Valmieras Ziņas

5 galda spēles visai ģimenei, ko dāvināt Ziemassvētkos

Galda spēles ģimenei ir aizraujošs veids, kā pavadīt brīvo laiku, stiprināt attiecības un piedzīvot jautrus mirkļus kopā ar tuvākajiem cilvēkiem. Tāpat galda spēles ir arī lieliska dāvana, ko uzdāvināt gan pašiem sev, gan citiem – radu un draugu ģimenēm. Tā kā tuvojas Ziemassvētki, tad noteikti jāatceras par galda spēlēm kā par jēgpilnām dāvanām. 

Piedāvājam iepazīties ar 5 interesantām galda spēlēm ģimenei, ko varat izvēlēties dāvināšanai vai kā papildinājumu savas ģimenes galda spēļu kolekcijai. 

Visas šīs spēles un vēl daudzas citas varat iegādāties interneta veikalā “XS Rotaļlietas”: https://www.xsrotallietas.lv/preces/galda-speles/gimenei.html.

  1. Ģimenes viktorīna “iKNOW”

Spēle “iKNOW” ir ģimenes viktorīna par dažādām tēmām. Jautājumi spēlē veidoti tā, lai tēmu, kurā viņš ir spēcīgs, varētu atrast dažāda vecuma spēlētāji ar atšķirīgām interesēm. Spēle piemērota no 12 gadu vecuma, spēlēt var 2-6 cilvēki. Ar šo spēli varēs ne tikai paspīdēt ar savām zināšanām, bet arī iegūt jaunas zināšanas, kas var noderēt jebkurā dzīves situācijās. Erudīcija ir lieliska īpašība, ar ko lepoties un kuru vienmēr var izkopt vēl vairāk!

  1. Spēle “Latvija”

Arī “Latvija” ir viktorīnas tipa spēle, kas spēlētājiem ļaus pārbaudīt savas zināšanas par Latvijas vēsturi, ģeogrāfiju, sportu, zinātni un daudzām citām tēmām. Šajā faktu spēlē ir iekļauti 2400 dažādi jautājumi, tāpēc spēle būs interesanta ilgu laiku, jo jautājumi neatkārtosies. Spēlē uzvar tas, kuram ir visvairāk pareizo atbilžu. Tā ir ne tikai jautra sacensība, bet arī aizraujošs veids, kā  visai ģimenei kopā apgūta jaunas zināšanas par Latviju.

  1. Spēle “5 sekundes”

Šī ir spēle, kas prasa gan atjautību, gan veiklību. Piecu sekunžu laikā jāspēj sniegt trīs pareizas atbildes uz jautājumiem no uzdevumu kartītēm. Laika atskaitei tiek izmantots speciāls taimeris ar spirāli. Ja ir sniegtas trīs atbildes, iekļaujoties laikā, tad spēlētājs par vienu vietu spēles laukumā pavirza savu spēles kauliņu. Kurš pirmais sasniedz finišu, ir uzvarētājs.

  1. Klasisko spēļu kolekcija “Piecas vienā”

Ja jums mājās vēl nav visu klasisko spēļu, kas jau izturējušas laika pārbaudi, tad laba izvēle, meklējot galda spēles ģimenei, būs spēle, kas apvieno vairākas vienā, šajā gadījumā “Piecas vienā”, kur apvienotas vairākas iemīļotas spēles – dambrete, šahs, domino, krustiņi-nullītes un bekgemons. Visa spēles ietilpst vienā ērta iepakojumā, tāpēc ir viegli paņemt līdzi ceļā. Tā arī būs lieliska dāvana jebkurai ģimenei.

  1. Spēle “Vārdu drudzis”

“Vārdu drudzis” ir spēle visiem, kuri ir vecāki par 8 gadiem. Spēlē var piedalīties 2-6 dalībnieki. Šī ir ļoti dinamiska spēle, kas prasa ātru domāšanu un erudīciju. Spēlētājs uz spēles laukuma izliek burtu kartītes un kategorijas kārti. Pēc tam tiek uzlikts smilšu pulkstenis. Katram dalībniekam ir jānosauc vārds no kategorijas, vārdam jāsākas ar kādu no burtiem, kas redzami uz kartītēm. Pēc katra nosauktā vārda pulkstenis ir jāapgriež. Tas nozīmē, ka nākamā dalībnieka laiks atkarīgs no tā, cik ātri atbildēja iepriekšējais. Jo ilgāk viens dalībnieks domā, jo vairāk laika iegūst nākamais. 

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri