Valmieras Ziņas

2019. gada ziemā koncertzālē “Valmiera” daudzveidīga pasākumu programma

2019.gadu koncertzāle “Valmiera” pavadīs skanīgi un enerģijas pilni, tādēļ aicina mūzikas, teātra un laba humora cienītājus uz pasākumiem janvārī un februārī.

Janvārī koncertzālē viesosies iemīļotais latviešu aktieris un dziesminieks Varis Vētra. Džeza un blūza mūzikas cienītājiem būs iespēja dzirdēt izcilus sava žanra meistarus, grupu “Latvian Blues Band”, kas Valmierā koncertēs kopā ar amerikāņu blūza dziedātāju Šannu Vaterstaunu. Savukārt, džeza un klasiskās mūzikas mīļotāji aicināti uz aizraujošo piedzīvojumu koncertā “Klasika satiek džezu”, kurā uz vienas skatuves tiekas divi klasiski sastāvi – džeza trio un stīgu kvartets. Pirmo reizi koncertzālē “Valmiera” viesosies arī lieliskais Liepājas teātris ar izrādi “Nākamgad tai pašā laikā“, kā arī daudzi citi mākslinieki.

Pasākumu programma 2019. gada ziemā:

JANVĀRĪ

3.janvārī plkst. 19:00 YAMAHA mūzikas skolas koncerts “Ziemas Pērles”. Piedalās YAMAHA mūzikas skolas audzēkņi un viesi. Ieeja bez maksas.

11.janvārī plkst. 19:00 VARIS VĒTRA. Solokoncerts.

18.janvārī plkst. 19:00 Erudīcijas spēle “Lielā viktorīna”.

23.janvārī plkst. 18:30 Jāņa Šipkēvica dziesmu izrāde pusaudžiem “ZENĪTS”. Piedalās: Rīgas Doma kora skolas audzēkņi un “LNSO zenītansamblis” Gunta Kuzmas vadībā.

 

FEBRUĀRĪ

8.februārī plkst. 19:00 Erudīcijas spēle “Lielā viktorīna”.

9. februārī plkst. 18:00 viesizrāde “SILVIJA”/ komēdija/. Piedalās profesionālu aktieru grupa: Evija Skulte, Aīda Ozoliņa, Voldemārs Šoriņš, Ivars Puga. Režisors: V. Šoriņš, mūzikas autors Valdis Zilveris.

15.februārī plkst. 19:00 “LATVIAN BLUES BAND” un Šannas Vaterstaunas ( ASV, Shanna Waterstown) blūza koncerts.

17.februārī plkst. 17:00 koncerts “KLASIKA SATIEK DŽEZU”/ Stīgu kvartets un džeza trio/. Džeza trio: Jānis Rubiks (kontrabass), Atis Andersons (klavieres), Jānis Jaunalksnis (sitaminstrumenti). Stīgu kvartets: Kristiāna Ozoliņa (I vijole) Ivars Brīnums (II vijole), Silvija Krauze (alts) un Dārta Svētiņa (čells)

20.februārī plkst. 19:00 Liepājas teātra viesizrāde “NĀKAMGAD TAI PAŠĀ LAIKĀ”. Režisors Sergejs Ščipicins (Sanktpēterburga).

23.februārī plkst. 19:00 komiķa Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde “PLEZĪRS”.

Lai ērti un savlaicīgi uzzinātu informāciju par koncertzālē „Valmiera“ notiekošajiem un plānotajiem pasākumiem, ir iespēja apmeklēt koncertzāles „Valmiera“ mājas lapu  www.koncertzalevalmiera.lv

Mūsu partneri