Valmieras Ziņas

13. martā notiks jau otrais šovs Nobriedis Vakars ar Jāni Rozīti

‘’Nobriedis Vakars’’ ir šovs, kur ciemojas sabiedrībā zināmi un aktīvi cilvēki. Tiek runāts par aktualitātēm, nodarbošanos, dzīves stāstiem. Viesi tiek izaicināti uz dažādiem uzdevumiem. Tiek spēlēta viktorīna ar auditoriju un veikta loterija.

Pirmajā šovā tika uzstādīts rekords uz ātrģērbšanos par Ziemassvētku vecīti, ko izpildīja Modris Kokins, tika runāts par to, vai Ziemassvētku vecītis var būt arī politiķis. Kā otra viešņa šovā bija kādreizējā olimpiete – soļotāja un šī brīža Vidzemes Olimpiskā centra mārketinga speciāliste Jolanta Dukure. Kā noskaidrojās šova laikā, Jolantai vēl joprojām pieder pasaules rekords 100 km soļojumā.

Gatavojoties nākamajam ‘’Nobriedis Vakars’’ šovam, pasākuma organizatori atklāj, ka šova laikā noskaidrosim vai mašīnā ir iespējams cept picas, vai latvietis vispār ir picēdājs un vai peldēties ziemā vispār ir veselīgi? Noskaidrosim vai teātra aktieris var būt arī labs kino aktieris un kāda ir atšķirība starp Liepājas teātri un Valmieras Drāmas teātri?

Biļetes pieejamas www.bezrindas.lv

Vairāk par pasākumu: www.facebook/nobriedisvakars

SIA “BEST WOOD Europa” aicina darbā apkures/ katlu KURINĀTĀJU. Darba apraksts: Apkures iekārtu apkalpošana, kurināšana. Sekot apkures iekārtu kontroles aparatūras rādītājiem saskaņā ar katlu ekspluatācijas noteikumiem un instrukcijām. Sekot apkures iekārtu armatūru, cirkulācijas sūkņu, dūmsūkņa, skursteņa un dūmvadu tehniskajam stāvoklim un to drošai ekspluatācijai. Veikt apkures iekārtu uzturēšanu pastāvīgā darba kārtībā. Fiksēt uzskaites datus reģistrācijas žurnālos. Prasības kandidātiem: Augsta atbildības sajūta. Apkures krāšņu/ katlu kurinātāja sertifikāts/operatora apliecība. Pieredze profesijā. Uzņēmums piedāvā: Stabilu darba vietu. Konkurētspējīgu atalgojumu. Daļēji apmaksātas pusdienas. Apmaksātus ceļa izdevumus no Valmieras. Ražotnes atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245. Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laika veids: maiņu darbs. Alga: EUR 4,25 bruto stundā (papildus piemaksas par apzinīgi veiktu darbu). Pieteikšanās: sūtīt CV norādi “Kurinātājs_Brenguļi” uz e-pastu bwe@bwe.lv līdz 2019.gada 27.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 24966076. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: APKURES /KRĀŠŅU KURINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Zālītes, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz e-pasta adresi bwe@bwe.lv, t. 24966076.

Mūsu partneri