Valmieras Ziņas

16. maijā aicina talkot Burtnieka ezerā!

Sestdien, 16. maijā, no 10.00 līdz 13.00 Lielās Talkas ietvaros makšķernieki un citi interesenti tiek aicināti uz Matīšu pludmali, lai vienatnē, divatā vai ģimenes lokā dotos ezerā un sakoptu piekrasti no ūdens puses. Talciniekus nodrošinās ar laivām, drošības vestēm, maisiem un atkritumu uzķeršanas tīkliem.

“Atklājot līdaku sezonu, pamanīju, ka ezers vietumis ir diez gan piedrazots ar dažādiem atkritumiem, tā radās ideja par šādas talkas organizēšanu, kurā var ievērot arī visus valstī noteiktos ierobežojumus. No krasta atkritumiem klāt netiekam, tā nu mēģināsim no ūdens puses! Pilnvērtīga atpūta uz ūdens, darot vērtīgu darbu, spēj iedvesmot, tāpēc ceru, ka atsaucība būs, īpaši no makšķernieku vidus. Pēc talkas krastā pacienāsimies ar siltu tēju,” stāsta biedrības “Burtnieku tūrisma un makšķerēšanas skola” vadītājs Ojārs Beķeris.

Uz Lielās Talkas aktivitātēm Burtnieka ezerā aicina biedrība “Burtnieku tūrisma un makšķerēšanas skola” sadarbībā ar Burtnieku novada pašvaldību un Matīšu pagasta pārvaldi! Par citām talkošanas vietām Burtnieku novadā, kuras pašvaldība iesaka sakopt, aicinām interesēties vietnē talkas.lv vai Burtnieku novada pagastu pārvaldēs.

Plašāka informācija par talku Matīšu laivu kanālā: Ojārs Beķeris, tālr. 29456900. Talkas vietas GPS: 57.719497, 25.213743.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA VTU Valmiera aicina darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods) labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · darba samaksu 800 – 1100 EUR (bruto) · sociālās garantijas · dinamisku un profesionālu darba vidi · profesionālu apmācību un karjeras izaugsmes iespējas CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · sūtot pa pastu uz adresi: „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 · Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: CV ar norādi „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri