Valmieras Ziņas

16. maijā aicina talkot Burtnieka ezerā!

Sestdien, 16. maijā, no 10.00 līdz 13.00 Lielās Talkas ietvaros makšķernieki un citi interesenti tiek aicināti uz Matīšu pludmali, lai vienatnē, divatā vai ģimenes lokā dotos ezerā un sakoptu piekrasti no ūdens puses. Talciniekus nodrošinās ar laivām, drošības vestēm, maisiem un atkritumu uzķeršanas tīkliem.

“Atklājot līdaku sezonu, pamanīju, ka ezers vietumis ir diez gan piedrazots ar dažādiem atkritumiem, tā radās ideja par šādas talkas organizēšanu, kurā var ievērot arī visus valstī noteiktos ierobežojumus. No krasta atkritumiem klāt netiekam, tā nu mēģināsim no ūdens puses! Pilnvērtīga atpūta uz ūdens, darot vērtīgu darbu, spēj iedvesmot, tāpēc ceru, ka atsaucība būs, īpaši no makšķernieku vidus. Pēc talkas krastā pacienāsimies ar siltu tēju,” stāsta biedrības “Burtnieku tūrisma un makšķerēšanas skola” vadītājs Ojārs Beķeris.

Uz Lielās Talkas aktivitātēm Burtnieka ezerā aicina biedrība “Burtnieku tūrisma un makšķerēšanas skola” sadarbībā ar Burtnieku novada pašvaldību un Matīšu pagasta pārvaldi! Par citām talkošanas vietām Burtnieku novadā, kuras pašvaldība iesaka sakopt, aicinām interesēties vietnē talkas.lv vai Burtnieku novada pagastu pārvaldēs.

Plašāka informācija par talku Matīšu laivu kanālā: Ojārs Beķeris, tālr. 29456900. Talkas vietas GPS: 57.719497, 25.213743.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri