EUR/h – 7.60 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-22 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri