Valmieras Ziņas

1.martā sāk pieņemt pieteikumus bērnu uzņemšanai 1.klasē 2021./2022. mācību gadā

Lasīšanas laiks: 2 min

No 1.marta līdz 30.aprīlim notiek pieteikumu pieņemšana bērnu uzņemšanai 1.klasēs 2021./2022. mācību gadam pilsētas vispārējās izglītības iestādēs, kas sniedz pamatizglītības programmas apgūšanas iespējas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Bērnu var pieteikt mācību uzsākšanai 1.klasē tajā kalendārajā gadā, kad bērnam aprit septiņi gadi.

Atkarībā no veselības stāvokļa un psiholoģiskās sagatavotības bērns var sākt pamatizglītības ieguvi vienu gadu agrāk vai vēlāk saskaņā ar vecāku vēlmēm un ģimenes ārsta vai psihologa atzinumu (medicīniskā izziņa 026/u jāpievieno reģistrācijas pieteikumam).

Pieteikumus no 1.marta iespējams iesniegt:

  • elektroniski, izmantojot portāla www.latvija.lv pakalpojumu “Iesniegums iestādei”.  E-dokumenta pielikumā jābūt pievienotam reģistrācijas pieteikumam;
  • elektroniski, reģistrācijas pieteikumu parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz e-pasta adresi pasts@valmiera.lv;
  • (tikai gadījumos, ja nav iespējams izmantot iepriekš minētos variantus) klātienē Valmieras pilsētas pašvaldībā Lāčplēša ielā 2 103.kabinetā vai iesniedzot Apmeklētāju pieņemšanas centrā Valmieras pilsētas pašvaldības darba laikā.

Video pamācība pieteikuma iesniegšanai

Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā www.valmiera.lv, sadaļā “Izglītība” – “Vispārējā izglītība” – “Bērnu uzņemšana 1.klasē”  var iepazīties ar reģistrācijai nepieciešamajiem dokumentiem (šeit), informāciju par rindas veidošanu un aktualizēto rindu (šeit).

25.februāra Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē apstiprināts 2021./2022.mācību gadā uzņemamo skolēnu skaits vispārējās izglītības iestāžu 1.klasēs, lai nodrošinātu kvalitatīvu jaunā izglītības satura ieviešanu, ievērojot higiēnas prasību normas un iekļaujošās izglītības ieviešanas aspektus.

Valmieras sākumskolā:

  • līdz 100 skolēniem – 1.klasēs.

Valmieras Pārgaujas sākumskolā:

  • līdz 100 skolēniem – 1.klasēs.

Valmieras 2.vidusskolā:

  • līdz 50 skolēniem – 1.klasēs.

Valmieras 5.vidusskolā:

  • līdz 50 skolēniem – 1.klasēs.

Valmieras Viestura vidusskolā:

  • līdz 75 skolēniem – 1.klasēs.

Plašākai informācijai aicina sazināties ar Valmieras Izglītības pārvaldi, rakstot e-pastu vip@valmiera.lv vai zvanot pa tālruni 64207139.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri