Valmieras Ziņas

Ziemassvētku vakarā – svētku koncerts

24.decembrī ReTV kanālā plkst.20.00 būs skatāms skaists koncerts – Valmieras veltījums Latvijas iedzīvotājiem svētkos. Muzikālā kopprojektā uzstāsies Līga Rīdere un “Gentleman’s Orchestra”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Ziemassvētkus gaidot, kopprojektā tiekas mūziķi no vairākām labi zināmām apvienībām.  Visi šī projekta mūziķi ir dzimuši Valmierā vai kādā citā veidā saistīti ar pilsētu, tāpēc koncerts būs sirsnīgs un svētku sajūtām piepildīts Valmieras vēlējums ikvienam klausītājam. 

Kā stāsta mūziķi, kopprojekts ir tapis laikā, kad ierobežojumu dēļ publiska uzstāšanās nav iespējama. Tāpēc mūziķi no apvienībām “Džentlmeņu špagats” un “Ballīšu orķestris”, kopā ar Līgu Rīderi radot projektu “Līga Rīdere & Gentleman’s Orchestra”, nolēmuši dāvināt svētku sajūtu un prieku visiem Latvijas iedzīvotājiem laikā, kad ierastie svētku koncerti klātienē izpaliks.

Dzirdēsim gan latviešu komponistu radītas, gan arī populāras, visiem zināmas ārzemju Ziemassvētku kompozīcijas jaunās skaņās. Neizpaliks arī svētku pārsteigums.

Muzikālā kopprojekta “Līga Rīdere & Gentleman’s Orchestra” sastāvā darbojas: soliste Līga Rīdere, otrā balss Zane Biķe, taustiņi un balss Renārs Veličko, ģitāra un balss Valts Jakubovičs, basģitāra un balss Jurģis Priedītis un bungas, perkusijas Artis Ābele.

Koncerta atkārtojumi ReTV kanālā būs 25.decembrī plkst.00.00 un plkst.09.00, kā arī 31.decembrī plkst.12.00.

Koncerts tapis sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Valmieras Kultūras centru, ReTV, Reini Kārkliņu un “Aleja Records”, Aivi Megri un ziedu salonu “Rēzija”, AMdizains.lv, Gunti Nagli un SIA “Audio”, “Picu fabriku OZO”, “Līga Nature SPA”, “Kafe Bērzi”, “mmm Našķis” un daudziem citiem, kuri nesavtīgi ir iesaistījušies svētku tapšanā un kuriem kopprojekta mūziķi izsaka lielu pateicību.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Attīstot savu darbību, aicinām pievienoties mūsu komandai PALĪGSTRĀDNIEKU. 1. Veikt būvobjektos nepieciešamos palīgdarbus, veikt vienkāršus zemes darbus, pārvieto celtniecības materiālus un palīgmateriālus celtniecības objektā, veikt materiālu izkraušanu un nokraušanu, palīdzēt uzstādīt un demontēt dažādas būvkonstrukcijas un būvizstrādājumus, sagatavot dažādas virsmas tālākai apdarei, novākt būvgružus, prast strādāt ar rokas un vienkāršiem elektriskiem instrumentiem; 2. Savlaicīga un precīza darba vadītāja rīkojumu izpilde; 3. Citi pienākumi pēc darba devēja norādījumiem; 4. Darba vietā ievērot darba kārtības, darba aizsardzības, drošības tehnikas noteikumus, darba higiēnas prasības un citu Latvijas Republikā pastāvošo normatīvo aktu prasības. Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem pretendentiem! Ja pretendents nesaņem atbildi līdz 2021.gada 16.jūnijam, tas nozīmē, ka 1.atlases kārta nav izturēta. Pieteikties, sūtot CV uz e-pasta adresi jolantaacc@gmail.com Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 7 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-16 Darba sākšanas datums: 2021-06-01 Kontaktpersona: Cv sūtīt uz e-pasta adresi; jolantaacc@gmail.com Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri