Valmieras Ziņas

16. maijā aicina talkot Burtnieka ezerā!

Sestdien, 16. maijā, no 10.00 līdz 13.00 Lielās Talkas ietvaros makšķernieki un citi interesenti tiek aicināti uz Matīšu pludmali, lai vienatnē, divatā vai ģimenes lokā dotos ezerā un sakoptu piekrasti no ūdens puses. Talciniekus nodrošinās ar laivām, drošības vestēm, maisiem un atkritumu uzķeršanas tīkliem.

“Atklājot līdaku sezonu, pamanīju, ka ezers vietumis ir diez gan piedrazots ar dažādiem atkritumiem, tā radās ideja par šādas talkas organizēšanu, kurā var ievērot arī visus valstī noteiktos ierobežojumus. No krasta atkritumiem klāt netiekam, tā nu mēģināsim no ūdens puses! Pilnvērtīga atpūta uz ūdens, darot vērtīgu darbu, spēj iedvesmot, tāpēc ceru, ka atsaucība būs, īpaši no makšķernieku vidus. Pēc talkas krastā pacienāsimies ar siltu tēju,” stāsta biedrības “Burtnieku tūrisma un makšķerēšanas skola” vadītājs Ojārs Beķeris.

Uz Lielās Talkas aktivitātēm Burtnieka ezerā aicina biedrība “Burtnieku tūrisma un makšķerēšanas skola” sadarbībā ar Burtnieku novada pašvaldību un Matīšu pagasta pārvaldi! Par citām talkošanas vietām Burtnieku novadā, kuras pašvaldība iesaka sakopt, aicinām interesēties vietnē talkas.lv vai Burtnieku novada pagastu pārvaldēs.

Plašāka informācija par talku Matīšu laivu kanālā: Ojārs Beķeris, tālr. 29456900. Talkas vietas GPS: 57.719497, 25.213743.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā SIERA RAŽOŠANAS PRESES OPERATORU Cēsu iela 8, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Pārraudzīt un strādāt ar iekārtām, kas pasterizē, homogenizē un mehāniski apstrādā pienu, iekārtām, kas ražo sieru un citus siera produktus; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR; • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc viena nostrādāta gada). Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: blome@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29180953 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri