Valmieras Ziņas

Ziemassvētku vakarā – svētku koncerts

24.decembrī ReTV kanālā plkst.20.00 būs skatāms skaists koncerts – Valmieras veltījums Latvijas iedzīvotājiem svētkos. Muzikālā kopprojektā uzstāsies Līga Rīdere un “Gentleman’s Orchestra”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Ziemassvētkus gaidot, kopprojektā tiekas mūziķi no vairākām labi zināmām apvienībām.  Visi šī projekta mūziķi ir dzimuši Valmierā vai kādā citā veidā saistīti ar pilsētu, tāpēc koncerts būs sirsnīgs un svētku sajūtām piepildīts Valmieras vēlējums ikvienam klausītājam. 

Kā stāsta mūziķi, kopprojekts ir tapis laikā, kad ierobežojumu dēļ publiska uzstāšanās nav iespējama. Tāpēc mūziķi no apvienībām “Džentlmeņu špagats” un “Ballīšu orķestris”, kopā ar Līgu Rīderi radot projektu “Līga Rīdere & Gentleman’s Orchestra”, nolēmuši dāvināt svētku sajūtu un prieku visiem Latvijas iedzīvotājiem laikā, kad ierastie svētku koncerti klātienē izpaliks.

Dzirdēsim gan latviešu komponistu radītas, gan arī populāras, visiem zināmas ārzemju Ziemassvētku kompozīcijas jaunās skaņās. Neizpaliks arī svētku pārsteigums.

Muzikālā kopprojekta “Līga Rīdere & Gentleman’s Orchestra” sastāvā darbojas: soliste Līga Rīdere, otrā balss Zane Biķe, taustiņi un balss Renārs Veličko, ģitāra un balss Valts Jakubovičs, basģitāra un balss Jurģis Priedītis un bungas, perkusijas Artis Ābele.

Koncerta atkārtojumi ReTV kanālā būs 25.decembrī plkst.00.00 un plkst.09.00, kā arī 31.decembrī plkst.12.00.

Koncerts tapis sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Valmieras Kultūras centru, ReTV, Reini Kārkliņu un “Aleja Records”, Aivi Megri un ziedu salonu “Rēzija”, AMdizains.lv, Gunti Nagli un SIA “Audio”, “Picu fabriku OZO”, “Līga Nature SPA”, “Kafe Bērzi”, “mmm Našķis” un daudziem citiem, kuri nesavtīgi ir iesaistījušies svētku tapšanā un kuriem kopprojekta mūziķi izsaka lielu pateicību.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri