Valmieras Ziņas

Ziemassvētku vakarā – svētku koncerts

Lasīšanas laiks: 2 min

24.decembrī ReTV kanālā plkst.20.00 būs skatāms skaists koncerts – Valmieras veltījums Latvijas iedzīvotājiem svētkos. Muzikālā kopprojektā uzstāsies Līga Rīdere un “Gentleman’s Orchestra”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Ziemassvētkus gaidot, kopprojektā tiekas mūziķi no vairākām labi zināmām apvienībām.  Visi šī projekta mūziķi ir dzimuši Valmierā vai kādā citā veidā saistīti ar pilsētu, tāpēc koncerts būs sirsnīgs un svētku sajūtām piepildīts Valmieras vēlējums ikvienam klausītājam. 

Kā stāsta mūziķi, kopprojekts ir tapis laikā, kad ierobežojumu dēļ publiska uzstāšanās nav iespējama. Tāpēc mūziķi no apvienībām “Džentlmeņu špagats” un “Ballīšu orķestris”, kopā ar Līgu Rīderi radot projektu “Līga Rīdere & Gentleman’s Orchestra”, nolēmuši dāvināt svētku sajūtu un prieku visiem Latvijas iedzīvotājiem laikā, kad ierastie svētku koncerti klātienē izpaliks.

Dzirdēsim gan latviešu komponistu radītas, gan arī populāras, visiem zināmas ārzemju Ziemassvētku kompozīcijas jaunās skaņās. Neizpaliks arī svētku pārsteigums.

Muzikālā kopprojekta “Līga Rīdere & Gentleman’s Orchestra” sastāvā darbojas: soliste Līga Rīdere, otrā balss Zane Biķe, taustiņi un balss Renārs Veličko, ģitāra un balss Valts Jakubovičs, basģitāra un balss Jurģis Priedītis un bungas, perkusijas Artis Ābele.

Koncerta atkārtojumi ReTV kanālā būs 25.decembrī plkst.00.00 un plkst.09.00, kā arī 31.decembrī plkst.12.00.

Koncerts tapis sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Valmieras Kultūras centru, ReTV, Reini Kārkliņu un “Aleja Records”, Aivi Megri un ziedu salonu “Rēzija”, AMdizains.lv, Gunti Nagli un SIA “Audio”, “Picu fabriku OZO”, “Līga Nature SPA”, “Kafe Bērzi”, “mmm Našķis” un daudziem citiem, kuri nesavtīgi ir iesaistījušies svētku tapšanā un kuriem kopprojekta mūziķi izsaka lielu pateicību.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri