Valmieras Ziņas

14. martā Valmierā notiks informatīvais pasākums “Saimnieku brokastis”

Lasīšanas laiks: 2 min

Ceturtdien, 14. martā, koncertzālē “Valmiera” uz tikšanos aicināti Vidzemes saimnieki –  lauksaimniecības, piensaimniecības un mežsaimniecības pārstāvji, lai vēl pirms aktīvās sezonas sākuma uzzinātu gan jaunākās tendences nozarē, gan gūtu vērtīgas atziņas kopīgās diskusijās. Pasākumu organizē Valmieras Attīstības aģentūra sadarbībā ar banku “Citadele”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Attīstības aģentūra.

Pasākumā par tendencēm un aktualitātēm informēs nozares eksperti – Jānis Grasbergs, Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs, Indulis Jansons, LPKS “VAKS” valdes priekšsēdētājs, Agris Ludriksons, LPPKS “PIENA LOĢISTIKA” valdes priekšsēdētājs, Daiga Siliņa, LLKC Valmieras biroja vadītāja, Roberts Ardavs un Valters Jēkabsons, LATIO. Savukārt, par aktuālo Latvijas un starpvalstu ekonomikā iepazīstinās Mārtiņš Āboliņš, AS “Citadele banka’’, ekonomists. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja uzzināt arī par uzņēmējdarbības atbalsta saņemšanas iespējām, par tām informēs Valmieras Attīstības aģentūra.

Valmieras Attīstības aģentūras uzņēmējdarbības virziena vadītāja Elīna Leimane atzīst, ka “Lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozare Valmierā un apkārtējos novados pēc uzņēmumu apgrozījuma rādītājiem ir lielākā pārstāvētā joma, kas dod būtisku ieguldījumu vietējā ekonomikā, tādēļ vēlamies satikt un informēt uzņēmējus par aktualitātēm, kā arī radīt platformu kontaktu un viedokļu apmaiņai”.

Savukārt bankasCitadeleValmieras filiāles vadītājs Māris Pietkēvičs uzsver: “Lauksaimniecības nozare vēsturiski ir viena no Latvijas ekonomikas stūrakmeņiem, kā arī tā turpina attīstīties ar lielu potenciālu nākotnē. Mūsu mērķis ir veidot ilgtermiņa sadarbību ar lauksaimniekiem, nodrošinot individuālus risinājumus un mūsdienīgus pakalpojumus, bet vēlamies dot arī jaunas zināšanas, ko piedāvā šāda veida semināri kā “Saimnieku brokastis”.

Pēc pasākuma neformālā gaisotnē būs iespēja uzdot individuālus jautājumus nozares ekspertiem, kā arī apmeklēt ALTUM, LLKC un bankas “Citadele” informatīvos stendus.

Dalība forumā ir bez maksas. Reģistrēties iespējams, zvanot pa tālruni 20216997 vai rakstot uz e-pastu: agentura@valmiera.lv, kā arī reģistrējoties Valmieras Attīstības aģentūras mājaslapā https://ej.uz/saimnieku-brokastis

 

Programma:

9.30-10.00         Reģistrācija

10.00-10.05       Atklāšana. Santa Purgaile, AS “Citadele banka” valdes locekle

10.05-10.20       Nozares politika un aktualitātes 2019.gadā. Jānis Grasbergs, Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs

10.20-10.35       Ekonomikas tendences. Mārtiņš Āboliņš, AS “Citadele banka’’, ekonomists

10.35-10.45       Aktualitātes graudkopības nozarē. Indulis Jansons, LPKS “VAKS” valdes priekšsēdētājs

10.45-10.55       Aktualitātes piena lopkopības nozarē. Agris Ludriksons, LPPKS “PIENA LOĢISTIKA” valdes priekšsēdētājs

10.55-11.05       Atbalsts uzņēmējiem. Ilze Eglāja, Valmieras Attīstības aģentūras valdes priekšsēdētāja

11.05-11.30       Atbalsts un pakalpojumi lauku attīstības veicināšanai. Daiga Siliņa, LLKC Valmieras biroja vadītāja

11.30-11.40       Lauksaimniecības un meža zemes vērtība – vadošās tendences. Roberts Ardavs un Valters Jēkabsons, LATIO

11.40-12.30       Neformālas sarunas (ALTUM, LLKC un bankas “Citadele” informatīvie stendi)

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Nāc mācīties par AUTOBUSA VADĪTĀJU un  nodrošini sev stabilu darbu! Aicina komandai pievienoties B vai C, C1 transportlīdzekļu vadītājus ar iespēju iegūt  D kategorijas vadītāja kvalifikāciju. APMĀCĪBU SĀKUMS: apmācību grupa no B uz D: š.g. 24. martā; apmācību grupa no C, C1 uz D: š.g. 13. martā. PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vismaz 24 gadi vidējā vai profesionālā izglītība B, C vai C1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība vēlama pieredze, vadot B, C vai C1 kategorijas transportlīdzekli labas saskarsmes un komunikācijas prasmes APMĀCĪBU PROCESS UN FINANSIĀLĀ ATBALSTA APMĒRS: Mācoties no C uz D kategoriju: uzsākot sadarbību, tiks slēgts apmācību līgums; finansiālais  atbalsts: uzņēmums sedz 100% mācību maksu (~ EUR 1100), no kuras EUR 600 mums atmaksāsi viena gada laikā pēc tam, kad sāksi strādāt uzņēmumā; apmācību izmaksu pilnīgai dzēšanai, uzņēmumā nepārtraukti jānostrādā vismaz 2 gadi. Mācoties no B uz D kategoriju: uzsākot sadarbību, tiks slēgts apmācību līgums; jāveic pirmā iemaksa EUR 100; finansiālais  atbalsts: uzņēmums sedz atlikušo mācību maksu (~ EUR 2000), no kuras EUR 1200 mums atmaksāsi divu gadu laikā pēc tam, kad sāksi strādāt uzņēmumā; apmācību izmaksu pilnīgai dzēšanai, uzņēmumā nepārtraukti jānostrādā vismaz 2 kalendārie gadi. DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku; kvalitatīva pasažieru apkalpošana; darbs ar kases aparātu; biļešu pārdošana pasažieriem. UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā; darbavietu Valmierā, Smiltenē, Valkā vai Rūjienā; darba samaksu mēnesī no 1700 līdz 2200 EUR (pirms nodokļu nomaksas); daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu; iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā; veselības apdrošināšanas polisi pēc viena nostrādāta gada; pilnas sociālās garantijas; apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas; profesionālu darba vidi. CV iesniegt: sūtot elektroniski info@vtu-valmiera.lv vai personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst. 09.00 līdz 16.00. INFORMĀCIJAI: T. 29231565 Ar pretendentiem, kurus aicināsim uz tikšanos, lai pārrunātu sadarbības iespējas, sazināsimies personīgi! Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-03-24 Kontaktpersona: CV ar norādi vakancei lūdzu sūtīt uz e-pastu info@vtu-valmiera.lv vai iesniegt personīgi

Mūsu partneri