Valmieras Ziņas

Ziņo par automašīnas zādzību, to bez atļaujas paņēmis īpašnieka dēls

Lasīšanas laiks: 2 min

22.maijā ap pulksten 21:00 saņemta informācija par automašīnas VW Sharan zādzības faktu Kocēnu novadā, Zilākalna pagastā, Zilākalnā, informē Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore.

Kāds 1975.gadā dzimis vīrietis policiju informēja, ka automašīna nozagta mājas pagalmā. Pēc stundas policija automašīnu atrada, tā tika apturēta autoceļa Puikule – Rencēni – Vēveri 12.kilometrā. Pie automašīnas stūres atradās automašīnas īpašnieka 17 gadus vecais dēls, kurš bez tēva ziņas bija devies izklaidēties. Automašīnā atradās vēl vairāki jaunieši, kurus nebiedēja fakts, ka šoferis pie stūres sēdies alkohola reibumā un bez tiesībām vadīt transportlīdzekli. Jaunietis automašīnu vadīja, esot 1,01 promiles reibumā. Braucot bez tiesībām viņš pieķerts jau iepriekš – šā gada 15.februārī Zilākalnā, Kultūras ielā. Par šo pārkāpumu viņam tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, savukārt par braukšanu reibumā un bez tiesībām jaunietim šobrīd draud kriminālatbildība.

Nedēļas nogalē Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 225 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 43 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par trim zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti 15 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par 30 ceļu satiksmes negadījumiem. Sešos negadījumos cietuši astoņi cilvēki. Reģistrēti deviņi gadījumi, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 105 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīts 271 administratīvā pārkāpuma protokols.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri