Valmieras Ziņas

13. martā notiks jau otrais šovs Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti

‘’Nobriedis Vakars’’ ir šovs, kur ciemojas sabiedrībā zināmi un aktīvi cilvēki. Tiek runāts par aktualitātēm, nodarbošanos, dzīves stāstiem. Viesi tiek izaicināti uz dažādiem uzdevumiem. Tiek spēlēta viktorīna ar auditoriju un veikta loterija.

Pirmajā šovā tika uzstādīts rekords uz ātrģērbšanos par Ziemassvētku vecīti, ko izpildīja Modris Kokins, tika runāts par to, vai Ziemassvētku vecītis var būt arī politiķis. Kā otra viešņa šovā bija kādreizējā olimpiete – soļotāja un šī brīža Vidzemes Olimpiskā centra mārketinga speciāliste Jolanta Dukure. Kā noskaidrojās šova laikā, Jolantai vēl joprojām pieder pasaules rekords 100 km soļojumā.

Gatavojoties nākamajam ‘’Nobriedis Vakars’’ šovam, pasākuma organizatori atklāj, ka šova laikā noskaidrosim vai mašīnā ir iespējams cept picas, vai latvietis vispār ir picēdājs un vai peldēties ziemā vispār ir veselīgi? Noskaidrosim vai teātra aktieris var būt arī labs kino aktieris un kāda ir atšķirība starp Liepājas teātri un Valmieras Drāmas teātri?

Biļetes pieejamas www.bezrindas.lv

Vairāk par pasākumu: www.facebook/nobriedisvakars

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā SIERA RAŽOŠANAS PRESES OPERATORU Cēsu iela 8, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Pārraudzīt un strādāt ar iekārtām, kas pasterizē, homogenizē un mehāniski apstrādā pienu, iekārtām, kas ražo sieru un citus siera produktus; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR; • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc viena nostrādāta gada). Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: blome@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29180953 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri